Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παρακαλώ μην πυροβολείτε άσκοπα (πινακίδα στα Χανιά).
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Μου αρεσει η κορη των κουμπαρων

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133344 από ThResh στις 27 Απριλίου 2015, 2:16μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
Λοιπον οπως λεει και ο τιτλος μου αρεσει και μαλιστα πολυ. Να πω πως οι δικοι μας ειχαν μαλωσει πριν 7-8 χρονια και ειχα χαθει μαζι της αλλα εδω και τρια χρονια ειμαστε στο ιδιο σχολειο και αρχισαμε να ξαναμιλαμε.
Την πρωτη χρονια ταιριαξαμε πολυ σαν φιλοι καθως γνωριζομασταν απο μικρα αλλα και επειδη και οι δυο εχουμε πολυ χιουμορ. Ειχε αρχισει να μου αρεσει απο τοτε αλλα δεν ειχα καθολου αυτοπεποιθηση και δεν εκανα κατι.


Τη δευτερη χρονια,δλδ περσυ,συνεχισαμε να κανουμε παρεα και να μιλαμε πιο πολυ αλλα μονο στα πλαισια του σχολειου και καμια φορα αν την εβλεπα εξω γιατι δεν ηξερα πως θα το παρουν οι δικοι μου αλλα και οι δικοι της αν ηξεραν οτι βγαινουμε εξω μαζι εστω και φιλικα.
Να πω πως σε αυτο το διαστημα με μηνυματα και τετοια ολο και ολο δυο τρεις φορες ειχαμε μιλησει αλλα για πολυ ωρα.


Φετος στην αρχη της χρονιας τα πηγαιναμε πολυ καλα και ημουν αποφασισμενος να κανω κινηση μιας και ειχα ''φτιαχτει(πιο ωραια ρουχα,εφτιαξα το σωμα μου)'' και το σκεφτομουν πολυ.

Εδω να πω πως και οι δυο ειμαστε εμφανισιμοι,οχι και τα μοντελα του σχολειου αλλα δεν μας λες και ασχημους. Αυτη εχει απιστευτο κωλο(σορρυ και για την εκφραση αλλα δεν ξερω πως να το πω),ειναι τυπου bouble butt και δεν συμμαζευεται,με λεπτη μεση αλλα απο στηθος σχεδον τιποτα,που εμενα δεν με πειραζει καθως μου αρεσει παρα πολυ σε καποια οταν εχει bouble butt.


Μια μερα καθως περιμεναμε να μπουμε στην ταξη καθοταν σε μια καρεκλα εξω απο την ταξη και για πλακα πηγα εκατσα στα ποδια της αλλα εκατσα καπως ατσαλα οπως ειπε και μου ειπε οτι πονεσε. Δεν το πιστεψα γιατι ειχα κατσει πολυ ελαφρυα και δεν ειμαι 100 κιλα να πεις. Οταν μπηκαμε μεσα αυτη ηρθε και εκατσε στα ποδια μου(και καλα επειδη την πονεσα για να δει πως ειναι) και εγω φυσικα επειδη μου αρεσει πολυ ( επισης ειχαμε γυμναστικη εκεινη τη μερα και αυτη ηταν με κολαν και εγω με φορμες) μολις εκατσε μου εγινε πετρα και αυτη νομιζω το καταλαβε γιατι μετα απο 3-4 δευτερολεπτα σηκωθηκε και πηγε στην θεση της. (Σορρυ για τη λεπτομερη περιγραφη αλλα θελω να γινω οσο το δυνατον πιο συγκεκριμενος)

Ενταξει μετα απο αυτο νομιζα εγινα ρεζιλι,και πως θα με νομιζε για κανεναν ασυγκρατητο κτλ και ειπα δεν γινεται να κανω κατι αν και μου αρεσε ακομα και ειπα να κανω υπομονη μεχρι το καλοκαιρι. Καθως περνουσε ο καιρος παιχτηκαν φασεις με δυο κοπελες απο το νεομβριο μεχρι το φεβρουαριο αλλα το σταματουσαμε γιατι παντα υπηρχε ενα προβλημα. Και με τις δυο ομως το ειχαμε στα πολυ κρυφα και δεν το εμαθε σχεδον κανεις εκτος απο τη μια που ακουστηκαν ΄΄φημες΄΄ οτι κατι παιζοταν γτ ειχε θεμα με εναν αλλον πρωην.


