Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Βαρεμαρα μετα απο 1-2 μηνες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135357 από Mordekaiser στις 26 Οκτωβρίου 2015, 1:36πμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Καλησπερα.. οταν γνωρισω μια κοπελα και εχουμε σχεση.. μετα απο κανα μηνα αντε 2 βαρια βαρια.. βαριεμαι.. βαριεμαι το να μιλαμε ολη την ωρα στο φβ και τα σχετικα.. νταξει τι να λες ολη μερα.. δεν εχω θεμα συζητησεις.. οταν βγαινουμε ομως ειναι καλυτερα νταξει.. για πειτε καμια γνωμη γιατι τωρα ειμαι με μια κοπελα 2 μηνες και κατι και μου φερετε πολυ καλα.. και ειναι κρυμα.. θελω να προσπαθησω κιαλλω.. (ειμαι 20 χρονων και αυτη 17)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135364 από Dieftharmenos στις 26 Οκτωβρίου 2015, 6:43μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αρχικα παιζει ρολο η διαφορα ηλικιας.Στα 17 εισαι ακομα στην χαζοχαρουμενη φαση που δεν ξερεις τι γινεται γυρω σου.Απο εκει και περα απο προσωπικη εμπειρια να σου πω οτι και εγω σε τετοια φαση ημουν με την κοπελα μου στην αρχη και τωρα εχουμε 2 χρονια σχεση.Προφανως δεν σου λεω οτι θα φτιαξουν ολα...εγιναν διαφορα περιστατικα για να αρχισω να νιωθω πραγματα.

Εγω θα σου προτινα αφου βαριεσαι να αρχισετε να κανετε πραγματα μαζι πιο συχνα.Καφεδες,ποτο,βολτα,σινεμα,αν μενεις μονος να αρχισει να κοιμαται καμια φορα σπιτι σου κλπ.Αν παλι νιωθεις οτι ουτε καν την θελεις πες αντιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135368 από Mordekaiser στις 27 Οκτωβρίου 2015, 3:25πμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Αλλες γνωμες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login