Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φονιάδες των ψαριών, αργυροπελεκάνοι!
Πέμπτη, 9 Μαΐου

πως Φλερταρω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134667 από patatas123 στις 10 Αυγούστου 2015, 3:08πμ

patatas123

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
καλησπερα,
λοιπον εχω μια απλη ερωτηση, ειμαι 16 ετων και σχετικα εμφανισιμος δεν λεω οτι ειμ ωραιος αλλα απο οτι μ εχουν πει αρεσω γενικως το θεμα μ ειν οτι ειμαι πολυ ντροπαλος για παραδειγμα βλεπω μια κοπελα που με κοιταζει επιμονα αλλα ντρεπομαι να κανω κατι αυτο φταιει και δεν εχω κανει πολλα πραγματα μεχρι τωρα. θελω να ρωτησω λοιπον οταν βλεπω μια κοπελα και με κοιταει εγω τι να κανω ενοω τις κοιταω πισω χαμογελαω αλλα μεχρι εκει πως φλερταρω μια κοπελα σε μια καφετερια και ποτε ειν η καταληλη στιγμη να συστιθω και να αρχισουμε να μηλαμε επισης τι μπορω να πω για να σπασει ο παγος? ευχαριστω προκαταβολικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #134668 από Αναστασία_4ever στις 10 Αυγούστου 2015, 11:16πμ

Αναστασία_4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2015
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα την και χαμογέλασέ της.... ύστερα αν δεν θες να κάνεις εσύ το πρώτο βήμα συνέχισε το φλερτ.... π.χ. κοίτα την και χαϊδέψε το πηγούνι σου, χαμόγελα της, κλήσεις και το μάτι αν δεν ντρέπεσαι και είσαι εντάξει...Τώρα αν δεις ότι δεν γίνεται τίποτα πήγανε στάσου δίπλα του
της και απλά ρώτα την αν σου επιτρέπει να κάτσεις κοντά της...
Μετά για να σπάσει ο πάγος μπορείς να της πεις ζαχαρολογα οπός π.χ. είσαι πολύ όμορφη και κάτι τέτοια.... Καλή τύχη :);)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134703 από patatas123 στις 12 Αυγούστου 2015, 2:51πμ

patatas123

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ευχαριστω,
ηθελα να ρωτησω αν η κοπελα δεν με κοιταει πως να την κανω να με προσεξει?
επισης αν καθετε με παρεα το ιδιο και εγω τι μπορω να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login