Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα να πεις αυτό που σκέφτεσαι, ακόμα κι όταν δεν είσαι σε θέση να σκέφτεσαι!
Πέμπτη, 2 Μαΐου

χώρισα σύντροφοι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37665 από !me! στις 25 Ιανουαρίου 2007, 10:14πμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Χώρισα επεισοδιακότατα εχθές το βράδυ, και τώρα είμαι στο γραφείο με το βλέμμα του θαλάσιου ελέφαντα κολλημένο στην οθόνη.... Δεν είμαι καλά και θέλω συμπαράστασηηηη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37672 από IRAKLIS στις 25 Ιανουαρίου 2007, 12:37μμ

IRAKLIS

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2007
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Mια φιλη μου ειπε καποτε " ΚΑΝΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΘΙΜΟ ΑΛΛΑ ΗΡΩΙΚΟ",
παντα ζουμε μεσα απο αλλους ανθρωπους και σκεψου οτι οι αναμνησεις ειναι εικονες συνυφασμενες με συναισθηματα και ο χρονος ειναι αυτος που θα τα διαχωρισει με αποτελεσμα να σου μεινουν ειτε οι καλες ειτε οι κακες στιγμες οτι και να ειναι παντως θα ειναι κομματι της ζωης σου......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37678 από atimoutsiko στις 25 Ιανουαρίου 2007, 1:18μμ

atimoutsiko

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2006
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ποτέ δεν ξερεις αν χωρισες οριστικα. δεν ξερω τι τρεχει με σας, αλλα αν αγαπιεστε, θα ξαναηστε μαζι. αν θελατε να χωρισεται καλυτερα θα ειναι. εγω ενα ξερω και λεω.

καθε αλλαγη ειναι πάντα πάντα μα παντα για καλο...και αν δεν ειναι, αλλαζω πλευση και ξανα οπισθεν.και αυτο αλλαγη ειναι.

πανω απόλα να είσαι καλα. παντως οτι και να γινει, μονο με ηρεμία θα γινει.

περαστικα, και κουραγιο. (συναδελφος)    
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37680 από tzini@ στις 25 Ιανουαρίου 2007, 1:21μμ

tzini@

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
γλυκούλα μου μην στεναχωριέσαι για τίποτα και για κανέναν που να μην το αξίζει! αλλά να ξέρεις ότι δεν είναι ντροπή να κλαις.η ντροπή ανήκει σ'αυτόν που σε έκανε να κλάψεις.σκέψου θετικά.σκέψου ότι το τέλος μιας σχέσης είναι η αρχή της καλοπέρασης!βγες έξω,διασκέδασε με φίλους,ξεφάντωσε και πάντα να χαμογελάς.να ξέρεις ότι εμέις μπορεί να μην έχουμε πρόσωπο και μορφή για σένα αλλά πάντα θα είμαστε εδώ...καλή τύχη!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37688 από supernick στις 25 Ιανουαρίου 2007, 4:59μμ

supernick

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2007
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
μιν στεναχοριεσε για καπιον που δεν αξιζει. βγες εξω και πιστευω οτι θα βρεισ καπιον που να σου αξιζει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37689 από Gankster στις 25 Ιανουαρίου 2007, 7:17μμ

Gankster

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2007
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εγω πρωτη μερα γραφω στο Φτου αλλα πιστευω οτι μπορεισ να τον ξεπερασεις και μην ξεχνας οτι δεν εγινε και τιποτα μαλακες υπαρχουν πολυ σε αυτον τον κοσμο!!



Πιες μια μπυρα να στανιαρεις κερναω εγω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37742 από deathsinger... στις 27 Ιανουαρίου 2007, 8:13πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Χώρισες?? τώρα το είδα και κάπως μου ήρθε. Χαλάρωσε όμως, η ζωή ακόμα δεν άρχισε. Είμαι σίγουρος οτι θα βρείς (η μαλλον θα σε βρει) κάποιος πολύ καλήτερος απο εκεί που δεν το περιμένεις. Δεν ξέρω τι μπορεί να σκέφθεσαι τώρα, αν φταις εσύ δηλαδή ή αν φταίει εκείνος ή ποιος φταίει πιο πολύ αλλα αν κάθεσαι να σκέφτεσαι αυτα τρως τον χρόνο σου. Χαλαρά και με αυτοπεποίθηση λοιπόν....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37749 από !me! στις 27 Ιανουαρίου 2007, 1:34μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
οχι δεν τα βρήκαμε.... ακολούθησα όμως την συμβουλή σας περι αλκοόλ και τώρα πρέπει να δουλέψω σκ για τις δουλείες που δεν έκανα από το hangover
thanx πάντως παιδιά...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37779 από MYSTICA στις 28 Ιανουαρίου 2007, 4:15μμ

MYSTICA

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2006
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Δέξου το και προχώρα.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #37781 από !me! στις 28 Ιανουαρίου 2007, 5:05μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
οk , μιλήσαμε και χθες και μου είπε ότι θέλει να τα ξαναβρούμε. Μου είπε να πάω το ΣΚ να τον βρω (για τα νεότερα μέλη είναι στην Κρήτη) για να μιλήσουμε και μετά με ξαναπήρε για να μου πει ότι είμαστε μαζί πάλι. Αλλά από την ώρα που τα βρήκαμε με κράζει συνέχεια, προφανώς είναι ακόμα μπερδεμένος και δεν νομίζω ότι είναι και πολύ σίγουρος για το αν ήταν έτοιμος να είναι πάλι μαζί μου. Δεν ξέρω, έχω την αίσθηση ότι τα πράγματα πηγαίνουν από το κακό στο χειρότερο αλλά την ίδια στιγμή δεν έχω ιδέα τι να κάνω.....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login