Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εμείς εδώ εφηύραμε αυτό που λέτε τώρα Web 2.0, και ξέρουμε τα χάλια του.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Λυκαβηττος (Ερωτησεις)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134577 από Dark--Angel στις 04 Αυγούστου 2015, 1:34πμ

Dark--Angel

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια. Θελω να ρωτησω μονο οσα παιδια εχουν παει και να μου απαντησετε οσο πιο αμεσα μπορειτε γιατι θα φυγω για διακοπες οπου να ναι.Θελω να παμε με κατι παιδια Λυκαβηττο αλλα δεν ξερουμε ποσο εχει το τελεφερικ κι αν αξιζει να πληρωσουμε το ποσο. Και ακομα υπαρχει καφετερια πανω? Κι αν υπαρχει ο καφες ξερετε ποσο εχει?
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134578 από Lthodores στις 04 Αυγούστου 2015, 2:10πμ

Lthodores

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση


Λοιπόν,το τελεφερίκ περνά καθε μισή ώρα (το΄ να κατεβαίνει και τ΄αλλο ανεβαίνει.Κοστίζει 7 ευρώ (ανάβαση και κατάβαση). Όταν θα ανέβετε πάνω υπάρχει και καφετέρια για καφέ άλλα και εστιατόριο. Η τίμη του καφέ ειναι γύρω στα 6 ευρώ αλλά με την αγορά εισιτηρίου για το τελεφερίκ σου δίνουν και εκπτωτικό κουπόνι για τον καφέ.Οι τιμές μπορεί να είναι λίγο τσιμπημένες αλλά η θέα απεριγραπτη..Πιστευώ αξίζει μια βόλτα και ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134582 από Dark--Angel στις 04 Αυγούστου 2015, 5:24μμ

Dark--Angel

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Φιλε με καλυψες αλλα αν μπορεις εσυ η καποιος αλλος να μου πει απο που απο που μπορω να παρω τα εισιτηρια για το τελεφερικ και ποση εκπτωση θα μου κανουν περιπου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134586 από ScandalousAngel στις 04 Αυγούστου 2015, 8:49μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Η θεα πραγματικα αξιζει, αλλα η καφετερια ειναι χαλια. Ολα ειναι πανακριβα επειδη εκμεταλλευονται το σημειο. Ειχαμε παρει καφε και γλυκο και το γλυκο ηταν απο την καταψυξη ζεσταμενο (σουφλε σοκολατας) και ο καφες βεαστο νερο με καφε και ζαχαρη (καπουτσινο και καλα). Παρτε μπυριτσες και αραξτε στο πεζουλακι τα απλα πραγματα ειναι καλυτερα μερικες φορες! Ελπιζω να σε βοηθησα :)
ΥΓ εισητηρια παιρνεις απο κει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login