Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύντομα θα κουρευτείς.
Κυριακή, 12 Μαΐου

τι να κανω??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135203 από p@nos στις 08 Οκτωβρίου 2015, 3:33μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
μαρεσουν 2 κοπελες η μια ειναι στην ταξη μου και η αλλη 1 χρονο μικροτερη και εγω με αυτην απο την ταξη μιλαμε συνεχεια αρκετα αλλα η αλλη απλα την βλεπω..δεν ξερω σε ποια να παω ...και τα δυο κοριτσια μαρεσουν ..οκ ειναι καπως αλλα ειμαι σε αδιεξωδο...αυτη απο την ταξη μου φοβαμαι να κανω κινηση μηπως και την χασω και απο φιλη και την αλλη την μικροτερη ειναι ολο με παρεα και δεν μπορω να παω να της μιλησω...τι να κανω????εγω ειμαι δευτερα λυκειου το ιδιο και η κοπελα απο την ταξη και η μικροτερη ειναι πρωτη λυκειου..σας παρακαλω πειτε μου γνωμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135211 από kapoios* στις 09 Οκτωβρίου 2015, 6:18μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Εγώ στην θέση σου θα διάλεγα την μικρούλα,θα την έστελνα και θα μιλούσα για λίγο καιρό μαζί της μέσω Facebook και θα της έλεγα και κάνα γειά από κοντά και ύστερα από λίγο καιρό (1-2 εβδομάδες) θα της έλεγα να βγούμε μια βόλτα οι δύο μας και θα της έλεγα τι νιώθω για αυτή! Να προσθέσω ότι επιβάλλεται να τολμήσεις και να πας να της μιλήσεις,τα λέγαμε και στο άλλο post σου που σίγουρα θυμάσαι. Άιντε καλή επιτυχία και μακάρι αν κάνετε κάτι να κρατήσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135214 από nonreligius στις 09 Οκτωβρίου 2015, 9:52μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(p@nos@08 Οκτωβρίου 2015)
μαρεσουν 2 κοπελες η μια ειναι στην ταξη μου και η αλλη 1 χρονο μικροτερη και εγω με αυτην απο την ταξη μιλαμε συνεχεια αρκετα αλλα η αλλη απλα την βλεπω..δεν ξερω σε ποια να παω ...και τα δυο κοριτσια μαρεσουν ..οκ ειναι καπως αλλα ειμαι σε αδιεξωδο...αυτη απο την ταξη μου φοβαμαι να κανω κινηση μηπως και την χασω και απο φιλη και την αλλη την μικροτερη ειναι ολο με παρεα και δεν μπορω να παω να της μιλησω...τι να κανω????εγω ειμαι δευτερα λυκειου το ιδιο και η κοπελα απο την ταξη και η μικροτερη ειναι πρωτη λυκειου..σας παρακαλω πειτε μου γνωμες


Αδερφέ θα σου μιλήσω μιας και έφαγα ένα άκυρο πρόσφατα. Αν δεν σε βλέπει ερωτικά και κάνεις κίνηση τότε η φιλία θα χαθεί σίγουρα. Την έπεσα σε μία φίλη μου και τώρα κινδυνεύω να χάσω όλη την παρέα που ανήκουμε και οι δυο μας, καθώς και οι 2 αισθανόμαστε πολύ άβολα. Εκ πείρας σου λέω να μην κάνεις κάτι, αν δεν είσαι απόλυτα σίγουρος για το αποτέλεσμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login