Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με ρίξανε στη φυλακή επειδή έβγαζα χοντρά λεφτά. Περίπου ένα χιλιοστό πιο χοντρά.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Μια βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133930 από john19thebest στις 03 Ιουνίου 2015, 11:29μμ

john19thebest

μέλος από: 3/6/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο forum.θα ήθελα μια μικρή βοήθεια στο πως να βρω κοπελα.γιατί η περιπτωση μου είναι λίγο περίεργη .καταρχάς είμαι 19χρονων 1,80 και 70 κιλά ...γενικά δεν έχω θέμα με την εμφάνιση μου ...πηγαίνω και γυμναστήριο...αλλά το θέμα ειναι οτι επειδή στα χρόνια τα σχολικά τα χρόνια ντρεπομουνα δεν κρατησα καμια επαφη με παιδιά ......και τώρα που πήγα απο Πέρσυ στην σχολή εκανα με ενα παιδί παρέα που είναι απο πολύ μακρια και έτσι δεν μπορω ουτε να βγαινω και με αυτον για βράδυ.....οποτε είναι σαν να είμαι μόνος μου τελείως ....τι μπορω να κάνω ???? Περιμένω απαντήσεις και συγνώμη για το μεγαλο post
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133932 από giwrgaras στις 03 Ιουνίου 2015, 11:53μμ

giwrgaras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κανε νεες γνωριμιες στην σχολη η στο γυμναστηριο μεσα απο φιλους θα γνωρισεις αλλους φιλους... και απο εκει ισως και καποια κοπελα! μην ντραπεις να κανεις την πρωτη κινηση ομως..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133939 από john19thebest στις 04 Ιουνίου 2015, 6:19μμ

john19thebest

μέλος από: 3/6/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φιλέ είναι δύσκολο μέσα απο την σχολή γιατι πρώτον την σχολή την τελειωνω τώρα ....και δεύτερον δεν υπάρχει κοπελα στο τμήμα μου επειδή σπουδαζω τεχνικός αυτοματισμών και είμαστε όλο αγόρια......και απο το γυμναστήριο πως εννοεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login