Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Σάββατο, 15 Ιουνίου

Δεν ξερω τι να κανω πια!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52096 από Kainourgia_egw στις 03 Φεβρουαρίου 2009, 11:24μμ

Kainourgia_egw

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κανω παρεα μαζι της εδω και 5 χρονια..
Την νιωθω σαν αδερφη μου,θα πεθαινα αν δεν ζουσε αλλα μερικες φορεσ δεν την αντεχω..Οχι γιατι κανει κατι κακο,αλλα επειδη κανει κακο στον εαυτο της..

Ολα αρχισαν πριν 2μιση χρονια ...Τον ερωτευτηκε και παντα τον εβαζε πανω απο μενα..Αυτο της το συγχωρεσα γιατι τον αγαπουσε και μια γυναικα οταν αγαπαει δεν ξερει τι κανει..
Ομως αυτος οχι μονο δεν την αγαπησε αλλα ηταν ερωτευμενος μαζι μου και κρυφα απο εκεινη μου εστελνε μυνηματα κτλ κτλ...
Παντα με ηθελε και εγω δεν μπορουσα να αλλαξω την κατασταση αυτη..
Μαζι της στην αρχη ηταν μονο για να με βλεπει και μερικες φορες οταν βρεθομασταν ολοι μαζι την χωριζε την ιδια νυχτα..

πριν 4 μηνες το καταλαβε εκεινη γιατι της ειπα για τα μυνηματα αλλα οτι ηταν μονο φιλικα επειδη καποτε εγω και εκεινος καναμε αρκετη παρεα..Αντι να τον μισησει που ηθελε την κολλητη της εκανε το αντιθετο..Καθε φορα που συναντιοντουσαν εκανε σεξ μαζι του...

Πριν απο 1 μηνα αποφασισε να κανει μια νεα σχεση με ενα πολυ καλο παιδι και να μην δεχτει ξανα να κανουν σεξ γιατι μονο για αυτο την ηθελε..
Ασε το αλλο.Εμενα μου αρεσει ο κολλητος του και χθες επιτελους μου εστειλε μυνημα ..μου ειπε σιγουρα οτι κοροιδευε ο κολλητος του την φιλη μου και σημερα προσπαθησα να της το κρυψω αλλα δεν αντεχα...Της το ειπα αλλα δεν τις εχω πει ακομα οτι παντα μου ελεγε οτι ειναι ερωτευμενος μαζι μου...Φοβαμαι να της το πω γιατι φοβαμαι την αντιδραση της..
Σημερα ολη μερα ηταν χαλια για αυτο που της ειπα..Τησ κανει κακο και ταυτοχρονα και μενα γιατι ολη μερα μιλα για εκεινον λες και ειναι το καλυτερο παιδι π υπαρχει ενω της εχει κανει τοσα..


Τι να κανω?ειμαι σε απογγνωση
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login