Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Τον ενδιαφέρω ή ειναι απλα μιασύμπτωση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136855 από valia1983 στις 27 Απριλίου 2016, 3:21μμ

valia1983

Εικονίδιο
μέλος από: 27/4/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας, θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κατι που με απασχολεί πολύ.Λοιπόν είχα βγει για ποτό βράδυ και ενώ ο 'αντρας που με ενδιαφέρει ( κώστας) δεν μου έδειχνε κάποιο ενδιαφέρον μόλις φευγει απο το μπαράκι έρχεται ξαφνικά ο φίλος του και αρχίζει να μου λέει οτι είμαι πολύ καλή καπέλα ομως δεν έχω ανοικτα τα μάτια μου και δεν κοιτάω μπροστά μου ώστε να βρω έναν καλό σύντροφο και οτι κάνω κακες επιλογές.οπως συνεχίστικε η κουβέντα μου ανέφερε οτι ο κώστας (αυτός που μου αρέσει) είναι πολύ καλό παιδί και οτι πολύ θα του άρεσε να τα βρίσκαμε.Τον ρώτησα εαν έχει μιλήσει με τον Κώστα και αν ο κώστας ενδιαφέρεται γιατι οπως είπα η συμπεριφορά του δεν έδειχνε κάτι και μου έιπε πως δεν ξέρει γιατί δεν έχει συζητήσει κάτι μαζί του και οτι του ήρθε λέει αυθόρμητα να με ρωτήσει.Και εγώ τώρα είμαι με την απορία άραγε ο φίλος του κώστα να πήρε μόνος του πρωτοβουλία η ο κώστας με γουστάρει και ήθελε να βεβαιωθεί εαν είμαι θετική απεναντί του πριν κάνει κάποια κίνηση.Να ανεφέρω οτι ειμαι 32 χρονών και ο κώστας 39 και ο φίλος του με ρώτησε εαν θα είχα πρόβλημα να κάνω κάτι με κάποιον που θα ήταν μεγαλύτερος απο εμένα.Τι λέτε να έχει γίνει?τον έστειλε να με ψαρέψει ή μήπως ο φιλος του πήρε μονος του το θάρρος χωρίς να έχουν μιλήσει μεταξύ τους?Η γνώμη σας θα με βοηθήσει πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #136859 από MeGustasTu στις 29 Απριλίου 2016, 10:59πμ

MeGustasTu

μέλος από: 9/4/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν σου απαντάει κανένας, οπότε έιπα μπας και βοηθήσω κάπως(λέμε τώρα). Τέτοιες περιπτώσεις τις εχω ζήσει, και προσωπικά και με άλλα "παιδιά". Νομίζω οτι εφόσον υπάρχει πιθανότιτα αυτός που σου αρέσει να σε γουστάρει κι αυτός, τότε το καλύτερο είναι να πας να μιλήσεις στον Κώστα απευθείας. Στο κάτω κάτω, αν δεν είχε γίνει όλο αυτό με τον φίλο του, αν αυτός δεν έκανε κίνηση, εσύ τι θα έκανες ?? Δεν θα του μιλούσες να δεις τα αισθηματά του για εσένα ? Οπότε είτε έτσι είτε αλλιώς, εσυ πρέπει να κάνεις την κίνηση. Το ποιός είπε τι, και το ποιός έκανε τι θα το μάθεις μετά, εαν και εφόσων του μιλήσεις. Μέχρι να το του μιλήσεις(αν του μιλήσεις), μονο εικασίες θα κάνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login