Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Περιεργη κατασταση...:S

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50461 από Buzz Lightyear στις 10 Σεπτεμβρίου 2008, 10:42πμ

Buzz Lightyear

banned
μέλος από: 10/9/2008
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Λοιπον...γεια σας παιδια.
Μπαινω αμεσως στο ψητο.
Μεσα Ιουλιου: γνωρισα μια κοπελα καπου τελοσπαντων (δεν εχει και σημασια) και...εντυπωσιαστηκα. Οχι μονο απο την εξωτερικη εμφανιση αλλα και απο γουστα, ενδιαφεροντα. Ετσι λοιπον σκεφτηκα να...κανω κινηση. Την μερα αυτη καναμε χαβαλε, μιλησαμε, κλπ

ΑΛΛΑ την επομενη μερα που περιμενα να την ξαναδω...δεν την ειδα.
Ετσι λοιπον, απογοητευμενος αρκετα, το αφησα ετσι...αφου αν και ηξερα σχολειο και ονομα (μικρο) αντε να τη βρεις.

Αρχες Αυγουστου: κοιτουσα διαφορα profiles στο hi5 και ηταν μεσα σε μια photo! Φυσικα ειχα ψιλοκουφαθει γιατι τετοιο φαρδος δεν το περιμενα! Το profile δυστυχως ηταν προφανως μιας φιλης της οποτε λεω να ξαναμπω στο παιχνιδι.

Αφου εγινα friend, εμαθα msn και την εκανα add (την φιλη παντα) μπηκα στη διαδικασια να σκεφτω...πως να ζητησω το msn της κοπελας(ας την πουμε χ)...τελικα ειπα να μπω απευθειας στο θεμα αφου δεν το βρισκω λογικο να αρχισω να μιλαω για διαφορα με μια...αγνωστη στα καλα καθουμενα ( και καλα να το φερω εμμεσα δηλαδη αφου εχω γνωρισει καλα τη φιλη).

Ετσι λοιπον της ειπα οτι ειχα γνωρισει την χ κλπκλπκλπ και δεν προλαβα να της ζητησω το msn (μπλα μπλα)...μπορεις να μου το δωσεις?
Αυτη ειπε οτι θα τη ρωτησει...ολα καλα μεχρι τωρα.

Τελη Αυγουστου: Δεν απαντουσε, οποτε λογω σχολειου (θα προτιμουσα να εχω μσν πριν αρχισει τις 11 Σεπ) εγω την ρωτουσα καθε 3-4 μερες...Τιποτα.

Χθες δηλ 9 ΣΕΠ: μπηκα κατα τις...1-2 στο μσν και ηταν μεσα...ε, λεω για να δοκιμασω μπας και πει τιποτα...τελικα απαντησε και μου ειπε οτι της εχει δωσει το δικο μου και θα κανει add...και εκει που ολα πηγαιναν καλα...ξαφνικα μου πεταει το κουφο: Εχει αγορι ομως.

Η αληθεια ειναι οτι αιφνιδιαστηκα!
Της απαντησα: μαλιστα, και τι θες να κανω για αυτο?
Και μου ειπε οτι το λεει πληροφοριακα....

Την ιδια στιγμη μου ερχεται στο μσν friend reqeust...?
Τεσπα μηνυμα για να κανω add καποιον...σκεφτηκα οτι η Χ θαναι..αλλα εχει ενα τελειως...ουδετερο ονομα mail του στυλ...angelmagician@κλπ και ακυρη εικονα κατι manga και ακυρο μηνυμα....τα λεω ολα αυτα γιατι θα μπορουσε να ειναι απλη συμπτωση...να ειναι καποιος αλλος.

ΜΟυ εχουν δημιουργηθει λοιπον διαφορες αποριες!
1. Οντως εχει αγορι ή για καποιο λογο η αλλη ελεγε ..κιες?
2. Αν εχει να συνεχισω?---ΠΩΣ?
3. Ο χρηστης που μου εκανε add....ειναι η χ? (δεν ξερω αν ειναι σωστο να ρωτησω...)

και αλλα πολλα βεβαια που θα τα πουμε στην πορεια αλλα αυτα ειναι τα κυρια...

Βασικα εγω θα εκτιμουσα μια βοηθεια στα 1,2...κυριως στο 2!
thnx που διαβασατε ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ!

ΥΓ. τα γραφω οσο πιο ψυχρα μπορω και λακωνικα μπορω.
Αν ας πουμε θελετε να ρωτησετε κατι για οτιδηποτε...εδω θα'μαι!

