Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 74% λέει ΟΧΙ. Το υπόλοιπο 26% έμειναν έγκυοι.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Και τωρα τι?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50994 από PrigkipiSsa στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 7:49πμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Τελικα καταλαβα οτι η ζωη δεν ειναι παιξε γελασε..
Ειμαι ερωτευμενη μαζι του εδω και 1μιση χρονο..
Εδω και 6 μηνες σταματησα να ασχολουμε και προχωρησα με την ζωη μου χωρις να μιλαω συνεχεια για εκεινον..

Μεταξυ μας δεν υπαρχει κατι περισσοτερο απο κοινους φιλους και χιλιαδες αναμνησεις..
Πριν λιγες μερες μπηκε κατι νεο στην ζωη μου,ενας ανθρωπος που εδω και μηνες προσπαθουσε να κανει σχεση μαζι μου και εγω επιτελους δεχτηκα γιατι μου απεδειξε οτι νοιαζεται παρα πολυ..


Τεσπα..Ο "Αλλος"ερχεται Πισω για να μεινει μονιμα Και Σημερα το πρωι μου το ανακοινωσε μια φιλη μου..
Μου ειπε οτι της το ειπ καποιος π ειναι πολυ κοντα του και της ειπε να μου μεταφερει την συζητηση π ειχαν χωρις να αναφερει το ονομα του..!!
Μου ειπε οτι εκεινος δεν μου μιλα γιατι δεν ειναι απαραιτητο επειδη μαθαινει νεα για μενα απο τους φιλους του και απο συγγενεις μου και οτι πρεπει επιτελους να σοβαρεψω για να τον εχω γιατι περιμενει να ωριμασω γ να ερθει σε μενα,,,
Επειδη τωρα θα ερθει μονιμα εχει σκοπο να με πλησιασει και εγω πρεπει να δειξω οτι ωριμασα και οτι μπορω να μεινω μαζι του,Επειδη με περνα αρκετα χρονακια

Μα εεγω δεν ξερω τι θελω και αν θελω να ειμαι μαζι του μετα απο οσα εγιναν..Αν λεω,αν ερθει σε μενα εγω τωρα θα πρεπει να προσπιουμε οτι δεν ειμαι πλεον ανοιχτος χαρακτηρας και οτι ηρεμησα??Αφου δεν μπορω,!Δεν θα πιστεψει καν οτι αλλαξα επειδη δεν ειμαι και ηρεμο πνευμα..Περισσοτερο ζω με την τρελλα παρα με την ηρεμια..

Τι με συμβουλευετε?Να προσπαθησω να ηρεμησω για να εχω ενα ατομο που λατρευω περισσοτερο και απο μενα,΄΄η να συνεχισω την ζωη μου κανονικα και να μην δωσω σημασια?
Μετα αν με πληγωσει τι γινεται?Θα ειναι η χιλιοστη φορα και εγω δεν εχω χρονο να κλεινω πληγες και παλι
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #50995 από sintele στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 11:31πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αγαπητοί μου πριγκίπισσα..απότι κατάλαβα το άτομο που εχεις σχέση σε λατρεύει όπως είσαι για να προσπαθεί τόσο καιρό να σε κατάκτηση,,το άλλο άτομο αξίζει όσα αυτός που λες?δεν το νομίζω γιατί όπως μας τόνισες αυτός δεν σε θέλει όπως είσαι και σε αποκαλεί ανώριμη,,τότε γιατί να θέλεις να είσαι με κάποιον που βασικά σε μειώνει και δεν σε θέλει όπως είσαι,,,προφανώς είναι αναποφάσιστος μια μπαίνει στη ζωή σου και μια βγαίνει ανά πασα στιγμή,,είσαι έτοιμη να ρισκάρεις να ξαναπληγωθείς?γιατί συγγνώμη που στο λέω αλλα εγώ μιλώντας εκ πείρας πιστεύω πως εν τέλη αυτό θα γίνει,,θα βρει πάλι μια ηλίθια δικαιολογία του τύπου είσαι ανώριμη για μένα και θα φυγή μόλις βαρεθεί το παιχνιδάκι του,,και αφού σε θεωρεί ανώριμη και μικρή τότε γιατί ασχολείται μαζί σου εξαρχής?για σοβαρο σκοπο?δεν το νομιζω,,τι να σου πω,..πιστεύω πως και η ίδια γνωρίζεις την απάντηση στ ερώτημα που θετής απλά δεν θέλεις να αποδεχτείς τα πράγματα όπως έχουν και να προχωρήσεις..ξέρω πως τόσο καιρό εκείνον περίμενες,περίμενες αυτη την ευκαιρία..που εγώ μονο ευκαιρία δεν θεωρώ γιατι είχα ζήση και ακόμα ζω μια παρόμοια κατάσταση απλά χειρότερη,,μην του δείξεις πως είσαι το κορόιδο που περιμένει την επιστροφή του οποτε του καπνίσει γιατι απλά αυτό 8α μεινης..μην γίνεις το δεδομένο του!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50996 από PrigkipiSsa στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 12:22μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Σκεφτομαι συνεχως τι θα κανω..

