Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Σάββατο, 27 Απριλίου

Τι να της γραψω πριν ειναι αργα?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41412 από ArisMustRock στις 30 Ιουλίου 2007, 7:58μμ

ArisMustRock

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ειναι παραγματικα απιστευτο το μυαλο των γυναικων...απιστευτο!!!!!!
Ενω ημουν με μια κοπελα στην παραλια 10 το βραδυ αψογη στιγμη
για φιλι και ενα απιθανο φεγγαρι να μου δινει κουραγιο, εκεινη αρχιζει να μου λεει οτι κατι παει να γινει με καποιον αλλον ο οποιος ειναι 17(εκεινη 15 οπως κιεγω) και να θελει να παμε αλλου γιατι λεει την ενοχλουσε η αμμος...

Δεν εχω ξενερωσει περισσοτερο στη ζωη μου. Σημερα της ειπα να βρεθουμε, ξανα μανα, φτου(!) κι απ'την αρχη αλλα εκει που ημουν μεσα στην τρελη χαρα, μου λεει να ερθει μαζι μας και μια φιλη της...πως να πεις οχι? Τελικα τα πηρα τοσο αγρεια που δεν πηγα καν και συγκρατηθηκα μην την βρισω παρα μα παρα πολυ ασχημα. Πριν λγο καιρο πεταγε σποντες οτι με γουσταρει και πολυ καιρο πριν μου τα ειχε χωσει κανονικα(με την καλη ενοια, δηλ. οτι με θελει...) αλλα εγω δεν εκανα κινηση.(ναι, αν συνεχισεις το συλλογισμο τοτε αστο αλλα δεν νομιζω να ειναι ετσι)
Αυριο παω διακοπες με ενα φιλο μου για καμια εβδομαδα να ξελαμπικαρω και τωρα ενω θα εκανα "εξοδο" με εναν πολυ ωραιο τροπο ειμαι σε αδιεξοδο. Να φυγω και να την ξαναδω σε 20 μερες που μπορει και να τα εχει φτιαξει με τον αλλον(τοτε δεν θα λεει να κανω κινηση) η να την "παγωσω" με ενα μηνυμα?

Ειμαι στην "τσιτα" αφου την αγαπω και δεν μπορω χωρις αυτην αλλα τωρα τελευταια μου σπαει τα νευρα το ποσο δεν λαμβανει το μηνυμα μου( η το λαμβανει?)...τι να κανω πριν τρελαθω? Τι σημαινουν ολα αυτα? Ετσι μου'ρχεται να παω εκει να σκοτωσω απλα και ωραια την !@#$%^&* την φιλη της και να της πω οτι την αγαπω με 2 κουβεντες να την φιλησω και να φυγω...

Εντωμεταξυ αλλη σαν αυτην δεν υπαρχει: φοβερο χαμογελο, αρωμα που σε τρελαινει, εξυπνη(εδω μαλλον θα το ξαναψαξω με ολα αυτα τα τελευταια) και σωμα α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-ο, το οποιο δεν το εχω πραγματικα ξανασυναντησει πουθενα. Δεν θελω με τοποτα να την χασω αλλα........

Εν κατακλειδει...τι να γραψω στο μηνυμα αφου απο κοντα δε γινεται και αν καθυστερησω μια μερα, μαλλον θα τη χασω..... Παρακαλω απαντειστε σχετικα γρηγορα και ευχαριστω που ακουσατε(η μαλλον διαβασατε) το προβλημα μου.    
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41413 από sak1sdrz στις 30 Ιουλίου 2007, 8:06μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Φιλε αυτο το προβλημα το ειχα και εγω οταν ημουν στην ηλικια σου και επειδη την πατισα πολες φορες δεν θα σου πω τη να τη γραψεις αλλα να τις τα ριξεις χιμα και οχι με μυνηματα και μ@λ@κιες αλλα απο κοντα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41415 από senza paura στις 30 Ιουλίου 2007, 8:10μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Άρη, γυναίκες... Ποτέ (σχεδόν) δεν τις ξέρεις... Σε αυτή την ηλικία είναι πολύ "άστατες"... Βασικά, πάντα έτσι είναι αλλά φαντάσου τι γίνεται τώρα που οι ορμόνες "χτυπάνε" κόκκινο...
Όταν λες "να την παγώσω μ' ένα μήνυμα" τι εννοείς; Να της το πεις σε μήνυμα; Αν είναι αυτό, με τίποτα... Όταν θα της το πεις, θα πρέπει να σε βλέπει, να σε "νιώθει"... Όχι μόνο να σε ακούει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41417 από ArisMustRock στις 30 Ιουλίου 2007, 8:26μμ

