Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τίποτα δεν κάνει έναν άνθρωπο τόσο παραγωγικό, όσο η τελευταία στιγμή.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133908 από likoss στις 02 Ιουνίου 2015, 1:04μμ

likoss

banned
μέλος από: 2/6/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Για παιδιά είμαι 13,5χρονον και πάω 2γυμνασιου. Γουσταρω μια κοπελα που παει και αυτή 2γυμνασιου. Το πρόβλημα είναι οτι είμαι ντροπαλός και δεν μπορω να της το πω και δεν κσερω τη να πω και που να είμαστε για να της το πω. Θα μου πείτε πως και τι και που θα της το πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133909 από likoss στις 02 Ιουνίου 2015, 2:02μμ

likoss

banned
μέλος από: 2/6/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Και κάτι ακόμα το καλοκαίρι φοβάμαι μη δε βλεπομαστε γιατί μένουμε μακρια ο ένας απο τον αλομ ξέρω που μένει και εκεί έχει θάλασσα και κανει μπάνιο εκεί κάνω σιχνα μπάνιο αλλά φοβάμαι μη τη σιναντισω γιατί ντρέπομαι επειδή είμαι χοντρος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133937 από likoss στις 04 Ιουνίου 2015, 6:04μμ

likoss

banned
μέλος από: 2/6/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134175 από JustStopThisShi στις 30 Ιουνίου 2015, 1:42μμ

JustStopThisShi

μέλος από: 30/6/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα φιλε...δεν εχει και πολλη σημασια το που θα ειστε η το τι θα της πεις.Απλα οταν την δεις πεσ'το και σταματα να ταλαιπωρεισαι με αυτο το θεμα..πιστεψε με δν σε βγαζει πουθενα το να το σκεφτεσαι τοσο πολυ.Επισης και τι εγινε αν εχεις παραπανω κιλα?Εκεινη μηπως ειναι τελεια?Οχι..οποτε σταματα να σκεφτεσαι και απλα πραξε..σορρυ φιλε αλλα σημφωνα με υην εμπειρια μου αυτη ειναι απο τις καλυτερες συμβουλες για καποιον στην ηλικια σου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login