Στο ενδιαμεσο διαστημα κρατουσα κανονικα επαφη με την κορη των κουμπαρων μας αλλα οταν μιλουσαμε οταν το πηγαινα για πλακα στο προστυχο αυτη αλλαζε θεμα. Τον τελευταιο μηνα ενα κοριτσι(ας το πουμε Γ) με καθολου καλη φημη αρχισε να μου μιλαει πολυ,οχι απο φβ αλλα απο κοντα στο σχολειο με αποτελεσμα να με δει η κορη των κουμπαρων. Και με ρωτησε ''τι σχεσεις εχεις εσυ με αυτην;;'' με βλεμμα λες και ξινηστηκε και της ειπα καμια απολυτως και μου λεει '' ναι ναι'' και πως θα μαθει.

Ε περασε ο καιρος και πριν απο λιγες μερες καθως μιλουσαμε απο φβ με την κορη των κουμπαρων μου ειπε '' ειδα την δικια σου'' και εγω επαιξα λιγο τον χαζο να δω τι θα μου πει και μου ειπε αυτη και μου ειπε την Γ και μου εκανε κατι σαν σκηνη ζηλιας.


Λοιπον πρωτα απο σορρυ για το μεγαλο ποστ και ευχαριστω οσοι το διαβασατε :)

Απο αυτα που διαβασατε πιστευετε πως αν κανω κινηση μεσα στο καλοκαιρι θα της φανει καπως;; και ειναι καπως αν κανεις κατι με την κορη των κουμπαρων;;

Βρισκομαι σε μεγαλο διλημμα καθως δεν ξερω πως να ξεκολλησω :(
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133346 από shooter_girl στις 27 Απριλίου 2015, 4:07μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς, εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί θα δημιουργούσε πρόβλημα να βγείτε μαζί. Οι γονείς σας μάλωσαν. Όχι εσείς. Αυτό δεν σας απαγορεύει να κάνετε παρέα. θα τα σχολιάσω όλα με τη σειρά έτσι όπως τα διαβάζω. Το γεγονός ότι έκατσε πάνω σου και καύλωσες αναμενόμενο, και όχι δεν έγινες ξεφτίλα ίσα ίσα, αλλά βέβαια εδώ παίζουν ρόλο και οι ηλικίες. Από τη στιγμή που έκανε κατι τέτοιο ξέρει -και θέλει- ότι θα σε καυλώσει. Επίσης εγώ θα το έβλεπα και σαν αφορμή για να της το πω, αφού πρακτικά είδε ότι σε καυλώνει θα περιμένει να της πεις και το παραμύθι. Έρχεται πιο εύκολα. Για την Γ που λες, εγώ δεν πιστεύω ότι ζήλεψε, μπορεί να στο παίζει γκόμενα cockteaser ή να στραβώνει επειδή μιλάς με άλλες. Την κατάσταση με την Γ μπορείς να την χειριστείς πολύ ωραία και να κόψεις αντιδράσεις. Πες της ότι σκέφτεσαι να κάνετε κάτι και ρώτα την τη γνώμη της. Εγώ πιστεύω ότι ήδη το άργησες πάρα πολύ. Έτσι και αλλιώς αν είναι να κάνετε κάτι θα το κάνετε είτε τώρα είτε μετά. Πες της να βγείτε για κανά ποτό και κάνεις κίνηση. Επίσης, δεν υπάρχει θέμα να κάνετε κάτι αφού εκ των πραγμάτων δεν έχετε συγγένεια. Άντε με το καλό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133348 από Dieftharmenos στις 27 Απριλίου 2015, 4:54μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(shooter_girl@27 Απριλίου 2015)
Για την Γ που λες, εγώ δεν πιστεύω ότι ζήλεψε, μπορεί να στο παίζει γκόμενα cockteaser ή να στραβώνει επειδή μιλάς με άλλες.


Η μαστιγα της γενιας μας.Σε αυτο το σημειο να σταθεις φιλε.Την ειχα πατησει και εγω καποτε ετσι.Ελιωνα για μια κοπελα χωρις να με γουσταρει και μολις εβλεπε οτι επαιζε κατι με αλλη μου αρχιζε τα γλυκολογα.Προσεχε.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133351 από ThResh στις 27 Απριλίου 2015, 6:48μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
Shooter_girl Πρωτα απο ολα να σου πω οταν λεω ειναι κουμπαροι μας εννοω οι γονεις της με βαφτισαν. Αρα αν εκανα κινηση πως θα της φαινοταν;;

Δευτερον σε σχεση με αλλες ειναι σχεδον καθολου ''προστυχη''. Οταν λεω αλλες δεν εννοω κατι ''πουτ@ν@κια'' που τον παιρνουν αβερτα απλα εκει που μιλαμε δεν θα πεταξει ποτε κατι προστυχο απο μονη της ή αν πω εγω θα βρει ενα τροπο να αλλαξει το θεμα.