ArisMustRock

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Το ξερω ρε παιδια ειμαι κατα των μηνυματων αλλα τι να κανω?
Απο κοντα δεν γινεται(να την φιλησω και να ειναι η αλλη απο πανω?) αυριο συναντιεται με τον αλλον (σε παρεα αλλα ποιος ξερει...). Αν τα φτιαξει μαζι του? Ακουστε ποσο θυελωσεις και γαμησε τα(sorry για τη λεξη) ειναι η ερ. ζωη της: τα ειχε με εναν (χ) για κανα χρονο ο οποις ηταν 18(!!!!!). Τα χαλασε αλλα μονο και μονο γιατι ειχε εξετασεις αυτος και μετα εμαθε
οτι τα βρηκε ο χ με αλλη. Ακομα τον αγαπαει...μετα τα εφτιαξε με τον ψ ετσι ωστε να τον ξεπερασει τον χ και τα χαλασε προσφατα. Τωρα κατι παιζει με τον ζ...Ε, δεν ξρω τι να κανω...με την συγκεκριμενη η χυλοπιτα ειναι θανατος(λεμε τωρα, το θανατος το λεω ενοωντας οτι ειναι ο,τι καλυτερο πιθανοτατα που θα βρω "μεσα" κι "εξω")και πρεπει να δρασω γρηγορα!!!!!!!!!!!

Μαλλον τωρα καταλαβαινω γιατι πολλοι επιστημονες ηταν ομοφυλλοφιλοι... δεν ειχαν ολα αυτα στο μυαλο τους...

Βοηθεια παιδια!

ΥΓ. senza οταν λεω να την παγωσω, εννοω να...δεν ξερω τι, απλα να γραψω κατι με σκοπο να μην τα φτιαξει με τον ζ,(Δεν ειναι τοσο σωστο αλλα στον ερωτα και στον πολεμο ολα επιτρεπονται...ε?)να κερδισω χρονο τελοσπαντων...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41418 από senza paura στις 30 Ιουλίου 2007, 8:32μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Αφού είναι τόσο σοβαρό για 'σενα, μην πας διακοπές... Μην ξεχνάς, εγω δεν θα πάω Ιτάλια για να μείνω εδώ να μιλήσουμε με την κοπέλα μου για το γνωστό θέμα (και έχω να πάω από το Πάσχα, πάλι τα χριστούγεννα!)... Αν και στο επίπεδο που είστε εσείς, στην θέση σου θα πήγαινα διακοπές και μετά βλέπουμε... Ή αλλιώς πίεσέ την να μιλήσετε σήμερα...

