Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι παίζοντες το πουλάκιν τους, δεν πάνε στον Παράδεισον (αν δεν μου δείξουν ιδιαιτέρως πώς το κάνουν).
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Διαλύεται η ζωή μου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39076 από patritsia_04 στις 11 Απριλίου 2007, 5:18μμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Και γω συμπαράσταση θέλω...Και μου χει χαλάσει και το pc στο σπίτι και τι θα κάνω σήμερα που είναι όλα μαζεμμένα γ@μ@το
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39116 από patritsia_04 στις 13 Απριλίου 2007, 10:46πμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Καλημερα...ο κατήφορος ο ίδιος..Τα πράγματα από το κακό στο χειρότερο, χθες δεν ήρθα για δουλειά καθότι με πήρε η ώρα 5 το πρωι προχθες να ηραμίσω τα πνεύματα, ο πατέρας μου γύρησε σπίτι μεν αλλά...το Κόσοβο το ίδιο, βγαίνουν με το παραμικρό τα μαχαίρια και άντε να τους μαζάψεις, φασαριες, λόγια, κακία, πίκρα..Μόνο ξύλο δεν έχουν παίξει αν και δεν αμφιβάλλω ότι θα συμβεί και αυτό, και το χειρότερο? Το παιδί είναι σε μια φάση αφσία, δεν τρώει, δεν μιλάει, δεν γελάει..μόνο κοιμάται ή κλαίει..Και γω νομίζω ότι όόόλα αυτά τα βλέπω στο ονειρό μου και θα ξυπνήσω και θα είναι όλα ρόδινα πάλι..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39119 από evoulini στις 13 Απριλίου 2007, 12:25μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
patritsia προσπαθησε να στηριξεις τον αδερφο σου σε χρειαζετε πιο πολυ απ ολους !!! αλλώστε δεν φταιει αυτος σε τιποτα !!! patritsia μπορεις στασου στα ποδια σου εξηγησε στον αδερφο σου οτι τα πραγματα θα φτιαξουν θα τους εχετε και τους 2 μπορει οχι μαζι αλλα θα τους εχετε. πες στους γονεις σου οτι ειναι πολυ μεγαλοι για να φεροντε ετσι! ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39120 από patritsia_04 στις 13 Απριλίου 2007, 12:42μμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Αχ καρδουλα μου καλη, αυτό προσπαθω...αλλά..θεωρει το παιδάκι ότι φταίει δεν του παίρνεις μιλιά. Όσον αφορά τους γονείς μου..κάνουν σαν μικρά παιδιά η κατάσταση είναι εκτός ελέγχου γιατί είναι σε ένταση όπως είχε και πει σοφά ο aka που πραγματικά μου έδινε κουράγιο με τα λόγια του..τώρα είδα τι παίχτηκε και τον banare όπως και να χει λάθος κίνηση το ban αλλά σωστή του aka που τους έφτυσε στην πραγματικότητα και όχι ότι τον έδιωξαν. Όπως και να χει εγώ είμαι στην πλήρη απελπισία, ο πνιγμένος λέει από τα μαλλιά του πιάνεται και εγώ ..νοιώθω καραφλή..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39122 από patritsia_04 στις 13 Απριλίου 2007, 2:36μμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Θέλω..πάρα πολύ ..Ευχαρηστώ το πήρα μπορείς να το σβήσεις εαν θές για μην σου κανουν κανα ντου
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39129 από patritsia_04 στις 13 Απριλίου 2007, 3:35μμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
με πέταξε έξω προσπαθώ να μπώ εαν οχι θα σου στείλω mail με το κιν μου στείλε ενα μνμ να το χω και εγώ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39141 από isabe στις 13 Απριλίου 2007, 8:42μμ