ΥΓ2. Ασχετο με το θεμα αλλα...παλια στο ftou θυμαμαι τα θεματα ειχαν καποιο ενδιαφερον και τελοσπαντων ειχαν ποικιλια!
Τους τελευταιους μηνες τι τους εχει πιασει ολους πια με...Ημαρτον και ελεος! (Μην σχολιασετε)

Ευχαριστω εκ των προτερων παιδες!!

edit: ηλικιες ειναι εγω 15.5 αυτη 15
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50466 από TheOnlyOriginal στις 10 Σεπτεμβρίου 2008, 4:24μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΧΕΙ ΑΓΟΡΙ Ή ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΦΥΓΕΙ.ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ,ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ADD ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΄΄Χ΄΄ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΛΗΣΤΕ,ΠΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΤΛ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ADD ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΤΗΝ.ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΄΄2΄΄,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΜΑΘΕ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ-ΑΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50467 από TheOnlyOriginal στις 10 Σεπτεμβρίου 2008, 4:39μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ(ΤΗ ΄΄Χ΄΄ ΑΣ ΠΟΥΜΕ) ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΑΥΤΗ ΜΕΝΕΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ(ΑΣ ΤΗΝ ΠΟΥΜΕ ΄΄Ύ΄΄) ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ.ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΡΙΞΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ.ΤΛΚ ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ,ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ,ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΛΙΓΟ,ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΩΝΕΤΑΙ.ΤΛΚ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΑΥΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ...ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;ΒΑΣΙΚΑ Η ΄΄Υ΄΄ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΑΛΛΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Η ΄΄Χ΄΄.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50468 από anastasia!! LP στις 10 Σεπτεμβρίου 2008, 6:57μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Ναι τεσπα!!!Αφού το πράγμα έχει συνέχεια καλά είσαι..Αλλά να σου πω..για το msn που μας λες..δεν ξέρεις ποιος ειναι αυτός που σε έκανε add...γιατί απλά δεν στέλνεις ένα μήνυμα να μάθεις?! Είναι πολύ εύκολο + έτσι, + η κοπελιά που ψάχνεις να είναι, θα είν ευκαιρία να γνωριστήται + γενικά να μιλήσετε...!!!Οπότε κανένα πρόβλημα δε βλέπω σ'αυτό το θέμα..!Τώρα..αγόρι μπορεί να έχει..+ είναι + λογικό αφού έτσι όπως μας την περιγράφεις η κοπέλα είναι 'θεά'...Οπότε φυσικό είναι! Απ'την άλλη..μπορείς να σκεφτείς πως το είπε για να μην πάρεις + πολύ θάροος, όμως γιατί να το κάνει αν αυτή δε ξέρει ήδη ποιος είσαι?! Σ'αυτό έχω εγώ απορία...!!!

Αν τελικά η κοπελιά έχει κάποιον άλλον..είναι λίγο(ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ) δύσκολο το πράγμα...!!Δε μπορείς να τους χωρίσεις..θα γίνεις ο κακός της υπόθεσης...Εκτός + αν το θέλεις!!Διαφορετικά..μόνο να απομακρυνθείς μπορείς...!Η αγάπη(για να το πω έτσι) θέλει θυσίες...!!!!

Αυτά από μένα...Φλκια!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50469 από anastasia!! LP στις 10 Σεπτεμβρίου 2008, 7:02μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Όσο για το δεύτερο θέμα που προέκυψε...τι να πω...ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εγώ θα σου λεγα να τις αφήσεις + τις 2 γιατί έτσι όπως κάνεις μόνο θα πληγώνεις...Το βλέπεις πολύ εγωιστικά το θέμα + το πρόβλημα σου είναι αν η κοπέλα σου θα σου κάτσει!!! omg!Χαλάρωσε λίγο..υπάρχουν πολλά περισσότερα σε μία σχέση εκτός απ'αυτό...!Μαλακία σου μόνο που την απάτησες την άλλη....την Χ για να στο πω + έτσι...τώρα αυτή δίκη μου γνώμη είν, + η ζωή δική σου! Ότι θέλεις κάνε..cya..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50470 από Buzz Lightyear στις 11 Σεπτεμβρίου 2008, 5:34μμ

Buzz Lightyear

banned
μέλος από: 10/9/2008
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια, τελικα το msn ηταν ασχετο...

Οποτε...περιμενω?
Η να ξαναρωτησω τη φιλη της?

Βεβεαια αυτη κατι εχει καταλαβει οποτε...δεν ειναι ωραια γενικα να κυνηγας εντονα καποια...

Καλα φιλε στο θεμα σου μπροστα στην Χ να της ριξεις μια ξεγυρισμενη χυλοπιτα ετσι ωστε να καταλαβει κιολας οτι...εισαι πιστος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54614 από stjohn656 στις 29 Σεπτεμβρίου 2009, 9:35μμ

stjohn656

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/9/2009
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
mages sto telos tha ekragei o egefalos mou me tosous agnostous mazemenous. LOL! anyway

sto prwto thema: file 3anarwta tin fili kai an den thes na fanei oti edona oti... tin kynigas (tin x ennoeitai) piase tin koubena me tin fili kai kopana to tin katalili stigmi

sto deutero thema: malakia sou pou to pezeis diplo tablo giati sto telos tha pligothoun kai ta dio koritsia kai tha apoktiseis kaki fimi.
twra an thes na ginei auto einai diko sou thema

I HOPE THAT I HELPED
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login