Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξέρεις τι είναι τα Σοσονάκια και τα Σαπουνάκια;
Κυριακή, 5 Μαΐου

να μεινω η΄ να φυγω;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41307 από Μαφία στις 29 Ιουλίου 2007, 2:29πμ

Μαφία

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
εχω ενα 'μικρο' προβλημα!δεν ξερω τι να κανω!ειμαι με ενα παιδι εδω και 3 1/2 χρονια και πραγματικα τον λατρευω,ομως εχει δημιουργιθει ενα θεμα,η καταγωγη μου ειναι απο την κρητη οπως και η δικη του,ο παππους μου λοιπον εχει φτιαξει μια μικρη περιουσια με ελιες εκει αλλα ειναι αρκετα μεγαλος πια για να μπορεσει να τα κουμανταρει και μου ζητησε να παω μονιμα εκει για τα αναλαβω εγω αφου ξερει οτι κανεις αλλος δεν θελει να ασχοληθει μ'αυτην,θελω πολυ να το αναλαβω αυτο και παντα ηταν το ονειρο μου να μεινω μονιμα στο νησι μου αλλα αν τελικα φυγω θα πρεπει να χωρισω με τον ανθρωπο που αγαπαω πιο πολυ και απο την ζωη μου,αν τελικα μεινω ολο αυτο που με κοπο και αγαπη εφτιαξε ο παππους μου θα χαθει! ειμαι χαμενη!!!δεν ξερω πραγματικα τι να κανω!!!
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #41310 από Antre στις 29 Ιουλίου 2007, 2:40πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η απάντηση βρίσκετε στο αν πιστεύεις ότι με αυτόν θα περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου μαζί του. Κανείς άλλος παρά μόνο εσύ μπορείς να απαντήσεις σε αυτό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41311 από Μαφία στις 29 Ιουλίου 2007, 2:53πμ

Μαφία

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
το προβλημα ειναι οτι το πιστευω και ξερω οτι καλυτερο ανθρωπο που να με καταλαβαινει και να με νιωθει δεν προκειται να βρω,ομως το βλεμμα του παππου μου οταν του ειπα οτι θα το σκεφτω γεμισε τοση χαρα που δεν σ'αφηνει να του χαλασεις χατηρι!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41312 από sak1sdrz στις 29 Ιουλίου 2007, 4:14πμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
εγω πιστευω πως καλυτερα ειναι να στναχωριθει ο παππους σου για μια στιγμη οταν θα του το πεις παρα να στεναχωριεσε εσυ για μια ζωη που δεν θα εχεις συμφωνα με τα λεγομενα σου το μοναδικο σου ταιρι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41313 από _neraidomania_ στις 29 Ιουλίου 2007, 10:42πμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
31/2 χρονια μπραβο ρε θηριο εμενα η μεγαλυτερη μου σχεση ηταν 7 μηνες. Για να εισαι με αυτο τον ανθρωπο τοσα χρονια σημαινει οτι αγαπιεστε πολυ και ειναι αδικο να τον αφησεις για να γινεις αγριτισσα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41315 από TechnoLuv στις 29 Ιουλίου 2007, 11:57πμ

TechnoLuv

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2007
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
einai akoma 3 xronia mesa sta 3 xronia einai ola k meta alazoun polla pramata apla skepsou kala prin apofaseis na kaneis to otidipote, kane oti thes esei pramatika k min skefeis epipolaio ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41326 από Antre στις 29 Ιουλίου 2007, 2:59μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Εγώ θα πρότεινα να το συζητήσεις με το παιδί σου. Από τον τρόπο που θα απαντήσει θα καταλάβεις το αν πραγματικά θα είστε για μια ζωή μαζί.... στα καλά όλοι αγαπημένοι είμαστε ... στα δύσκολα είναι που δοκιμαζόμαστε.

Οπότε για κανά μήνα (ή έστω μια βδομάδα) προσπάθησε να τον ψήσεις να έρθει Κρήτη (ακόμα και αν έχεις αποφασίσει να μην πας). Από το τρόπο του θα καταλάβεις αν είναι ο άνθρωπος σου
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login