Τη Γ την ανεφερα καθαρα για να εχετε απολυτη επιγνωση της καταστασης και δεν προκειται να κανω κατι με αυτην καθως ακουγονται διαφορα για αυτην και δεν εχω την ορεξη να μπλεκω και αν παει να γινει κατι θα της πω ευγενικοτατα πως δεν ενδιαφερομαι.

Cockteaser εννοεις την Γ ε;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133356 από shooter_girl στις 27 Απριλίου 2015, 10:48μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Το κατάλαβα, και πάλι δεν έχετε κάποια συγγένεια, άρα γιατί να είναι παράξενο, αλλά και πάλι υπόκεινται στην αντίληψη του κάθε ατόμου πως θα το πάρει, στην ηλικία, στο κατά πόσο ανοιχτόμυαλη είναι. Επίσης πάλι μπορεί λόγω ηλικίας να ντρέπεται οτιδήποτε πρόστυχο, γιαυτό και προσπαθεί να αλλάξει θέμα για να μην έρθει σε δύσκολη θέση λόγω άγνοιας ή ντροπής. Δεν νομίζω να είναι τόσο πουριτανή απλά νιώθει άβολα, πόσο μάλλον να πάει αυτή τη κουβέντα σε κάτι πρόστυχο. Cockteaser εννοώ αυτή που θες, όχι τη Γ, γιατί ενώ δεν σε γουστάρει, στραβώνει που σε βλέπει με άλλη, και σου την λέει λες και της έχεις δώσει το δικαίωμα. Σε παίζει με ψεύτικα συναισθήματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133359 από ThResh στις 28 Απριλίου 2015, 10:43πμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις πρωτα απο ολα :)

Να πω πως και οι δυο ειμαστε 18 αρα λογω αγνοιας δεν ειναι σιγουρα,να ντρεπεται τωρα λιγο περιεργο το βρισκω. Παντως απο οτι συζηταω με τους φιλους μου(δεν τους εχω πει οτι μου αρεσει αλλα καμια φορα φτανει η συζητηση σε αυτη επειδη την ξερουν) λενε πως δεν ειναι για πολλα και λενε ειναι του τυπου ''μυξοπαρθενα''. Ειναι δυνατον να ισχυει σε τετοια ηλικια;; Για κοριτσι που βγαινει εξω κανονικα,ξενυχταει κανει ρανει που λεει ο λογος;;

Λες να ισχυει τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133378 από shooter_girl στις 28 Απριλίου 2015, 10:22μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ναι, 18 και να ντρέπεται λίγο περίεργο αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι είδους κολλήματα έχει ο άλλος. Μπορεί κάποιος γκόμενος να της δημιούργησε κόμπλεξ. Μπορεί να προέρχεται από συντηριτική οικογένεια και ας το παίζει φυσιολογική. Εγώ θα έρθω να συμφωνήσω με τους φίλους σου. Και δεν παίζει ρόλο η ηλικία σε αυτά τα πράγματα. Μπορεί η άλλη να είναι 30 και παρθένα. Μπορεί επίσης 14 και πουτάνα.
Επίσης αυτό τα σιγανά ποταμάκια το λένε για την αντίθετη περίπτωση. Εκτός αν εννοείς ότι το παίζει μυξοπαρθένα και αποδειχθεί ότι είναι κρυφοσέξουαλ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133404 από ThResh στις 01 Μαΐου 2015, 4:44μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
Τις τελευταιες περιπου 10 μερες μιλαμε συνεχεια μεσα απο φβ αλλα ουτε μια φορα δεν πηγε τη συζητηση στο πονηρο αυτη αλλα ουτε εγω γιατι δεν μου ''βγηκε'' να την παω προς τα εκει.

Οταν παιζοταν κατι με αλλες απο φυσικο μου εβγαινε και δεν χρειαζοταν να προσπαθησω και αυτο με προβληματιζει αρκετα. Αλλα δεν μπορω να πω,μου αρεσει και μαλιστα πολυ. Σκεφτομουν να περιμενω να τελειωσουν οι εξετασεις και μετα να κανω κινηση,μηπως το καθυστερω πολυ ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133525 από papaki mou στις 07 Μαΐου 2015, 5:01πμ

papaki mou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2015
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
ΝΑΙ το καθυστεράς...εγώ σου λέω σε γουστάρει...!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133534 από badsymbol στις 07 Μαΐου 2015, 8:20μμ

badsymbol

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
δωωωωωωωωσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login