Μαζι του δεν ειχα ποτε τιποτα ερωτικο..ΑΠλως προσπαθουσα χρονια τωρα να τον κατακτησω...Τα λογια π ελεγε μερικες φορες και η αδιαφορια π μου εδειξε οταν τσακωθηκαμε..λες και δεν υπηρχα..Ισως το εκανε για να σταματησω να τον αγαπαω και να τον μισησω.αλλα δεν τα καταφερε..Η αγαπη π εχω για εκεινον ειναι απο αυτες π αν παντρευτει αλλη θα ειμαι ευτυχισμενη με την ευτυχια του...αλλα τωρα π μ δινεται τετοια ευκαιρια πρεπει να αλλαξω γ να τον εχω.

Αληθεια δεν ξερω τι θελω..θελω να ειμαι εγω και να με αγαπησει...αν αλλαξω και μετα χωρισουμε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50997 από MaRmO στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 2:12μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Εγω παντα λεω κατι και το υποστηριζω....και ξερεις ποιο ειναι αυτο το κατι?

ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...(στην περιπτωση του)

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ...ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ...(στην περιπτωση σου)

ο αλλος φενεται να ενδιαφερεται πραγματικα αλλα εσυ,εφοσον αγαπας τον κυριουλη,κοροιδευεις και τον αλον τον αμοιρο που σε αγαπαει...δεν νομιζω να του αξιζει αυτο ετσι οπως το περιγραφεις....
παντως ο αλλος φενεται να ειναι πολυ εγωιστης....αυτος που λες οτι τον αγαπας...δεν θα ερχεται και θα φευγει οποτε του καπνισει....εχεις και εσυ ψυχουλα....

εγω ειμαι της γνωμης οτι δεν σε αξιζει....

αλλα αν τον θελεις τοσο πολυ...δοκιμασε να αλλαξεις και να δεις πως θα ειστε κ αμα πανε ολα καλα τοτε καλως...
αν δεις οτι παλι ειναι τα ιδια σκατα δωστου μια χιλοπιτα κ συνεχισε την ζωουλα σου....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51004 από PrigkipiSsa στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 3:10μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Λες ε??'
Περιμενω να δω τι θα γινει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51020 από PrigkipiSsa στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 9:43μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Αποφασισα οτι σε περιπτωση π θα ερθει στην ζωη μου,θα δοκιμασω να μεινω μαζι του και αν δω οτι δεν θα αντεξω θα χωρισω και θα συνεχισω την ζωη μ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51022 από MaRmO στις 10 Δεκεμβρίου 2008, 11:26μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
μπραβο0ο0ο0ο0...πηρες την σωστη αποφαση....παιρνεις δωρο και μια τηλεοραση...ax0xa0ax0ax0x...πλακα κανω για την τηλεοραση...χεχε......αντε καλη συνεχεια και καλη επιτυχια....καποια στιγμη αφου δεις πως θα πανε τα πραγματα πες μας και τι εγινε τελικα...

ασχετο...ποσο εισαι?:p
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51023 από sintele στις 11 Δεκεμβρίου 2008, 9:08πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ας ελπίσουμε μονο αυτό τι φορα η μη πονέσει η αποτυχία περισσότερο απολες τις άλλες..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51037 από PrigkipiSsa στις 11 Δεκεμβρίου 2008, 2:59μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Δεν θα πονεσει..Μην φοβασε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51078 από johnoagrios στις 14 Δεκεμβρίου 2008, 3:45μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Μεγιστο λαθος...Μαθε να ζυγιζεις τις καταστασεις μην εισαι αχαριστη με αυτα που εχεις...Κριμα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login