Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πάντα ένα σεμινάριο τελειώνει καλά. Όλοι χαίρονται που τέλειωσε.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

αν καποιος χτυπαει το αγορι σου τι κανεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51872 από euelina στις 15 Ιανουαρίου 2009, 2:50μμ

euelina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
εχω μινει με τν απορια πριν λιγες μερες π.χ. μια φιλη μου με το αγορι της ειχαν παει στο παρκο οπου μαζευεται εκει ολη η παρεα τεσπα ερχεται καποιος και αρχιζει να σαπιζει στο ξυλο το αγορι της φιλης μου .... και αυτη καθοταν και απλα κοιτουσε και στην τελικη φευγει λεγοντας μου<<ας κανει ο,τι θελει>>... και εγω μιλαμε εμεινα...και σκευτομαι τωρα τι θα μπορουσε να εκανε...να πηγαινε να τους απομακρυνει ? να εμποδιζε τν αλλον τι ???
εσεις τι θα κανατε στην θεση της? εγω νομιζω ο,τι θα τους εμποδιζα αλλα δν ειμαι και σιγουρη...!???!!!?!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51874 από mogolos στις 15 Ιανουαρίου 2009, 3:03μμ

mogolos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2009
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
koita egw eimai agori kai ton exw zisi arketa ton dromo kai to ksilo... xwris logo den ipirxe periptosi na ton varesan ektos an einai malakaes!!!! gia koritsi exw faei ksilo polli paraligo na paw nosokomio alla pira til. tous kollitous m kai me mazepsan! lipon an to paidi exei parea pou mpwrei na to antapodosi auto einai to kalitero pou mpwrei na kanei!!!!!!! emena opios me xtipise to metaniose pikra!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51892 από -UG- στις 16 Ιανουαρίου 2009, 5:46μμ

-UG-

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2009
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
1) mogole παρε 3 βαθιες ανασες και μετα ξαναγραψε
2) αυτη που εφυγε και τον αφησε να φαει ξυλο...δεν εκανε καλα. επρεπε να τους βοηθησει.
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51924 από stiouart στις 19 Ιανουαρίου 2009, 2:38μμ

stiouart

μέλος από: 17/1/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πρεπει 100% η παρεα του αγοριου να παρει "εκδικηση" αν και δεν υπαρχει περιπτωσει να τις αρπαξε κι αυτος χωρις λογο!!! τωρα για την κοπελια... μεγαααααααααααααααλη μαλακια της
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51929 από Cultman στις 19 Ιανουαρίου 2009, 7:40μμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Παιδια η εκδικηση δεν ειναι λυση απλα μην πλακωνεστε χωρις λογω.Μογγολε προφανως το παιζεις μαγκας και δε συμμαζεβεσαι στο ξυλο και καλα.Ρε αραξε ξεπερνα το δεν ειναι μαγκια αυτο.Μα....κια ειναι...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login