Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Θέλω κορίτσι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136594 από giorgis00 στις 16 Μαρτίου 2016, 1:38μμ

giorgis00

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλημέρα σας. Είμαι 16 χρονών και θέλω να σας μιλήσω για ένα θέμα που με απασχολεί πολύ καιρό. Πάω 1η Λυκείου και όλοι μου οι φίλοι έχουν κορίτσι. Και ζηλεύω πολύ. Θέλω ένα κορίτσι. Τί να κάνω;

Υ.Γ.: Δεν είμαι πολύ κοινωνικοποιημένος και δεν έχω πολλές παρέες όπως οι άλλοι φίλοι μου και τους φίλους που έχω είναι μακριά από το χωριό μου και δεν βγαίνουν καθόλου ώστε να βγω και εγώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #136595 από swagger στις 16 Μαρτίου 2016, 5:12μμ

swagger

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εκεί που είσαι μπορείς να πας μια βόλτα, να γνωρίσεις κόσμο. Γενικά πάρε θάρρος να είσαι πιο κοινωνικοποιημένος. Εγώ είχα βγει Αθήνα βόλτα και είδα ένα παλικάρι που καθόταν στο Μοναστηράκι έκανε ένα τσιγάρο και πήγα και του είπα γειά σου φίλε είμαι καινούριος εδώ το και το.. το παλικάρι πολύ επικοινονιακό και τον γνώρισα. Γενικότερα σε καταλαβαίνω αλλά μην στεναχωριέσαι όλα θα έρθουν με τον καιρό τους. Από κάποιο κονέ συνήθος γίνονται οι σχέσεις όλο και κάποια στιγμή θα γνωρίσεις κάποια εκεί που δεν το περιμένεις. Οι φίλοι σου και που έχουν κοπέλες σε κάποιο καιρό σίγουρα θα χωρίσουν. Αυτές οι σχέσεις δεν κρατάνε πολύ. Καλύτερα να γνωρίσεις κάποια στα 18 παραδειγμα που θα κρατήσει πιο πολύ η σχέση και θα είναι ολοκληρομένη παρά τώρα κάτι πολύ πρόσκερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136596 από giorgis00 στις 16 Μαρτίου 2016, 9:00μμ

giorgis00

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εγώ όμως θέλω τώρα ένα κορίτσι. Δεν με ενδιαφέρει αν χωρίσουν, και μόνο όταν τους βλέπω να φιλιούνται ζηλεύω. Κοινωνικοποιημένος δεν μπορώ να γίνω πιο πολύ γιατί όσο να 'ναι σε χωριό είμαστε με όποιους μπλέξεις δεν έχεις άλλα περιθώρια. Τα παιδιά του χωριού μου είναι διαφορετικοί χαρακτήρες από εμένα. Κάνουν όλοι τους τους μάγκες. Κατεβαίνουν στην κωμόπολη και πίνουν και μεθούν και καπνίζουν. Ενώ στην Αθήνα είναι διαφορετικά. Γνωρίζεις κόσμο. Στο χωριό; Τίποτα. Μπούρδες. Όμως όλοι μου οι φίλοι έχουν κοπέλα και εγώ τίποτα. Τί να κάνω ώστε να με θέλουν στο σχολείο τουλάχιστον; Όπως είπα κάτι φίλους που έχω ούτε βγαίνουν ούτε τίποτα. Τί να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136610 από giorgis00 στις 19 Μαρτίου 2016, 6:29μμ

giorgis00

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κανείς;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136627 από TITANIA στις 21 Μαρτίου 2016, 6:20μμ

TITANIA

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΣΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΖΗΛΕΥΩ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΛΠ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ Π ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΦΘΟΝΟΣ.ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΛΙΕΣΤΕ, ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΤΥΧΑΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΝΑ Σ ΠΕΙ ΠΩΣ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ. ΕΠΕΚΤΕΙΝΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ Σ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ, ΣΥΜΠΑΘΗΣ,ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ, ΑΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΗΜΑΔΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login