Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Σάββατο, 4 Μαΐου

Προβλημα με την κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138070 από vasilakis98 στις 14 Οκτωβρίου 2016, 2:30πμ

vasilakis98

banned
μέλος από: 14/10/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αν και ειμαι εμφανισιμος θα ελεγα, αλλα οντας αρκετα ντροπαλος δεν ειχα πολλες επιτυχιες με τα κοριτσια. Μεχρι που πριν κανα 4μηνο τα φτιαξα με την γκομεναρα του σχολειου και οι δυο παμε 3η λυκειου. Αυτη ειχε μολις χωρισει και μαλλον εψαχνε καπου να ξεχαστει και προσφερθηκα. Απο την αρχη που πηγα να την χουφτωσω πρωτη φορα, μου ξεκαθαρισε οτι δεν θελει να το κανω δημοσια παρα μονο οταν ειμαστε μονοι μας και το βρηκα λογικο, αλλα αυτη θα μπορουσε να με χουφτωνει οποτε ηθελε. Δεν προβαλα καμια αντιθεση γιατι και με μενα μ αρεσε να μου τον πιανει. Κατα τα αλλα ολα καλα, μεχρι που καποια στιγμη μετα απο κανα μηνα με ειδε να φλερταρω με μια οπως ειπε αλλα εγω απλα μιλουσα. Τεσπα, με πηρε, πηγαμε παρα περα και αρζισαμε να μαλωνουμε και σε καποια στογμη που τραβηξε μια σφαλιαρα και σταματησα. Τοτε αυτη με διεταξε να την γλειψω στο μ...νι της και με ειχε εκει καμια ωρα. Απο τοτε αλλαξε ολη η σχεση μας. Οι φαπες εχουν γινει συνηθεια, καθως και οι ξυλιες στον κωλο και πριν κανα μηνα με διεταξε να την γλειψω απο πισω και δυστυχως το κανα. Παρ ολα αυτα επειδη ειμαι φουλ ερωτευμενος δεν εκανα τπτ για να αλλαξω αυτην την κατασταση, αλλα δεμ την γνωριζε κανεις αλλος η ετσι πιστευα. Μεχρι που χθες την επιασα με τον κολλητο μου να φιλιουνται και να χουφτωνονται. Αφου απομομωνοθηκαμε οι 3 μας. Εκει συνεχισαν και αφου τους ζητησα τον λογο η κοπελα μου μου ειπε εσυ μου γλυφεις τον κωλο, αυτος τον γαμαει και μ αρχισε στις φαπες. Εγω σε καποια στιγμη εκλαψα,αυτη με εξευτελισε και διαταξε να παρω πιπα στον κολλητο μου πριν την γαμησει. Εγω οντας ακομα ερωτευμενος μαζι της το κανα και αυτο. Σημερα το πρωι ημασταν 3 μας και αυτοι φιλιοντουσαν μπροστα σε ολο το σχολειο εξευτελιζοντας με. Δεν ξερω τι να κανω πλεον, απο την μια δεν μπορω να την παρατησω αλλα απο την αλλη ποσα να ανεχτω. Γνωμες παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138078 από prosegmenos στις 14 Οκτωβρίου 2016, 11:47μμ

prosegmenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αυτό που θα κάνεις είναι να ρωτήσεις τον κολλητό σου γιατί την έπεσε στην κοπέλα σου ήρεμα και ευγενικά και να σου δώσει εξηγήσεις για τον λόγο και μετά να επιβληθείς στην κοπέλα σου αφού την αγαπάς και είστε μαζί πρέπει να της ξεκαθαρίσεις τα πράγματα αν θέλει να τα έχει με τον κολλητό σου τότε χώρισε την γιατί αυτό που περιγράφεις είναι σαν να είσαι ο δούλος και αυτή να σε κάνει ότι θέλει κατάλαβες τα έχω περάσει και εγώ πριν πολλά χρόνια με μια αλλά εσύ πας τρίτη λυκείου δεν επιτρέπεται να κλαις γιατί εκείνη το κάνει κέφι έχεις όλο το μέλλον μπροστά σου είμαι σίγουρος ότι αν την παρατήσεις και βρεις άλλη εκείνη θα ζηλέψει και θα γυρίσει σε εσένα το ξέρω καλά το να κάθεσαι κολλημένος από πίσω της είναι τελείως ντροπιαστικό παίξτο κουλ και κάνε σαν να μην συμβαίνει τίποτα παράτα την και βρες άλλη το τελικό αποτέλεσμα να είναι να τρέχει εκείνη από πίσω σου     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138085 από panagiotiC στις 16 Οκτωβρίου 2016, 12:26πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Γιατι ολο αυτο το στορυ μου κανει για fake;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138086 από Ana-menos στις 16 Οκτωβρίου 2016, 12:44πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Και μενα μου φαινεται πολυ Fake....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login