Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Βοηθεια για σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137902 από ticky14 στις 13 Σεπτεμβρίου 2016, 2:35μμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 13 και ειμαι με κοπελα στην ιδια ταξη που μου αρεσει και μαλλον της αρεσω γιατι συνέχεια μου μιλαει, γελαει με αυτα που λεω παντα και σημερα μου επιανε τους κοιλιακους τα μπρατσα και τετοια με κοιταει στο μαθημα...αργοτερα της ζητησα το κινητό της αλλα μου ειπε αύριο...Θελω να γινει κατι αλλα τι να της πω ξερω γω να παμε καμια βόλτα μετα το μαθημα ,να βγούμε, να πηγαινουμε σχολειο μαζι και πχ αν παμε καμια βολτα κλπ τι να κανω ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137903 από ticky14 στις 13 Σεπτεμβρίου 2016, 3:30μμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Κανεις???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137904 από NikosMerk_10 στις 13 Σεπτεμβρίου 2016, 11:45μμ

NikosMerk_10

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον φιλε μου.....ειμαι και γω 15 χρονων εχω αρκετη εμπειρια στις φασεις και τα σχετικα.......οσον αφορα το θεμα σου...πρωτον οι κοπελες λατρευουν τους κοιλιακους οποτε δεν το βρισκω και δυσκολο να σε θελει.....τωρα για το πως θα της ζητησεις και τα σχετικα.....θα βγειτε για καφεε μια μερα....για να μην εχεις αγχος ας ειναι και αλλοι μαζι σας δεν υπαρχει προβλημα...απλα μετα ααπο λιγο θα της πεις να πατε μια βολτα...βρες ενα καλο μερος να πατε.....για να κατσετε κι'ολας....πιασε της την κουβεντα...και μετα απο λιγο πες της οτι κατι ηθελες να τη ρωτησεις.......αυτη σιγουρα θα σου πει τι...και θα της πεις αυτο που θες........δλδ αν θελει να κανετε κατι.......επειτα επειδη ξερω οτι μεχρι να αρχισετε ειναι λιγο αμηχανη η στιγμη θα την πλησιασεις και θα την αγκαλιασεις απαλα απο τη μεση.......θα την κολλησεις πανω σου και θα πλησιαστειτε για να φιληθειτε....φιλαρακι απντως θα σου προτεινω γαι πρωτη μερα να τη χουφτωσεις μονο κωλο...με τις επομενες φορες θα ερθουν τα υπολοιπα........σου ευχομαι καλη τυχη και να σε βοηθησα ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137909 από ticky14 στις 14 Σεπτεμβρίου 2016, 7:26πμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
φιλε σε ευχαριστώ με βοηθησες πολυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login