Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τα γκαζάκια δεν είναι μόνο για καφέδες.
Τρίτη, 28 Μαΐου

Πρόβλημα με μια κοπέλα.

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49470 από active member στις 02 Ιουνίου 2008, 12:52πμ

active member

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά σήμερα εφόσον η παρέα μου με είχε ζαλίσει και με προκαλούσε ότι και καλά είμαι κότα και δεν έχω αρ****α τις στέλνω ένα μήνυμα το πρωί και τις είπα ότι μου αρέσει και ότι θέλω να κάνουμε κάτι μαζί. Τέλος πάντων περνούσε η ώρα και δεν μου απαντούσε και εγώ είχα ξενερώσει ώσπου μετά από ώρες τις στέλνω ένα μήνυμα και τις λέω σου έστειλα ένα μήνυμα το πρωί και πιστεύω πώς αξίζω μια απάντηση. Και μετά από κανα 10 με παίρνει τηλέφωνο αλλά είχα πάει στο περίπτερο και δεν το είχα μαζί μου και γυρνάω και μου λένε η φίλοι μου σε πίρε τηλεφωνώ αλλά δεν το σηκώσαμε. και εγώ κολώνα να πάρω γιατί όπως είπα δεν είμαι και πολύ ανοιχτός χαρακτήρας. Αλλά τελικά την παίρνω και μου λέει πιο μήνυμα εμένα δεν μου έστειλες κάτι και μου λέει το κινητό μου το είχε η ξαδέλφι μου το πρωί και τις λέω ε και μετά δεν το ειδές και μου λέει εγώ πήγα στα εισερχόμενα αλλά δεν είδα κάποιο μήνυμα. Και μου λέει δεν μπορείς να μου πεις τι έγραφε το μήνυμα? Και εκείνη την στιγμή κώλωσα και μου λένε η φίλοι μου μιλά μιλά και περνώ κουράγιο και τις το λέω και μου απαντάει με ένα χαρούμενο στιλ σοβαρά? Και της λέω ναι και μου απαντάει με ένα στιλ αυτή την φορά κάπως δεν ξέρω πώς να το πω και μου λέει και εγώ τι θες να σου πω τώρα και πήγα να πω θέλω να μου πεις ναι αλλά κρατήθηκα και τις λέω τίποτα σκέψου το και στείλε μου ένα μήνυμα οπότε θες να μου πεις τη αποφάσισες. Ε ξαναρχόμαστε στο πρόβλημα μας έτσι και μου πει ναι έχουμε το κώλυμα που είπαμε παραπάνω και το κόλλημα ότι με έπιασε ανασφάλεια και δεν ξέρω αν θα βρω το κουράγιο να συναντηθώ γιατί με έπιασε πάλι το παλιό καλό κόμπλεξ που είχα. Και σας ευχαριστώ για την βοήθεια που μου δίνεται.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49472 από Webmaster στις 02 Ιουνίου 2008, 2:39πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Στην περίπτωσή σου, εφαρμόζεται η πανάρχαια σοφία που λέει:

"Όσο περισσότερα λόγια πέφτουν σε μια υπόθεση, τόσο λιγότερες πράξεις γίνονται".

Επίσης εφαρμόζεται και μια λιγότερο αρχαία σοφία που λέει:

"Οι πολλές γνώμες βουλιάζουν το καράβι".

Θες να καθόμαστε εδώ να το συζητάμε; Κανένα πρόβλημα. Απ' όσο είδες ο καθένας είναι πρόθυμος να σου δώσει τα φώτα του. Έχω όμως την υποψία ότι το αναλύεις παραπάνω απ' όσο πρέπει και το σκέφτεσαι πολύ. Και όταν κάτι το σκεφτόμαστε πολύ, όλο το σύμπαν συνομωτεί για να πάει χάλια.

Ψτ, και πούσαι, σε τέτοιες δουλειές η παρέα δεν πρέπει να ξέρει τίποτα διότι να τώρα τι παθαίνεις. Αυτά να σου γίνουν μάθημα στο μέλλον.

Άστο χαλαρά και όπου πάει. Κι αν δεν πάει, ο λόγος είναι ότι βρωμάει η αναπνοή της και ντρέπεται.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49479 από lelipi στις 02 Ιουνίου 2008, 3:00μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@02 Ιουνίου 2008)

Ψτ, και πούσαι, σε τέτοιες δουλειές η παρέα δεν πρέπει να ξέρει τίποτα διότι να τώρα τι παθαίνεις. Αυτά να σου γίνουν μάθημα στο μέλλον.



Συμφωνώ! καλό θα ήταν να μην τα ξερνάμε όλα στους φίλους. Δεν κάνει πάντα καλό, διότι οποιος είναι έξω απτον χωρό πολλά τραγούδια λέει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54232 από Κέλλυ στις 08 Σεπτεμβρίου 2009, 12:12πμ

Κέλλυ

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
κοίτα δεν ξέρω τι έχεις κάνει γιατί όλα αυτά είναι ένα χρόνο πριν ! και σου γράφω τώρα γιατί εχτές βρήκα το σάιτ αυτό για το λόγο ότι και έγω είχα το ίδιο πρόβλημα με σένα μέχρι σήμερα ! πρώτη φορά έκανα σοβαρή σχέση και την ώρα του φιλιού δεν το σκέφτηκα καθόλου !!! απλά έκανα αυτό που σε συμβούλευσαν τα παιδιά παραπάνω ! εκφράστηκα ελεύθερα ! περιμένω την απάντηση σου ! και σόρρυ αλλά επειδή χρειάστηκα συμβουλή μπήκα και το βρήκα τώρα !
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login