isabe

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/4/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γλυκειά και πικραμένη Patritsia στηρίξου στα πόδια σου όπως διάβασα οτι έχεις ξανακάνει. Είναι λογικό να αντιδρά έτσι ενα δωδεκάχρονο παιδί και αυτό εξήγησέ το στους γονείς σου φέρνοντάς τους προ των ευθυνών τους. Το ίδιο ισχύει και για σένα, δεν σημαίνει οτι αντέχεις επειδή είσαι μεγαλύτερη. Είσαι και ο μόνος άνθρωπος που μπορεί να στηρίξει το αδελφάκι σου και είναι πολύτιμη η ηρεμία σου. Πες τους πως αν το σπίτι είναι πεδίο μάχης καλύτερα να φύγουν για ενα διάστημα και οι δυο, μίλησέ τους σε σκληρή γλώσσα μόνο έτσι θα αφυπνιστούν. Κάνε κουράγιο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39167 από patritsia_04 στις 17 Απριλίου 2007, 2:19μμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
ΣΚΑΤΑ ΟΛΑ, και επί της ευκαιρίας να κράξω τον φίλτατο webmaster και να του βροντοφωνάξω ότι : ΚΑΛΕ ΡΕ ΓΕΛΟΙΕ ΤΥΠΕ ΠΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ; Και επειδή πέφτω στο επιπεδό σου, θα σου μιλήσω με την γλώσσα την δική μου. Λοιπόν λόγο του ότι τυνχάνει να κάνω την δουλειά που κάνεις και εσύ, και ξέρω καλά κάποια πράγματα, θα σου πω ενα πράγμα λοιπόν, ότι ναι μπορεί τα πιτσιρικάκια να είναι η καλύτερη και πιο πιστή πελατεία αλλά υπάρχουν άνθρωποι πραγματικά εκεί έξω που δεν έχουν που να μιλήσουν και που να ζητήσουν βοήθεια για σημαντικά θέματα που εσείς αγνοείτε ή απλά αδιαφορείτε. 'Οπως και να χει το δικό μου θέμα είναι ότι καλή η πελατεία αλλά ρε φίλε άραξε λίγο και άσε και τους ανθρώπους που έχουν πιο σοβαρά θέματα να μιλήσουν άλλοι να βοηθήσουν και άλλοι να ξεσπασουν, το νετ εκτός από εμπορικό θέμα είναι και τρόπος έκφρασης, ανάγκη για κάποιους. Αφήστε λοιπόν τις μαλακίες, και τα παιδιαρίσματα και φερθήτε λίγο σαν ώρημοι άνθρωποι, εαν μπορείτε, και όπως λες και συ κάντε format στα μυαλά σας ρε και κάντε μας την χάρη.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39173 από evoulini στις 17 Απριλίου 2007, 5:30μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
pes ta patritsia !!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39879 από hakkthan στις 03 Ιουνίου 2007, 2:55πμ

hakkthan

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παντα μετα απο μια μεγαλη ανηφορα ερχεται μια μεγαλη κατηφορα!
Η ζωη πολλες φορες μας διχνει το κακο της προσωπο τη χειροτερη στιγμη για μας. Αυτο ομως δεν πρεπει να μας φρεναρει και να μας κανει να κοιταμε πισω ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ. Αν ξαφνικα καποιος-κατι μας ριξει μεσα σε μια πολυ βρομερη λιμνη οι δυνατες λυσεις ειναι δυο. Η μια ειναι να κολυμπησουμε και να βρουμε τροπο να βγουμε και η αλλη να πανικοβληθουμε και να νιωσουμε βρωμικοι με αποτελεσμα να βουλιαξουμε. Ακολουθησε με ολες σου τις δυναμεις τη πρωτη λυση και θα δεις καποια στιγμη η λιμνη θα εξαφανιστει και θα εισαι στο ομορφοτερο μερος του κοσμου. Η ανθρωπινη δυναμη που κρυβουμε μεσα μας ειναι τεραστεια ΑΛΛΑ εινα ι και πολυ καλα κριμενη... Βρες τη και προχωρα μπροστα!!!
Ολοι εδω ειμαστε να σε βοηθισουμε οποτε μας χρειαστεις!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login