Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αγάπα τον πλησίον σου. Κούρδισε το πιάνο σου.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Είμαι μπερδεμενη!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136833 από Jåň στις 24 Απριλίου 2016, 3:11μμ

Jåň

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας,
Δεν έχει σημασία πόσο χρονών είμαι αλλά έχω ένα πρόβλημα που δεν μπορώ να το λύσω μόνη μου.... Θα ήθελα την γνώμη σας. Πριν από κάποιες μέρες μαλωσα με ένα παιδί που ήμασταν κάτι περισσότερο από φίλοι είχαμε φιληθει 2 φορές και μου έλεγε ότι με γουστάρει και ότι άμα θελησω να κάνω κάτι παραπάνω μαζί του να του το πω (δεν ήμουν έτοιμη για σχεση)... Πρόσφατα έμαθα ότι γουστάρει μια ξαδέρφη μου η οποία μόλις έμαθε ότι κάτι γίνεται ανάμεσα με εμένα και αυτό το αγόρι ζήλεψε... Αυτή λοιπόν είπε στην φίλη μου ότι τον γουστάρει και η φίλη μου το είπε στο σχεδόν αγόρι μου.... Αυτός τότε θέλησε να κάνει κάτι μαζί της, ενώ νόμιζε ότι εγώ δεν θα μάθω τίποτα. Κάποιος μου είπε όμως ότι το σχεδόν αγόρι μου ζήτησε από την ξαδέρφη μου να κάνουν φάση και εγώ τοτε νευριασα και μαλωσα με το Σ.Α (σχεδόν αγορι) μου.... Την επόμενη μέρα στο σχολείο με έβλεπε που ήμουν στεναχωριμενη κι έπιασε την κολλητή μου και της είπε ότι έκανε βλακια που σκέφτηκε να κάνει κάτι με την ξαδέρφη μου είπε ότι το έχει μετανιώσει και θα με διεκδικήσει πάλι.... Άμα μου ζητήσει να τα φτιάξουμε τι να κάνω???
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #136835 από Iroquois στις 24 Απριλίου 2016, 3:18μμ

Iroquois

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ θα σου έλεγα να το σκεφτείς. Το γεγονός οτι ήθελε να κάνει κάτι με κάποια άλλη έστω και ας μη σήμαινε κάτι για εκείνον ενώ έκανε και με εσενα κάτι παράλληλα ειναι λιγο κάπως πιστευω. Μπορείς να του δώσεις μια ευκαιρία δεν θα χάσεις κάτι ειδικά εαν τον θες πολυ. Το καλύτερο θα ηταν να σκεφτείς το καλύτερο για εσενα κι ετσι πρέπει. Απο οτι κατάλαβα πας ακομη σχολείο και αυτός οπότε τα αγόρια ειναι γενικά ανώριμα σε αυτή την ηλικία. Δοκίμασε και αμα δεις οτι δεν παει το τελειωνεις αρκεί να μπορείς να αντιμετώπισεις τις συνέπειες .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login