Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Δευτέρα, 13 Μαΐου

φιλικό τρίγωνο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136711 από Andrianath1 στις 04 Απριλίου 2016, 4:04μμ

Andrianath1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έχω 2 φίλες οι οποίες αντιπαθούν τελείως η μία την άλλη και ομως εμενα και οι 2 με θεωρουν την καλυτερη τους φιλη!!!!!!
Ξέρω οτι αργα ή γρηγορα θα ειμαι αναγκασμενη να διαλεξω αναμεσα τους και δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω. Θελω και με τις 2 να ειμαι μαζι και να παιρναω ωραια αφου ομως συχαινονται η μια την αλλη τι να κανω?Πστευω οτι το τελικο αποτελεσμα ολου αυτου θα ειναι να με μισησουν και οι 2!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #136714 από ScandalousAngel στις 05 Απριλίου 2016, 12:19πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχεις ψαξει ποτε τον λογο για τον οποιο αντιπαθουν η μια την αλλη? Ξερω οτι το να σε θεωρουν και οι δυο την κολλητη τους σε φερνει σε δυσκολη θεση και το καταλαβαινω. Κανε μια συζητηση με την καθεμια ξεχωριστα, ειλικρινη συζητηση παντα, να μαθεις περισσοτερα για τους λογους που δεν θελουν να κανουν παρεα. Απο κει και περα θα βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα αν υπαρχει ελπιδα να διορθωθει κατι. Αν ωστοσο, δεν γινεται τιποτα και πρεπει αναγκαστικα να διαλεξεις μια (εγω δεν θα το εκανα) τουλαχιστον μεινε με αυτη που αξιζει. Βαλε τα πραγματα κατω, μετρα τις καλες και τις κακες στιγμες, τους τσακωμους και δες ποια ηταν πραγματικα εκει για σενα. Ελπιζω να σε βοηθησα! :) Καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136721 από dgreen στις 05 Απριλίου 2016, 11:01μμ

dgreen

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ψάξε λιγο το θέμα να είσαι εσυ το πρόβλημα.Ισως να υπάρχει θέμα ζήλιας η μια με την άλλη για εσένα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login