Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να εκτελεί Ζαγοραίο στο "Πάρτε κύριε λαχεία"
Κυριακή, 5 Μαΐου

Κάναμε φάση και μετά δε μου μίλαγε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39036 από evoulini στις 10 Απριλίου 2007, 10:34μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
hi GUYS!!! τι κανετε?? πριν μισό μηνα περιπου εκανα φαση με ενα αγορι. μετα απο αυτο αυτος δεν μου μιλούσε σχεδον καθολου(ενα γεια με το ζορι) αλλά ελεγε σε όλους τους κοινούς γνωστούς μας οτι με θέλει. πριν απο μία μερα μου εστειλε μνμ ζητώντας μου συγγνώμη πως ήταν μπερδεμενος και δεν ηθελε να με πλήγώσει...εγω τον θελω πολυ.. τι να κάνω???
*με ηθελε απο στην αρχη της σχολικης χρονιας ομώς εγω τον εφτυσα γιατι τα ειχα με αλλο μετα απο αυτο καναμε πολυ παρεα...

ευχαριστω εκ των προτερων!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39037 από evoulini στις 10 Απριλίου 2007, 10:35μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
λεει πως θελει να μου τα ζητησει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39058 από Praetorian στις 11 Απριλίου 2007, 2:35μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Σου είπε ''Θέλω να σου τα ζητήσω..."??Εντάξει όπως βολεύεται ο καθείς...

Προχώρα evoulini σε θέλει όλη η χώρα...Μη φοβάσαι, απλά αφέσου(όχι πολύ και τρέχεις μετά)...Κάνε αυτό που σε οδηγεί η καρδιά σου...Πρώτα κανε 2 ερωτήσεις όμως στον εαυτό σου?

Τον θέλεις πολύ?(μπορεί να λες ότι τον θες--δεν είμαι γκαβός το διάβασα--αλλά για να ρωτάς τι να κάνεις μάλλον έχεις ανασφάλειες...)
Πόσο χρονών είσαι?(απλά από απορία, δεν παίζει κανένα σημαντικό ρόλο, εκτός βεβαια αν εσύ είσαι 13 και αυτός 72, ή το ανάποδο, που πιθανολογώ πως δε συμβαίνει)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39077 από evoulini στις 11 Απριλίου 2007, 5:24μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
praetorian ειμαι 14!!! πραγματι τον θελω πολυ !:! μου ειπε σημερα το απογευμα να μιλησουμε!! θα δω τι θα γινει !!!!!


akatanomaste πιστεψε με δεν εχω σταματησει ακομα να γελαω!!!   


ευχαριστω πολλλλλλυ
!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39092 από Praetorian στις 12 Απριλίου 2007, 8:59μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Σωστός ο Akatanomastos...για τελευταία ίσως φορά...Χωρίς άλλα σχόλια αυτή τη φορά...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login