Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Σχέσεις. Παρακαλώ βοήθεια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133715 από Marios_2000 στις 20 Μαΐου 2015, 1:13μμ

Marios_2000

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Παιδιά, καλησπέρα! Ονομάζομαι Μάριος και είμαι 15 ετών. Θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Θα ήθελα και εγώ όπως πολλοί συμμαθητές μου να έχω μια σχέση με κάποια κοπέλα. Γενικά, δεν είμαι άσχημος, εμφανίσιμος θα έλεγα. Πώς θα μπορούσα να αποκτήσω μια σχέση με κάποια κοπέλα; Θα ήθελα από αγόρια και κορίτσια να μου απαντήσουν. Πρέπει να ντύνομαι κάπως ή να έχω κάποιο χτένισμα διαφορετικό; Ας πούμε πρέπει να φοράω ρούχα της μόδας ή κάτι τέτοιο; Παρακαλώ βοήθεια! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133719 από gina_trella στις 20 Μαΐου 2015, 1:58μμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Μαριε! Εγω ειμαι 14 και πιστευω μπορω να σε βοηθησω καθως ειμαστε σχεδον στην ιδια ηλικια. Λοιπον κατα την δικη μου γνωμη πιστευω πως το ντυσιμο και το μαλλι παιζουν καποιο ρολο (πχ. αρχισε να ντυνεσαι πιο στυλατα παιρνοντας συμβουλες απο το ιντερνετ η απο καποιο φιλο που ξερει απο αυτα, πηγαινε στον κομμωτη σου και πες του να σου κανει ενα κουρεμα που σου παει γιατι τα μοδατα κουρεματα οπως ξερεις δεν πανε σε ολους) αλλα αυτα ειναι μονο για να προσελκυσεις μια κοπελα και σαφως οπως ολοι (εκτος κι αν εισαι πιο παραδοσιακος τυπος) να αρχιζεις να της την πεφτεις απο το φβ αλλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΞΕΝΕΡΩΤΟΣ! Να το προσεξεις καλα αυτο γιατι αμα γινεις ξενερωτος την κατσαμε την βαρκα. Οταν λοιπον γινει αυτο το καλυτερο που θα μπορουσε να κανεις αφου συναντηθειτε απο κοντα(κατα την δικη μου γνωμη οπως ειπα πιο πριν) ειναι το να αρχιζεις να μιλας σε μια κοπελα για διαφορα θεματα και να την κανεις να γελαει (και μερικα πειραγματακια δεν θα ηταν ασχημα αλλα παντα με μετρο), δηλαδη να μην εισαι ξενερωτος, να βρισκεις παντα κατι να πεις και να εισαι ο εαυτος σου, μετα απο λιγο καιρο να αρχιζεις να της ανοιγεσαι και να της λες διαφορες εμπειριες σου, να συζητατε πολυ ωστε να βρειτε κοινα σας ενδιαφεροντα. Θα μπορουσες να της ζητησεις να κανετε φαση για λιγο καιρο και μετα οταν εξελιχθουν τα πραγματα να το πατε για σχεση. Να επισημανω κατι, προσεχε τις επιλογες σου στις κοπελες, μην ψαχνεις την πιο ομορφη , ψαξε αυτη που θα δεθεις αμεσως μαζι της και σαρεσει ο χαρακτηρας της και η συμπεριφορα της. Να θυμασαι ειναι δυσκολο να βρεις καποια, να την γνωρισεις και μετα να την ερωτευτεις εκτος και αμα απλα θελεις να περνας τον χρονο σου! Αυτα απο εμενα, ελπιζω να βοηθησα! ^_^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133721 από Marios_2000 στις 20 Μαΐου 2015, 2:15μμ

Marios_2000

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω και άλλες απαντήσεις και μετά θα δω που θα δώσω την Αποδεκτή! Πάντως βοήθησες πολύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133777 από Marios_2000 στις 23 Μαΐου 2015, 8:14μμ

Marios_2000

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κάποιος άλλος?? Παρακαλώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login