Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Θέλω την κολλητή μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136183 από Alex the great στις 23 Ιανουαρίου 2016, 1:41μμ

Alex the great

μέλος από: 23/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
σημερα θα βρεθω με την κολλητη μου δεν ξέρει ότι την γουσταρω είναι πολυ καλη φιλη μου τη να κάνω τη να της πω και αν είναι να την φιλησω πως να το κάνω είναι πρώτη φορά και είναι περίεργα
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #136186 από treloslalemenos στις 23 Ιανουαρίου 2016, 3:27μμ

treloslalemenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γνώμη μου είναι να της πεις τι νιώθεις για εκείνη και αν τη δεις κάπως να αδρανοποιείται ποιάστην και δώστης ένα φιλί , κατα προτίμηση γλωσσόφιλο , αν νομίζεις πως και αυτή νιώθει κάτι για εσένα δεν θα το αποτρέψει ... Αν σε κάλυψα αποδεκτή ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136189 από Alex the great στις 23 Ιανουαρίου 2016, 11:12μμ

Alex the great

μέλος από: 23/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(treloslalemenos@23 Ιανουαρίου 2016)
Γνώμη μου είναι να της πεις τι νιώθεις για εκείνη και αν τη δεις κάπως να αδρανοποιείται ποιάστην και δώστης ένα φιλί , κατα προτίμηση γλωσσόφιλο , αν νομίζεις πως και αυτή νιώθει κάτι για εσένα δεν θα το αποτρέψει ... Αν σε κάλυψα αποδεκτή ...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136207 από Alex the great στις 25 Ιανουαρίου 2016, 3:50μμ

Alex the great

μέλος από: 23/1/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μιλήσαμε και ήθελε να το σκεφτει λέει. τι να κάνω άμα πει ναι δεν έχω ξανά φιλήσει και δεν θέλω να γίνω ρεζιλι ούτε να καταλάβει κάτι έχει εμπειρια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login