ΥΓ: Όχι μήνυμα Άρη, μόνο κακό θα κάνει... Είναι πολύ απρόσωπο, δεν θα "νιώσει" τίποτα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41419 από ArisMustRock στις 30 Ιουλίου 2007, 8:41μμ

ArisMustRock

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Αν δεν παω διακοπες θα το μαθετε στις ειδησεις...θα λεει:
Αγριος θανατος παιδιου 15 ετων απο συνομηλικο φιλο του. Αιτιο ηταν το οτι ενω το θυμα ειχε αναβαλει το ταξιδι επι 1 μηνα για αγνωστους λογους(αχεμ αχεμ οχι και τοσο αγνωστους...) ξαφνικα το ακυρωσε ολοκληρωτικα...Αυτο το: "μετα βλεπουμε" με προβληματιζει παρα μα παρα πολυ...δηλαδη αν τα εχει φτιαξει με αυτον, εγω τι να παω να κανω μετα? Την αντροχωριστρα???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41422 από flwra στις 30 Ιουλίου 2007, 8:50μμ

flwra

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ARI LOOK!ASTHN NA DIALEKSEI KAI NA EISAI SIGOUROS OTI 8A DIALEKSEI ESENA!!!!GIA NA STA EXWSE ESI KIOLAS SIGOURA.....KATA THN GNWMH MOU OMWS AN 8ES STEILE ENA MNM KAI PES EISAI GIA ENA APOXAIRETISTHRIO........???RANTEBOY....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41424 από ArisMustRock στις 30 Ιουλίου 2007, 8:58μμ

ArisMustRock

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τετοια ωρα, ενω θα ειναι με την αλλη?
Και αν της ριχτει ο αλλος και εγω ειμαι μακρυα τοσο οσο χρονικα οσο και τοπικα τι επιλογες εχει??(μου τα ειχε "χωσει" πριν απο 2 χρονια.........)

Αυτο με την ωρα δεν ειναι ρητορικη ερωτηση...
Αν της πω αποχαιρετηστηριο ραντεβου δεν θα ειναι λιγο πλεονεκτικο απο τη στιγμη που τυπικα δεν παιζει τιποτα μεταξυ μας? δεν κολονω οσον αφορα να της πω για τωρα αλλα....μηπως τη φερω σε δυσκολη θεση?(καταλαβαινετε ολοι την κατασταση μου για να τα λεω αυτα ενω πριν λιγο ημουν θηριο...)
και το αλλο ειναι...αφου οποιον θελει του το λεει(μαλλον), με βαζει σε υποψειες...οταν απαντησει καποιος θα πω και κατι αλλο που θα σας αφησει αναβδους...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41425 από senza paura στις 30 Ιουλίου 2007, 9:01μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Το "μετά βλέπουμε" δηλώνει εμμέσως πλην σαφώς ότι μάλλον την έχασες... Το παιχνίδι το έχασες γιατί άργησες... Η αναβλητικότητα μάς τρώει την ζωή!

Αναφορά: (ArisMustRock@30 Ιουλίου 2007)ΥΓ. senza οταν λεω να την παγωσω, εννοω να...δεν ξερω τι, απλα να γραψω κατι με σκοπο να μην τα φτιαξει με τον ζ,(Δεν ειναι τοσο σωστο αλλα στον ερωτα και στον πολεμο ολα επιτρεπονται...ε?)να κερδισω χρονο τελοσπαντων...


Συ είπας... Όλα μα όλα, επιτρέπονται... Μίλα της έστω τότε... Αν αξίζεις και της αρέσεις, δεν θα πει όχι.. Αλλά δεν έκανες γρήγορα κίνηση...

ΥΓ: Για να μην βρεθείς σε αυτή την δυσάρεστη θέση όμως, μην πας διακοπές... Και 'γω παραλίγο να γίνω θύμα δολοφονίας...

ΥΓ2: Μην "κολλήσεις" όμως... Αν δεις και δεν γίνεται τίποτα, πάμε γι' άλλα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41426 από ArisMas... στις 30 Ιουλίου 2007, 9:15μμ

ArisMas...

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παρεξηγηση!Το μετα βλαπουμε ηταν απλα αναπαραγωγη ειποντων σου στο 5ο ποστ.
Απαντησε μου (οχι μονο εσυ) στα ερωτηματα μου please και υπαρχει και ενα αλλο ρητο που λεει:"ποτε δεν ειναι αργα"...

To spam ειναι πραγματικα εκνευριστικο...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login