Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ασχετοσύνη είναι όταν δεν ξέρεις τίποτα και κάποιος σε παίρνει χαμπάρι.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

kerato?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52208 από kostassss στις 18 Φεβρουαρίου 2009, 5:18μμ

kostassss

μέλος από: 18/2/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας
Θέλω να σας πω μια προσωπική ιστορία
Είμαι παντρεμένος εδώ και 3 χρόνια, με την γυναίκα μου ήμουν ερωτευμένος και την αγαπούσα και ακόμα την αγαπώ. Το ίδιο λέει και αυτή.
Πριν μια εβδομάδα την είδα να έχει και δεύτερο κινητό και να το παίρνει πάντα μαζί της. Κατάλαβα ότι κάτι συμβαίνει οπότε κάποια στιγμή το πήρα στα χέρια μου, και είδα να στέλνει μηνύματα αγάπης με κάποιον, μηνύματα όλη την ημέρα από το πρωί ως το βράδι, είδα ακόμα ότι είχε φτιάξει άλλο μαιλ με άλλο όνομα και άλλη ηλικία.
Του παρουσιαζόταν δηλαδή σαν άλλη κοπέλα με άλλο όνομα και ηλικία. Του είχε στείλει και φωτογραφίες, είχε φτιάξει και στο facebook profile με άλλο όνομα.
Με την βοήθεια ενός Hacker έμαθα ότι μιλούσαν και έκαναν και τηλεφωνικό σεξ. Βρήκα και το προφίλ του τύπου και είδα ότι είναι από άλλη πόλη.
Μόλις της έδειξα όλα τα στοιχεία ταράχτηκε και κλαίγοντας έλεγε ότι το έκανε έτσι για πλάκα και κάτι σαν άλλη εμπειρία. Και ότι δεν είχε σκοπό να προχωρήσει ποιο πέρα, μου είπε ότι έδωσε μόνο το άλλο τηλέφωνο και πετάξαμε την κάρτα.
Επειδή την αγαπώ την πίστεψα και την συγχώρησα και της είπα να μην μου πει άλλη φορά ψέματα για τίποτα.
Σήμερα όμως είδα ένα μήνυμα στο κανονικό της κινητό, όπου είχε στείλει μήνυμα ο τύπος και έλεγε αγάπη μου χαθήκαμε.
Και άλλο ψέμα? Τι γίνεται? Μου είπε ότι το είχε δώσει την πρώτη φορά αυτό αλλά του είχε πει να μην πάρει ποτέ σε αυτό ξανά. Είναι αυτό ή τώρα που πετάξαμε το προηγούμενο τηλέφωνο έδωσε αυτό που έχει?
Ποια είναι η γνώμη σας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52209 από fantom στις 18 Φεβρουαρίου 2009, 7:20μμ

fantom

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2008
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Φίλε μου η γυναικα σου ψαχνεται,και ψαχνεται παρα πολυ!Μπορει ολα αυτα να τα εκανε προς το παρον εξ αποστασεως και ως πειραματισμο αλλα ποιος σου λεει οτι δεν θα επιχειρησει να προχωρησει αυτες τις διαθεσεις τις και στην πραξη? Σου εχει κρυψει πολλα που ανακαλυψες αλλα ισως να κρυβει κι ακομα περισσοτερα! Οπως και να'χει,πως μπορεις να εχεις απο δω και στο εξης εμπιστοσυνη σε ενα τετοιο ατομο?Και σου αρεσει να ειναι ολη σου η ζωη μια αμφοβλια,μια αβεβαιοτητα,μια ανασφαλεια? Να ζεις με καποιον που δεν εμπιστευεσαι? Κατα τη γνωμη μου η φυγε τωρα ή αν επιλεξεις να μεινεις εχε τα ματια σου 400 και στην επομενη στραβη δωσε οριστικο τελος!!! Το μυνημα που σε προβληματισε τωρα στο κανονικο κινητο δεν ξερω τι ακριβως σημαινει αλλα πιστευω πως πρεπει να το ψαξεις πολυ σοβαρα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52226 από monaxia_mu_ola στις 21 Φεβρουαρίου 2009, 7:53μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Είμαι της άποψης ότι οι άνθρωποι πρέπει να παλεύουν για το γάμο τους και να μην εγκαταλείπουν με την πρώτη δυσκολία. Όμως πραγματικά, πιστεύεις ότι αξίζει? Αν έχει αρχίσει να αναζητά άλλες εμπειρίες αυτό σημαίνει ότι πια δεν την καλύπτεις εσύ, βαρέθηκε, κουράστηκε... και σίγουρα δε θα σταματήσει εδώ. Ωστόσο, επειδή όλοι οι άνθρωποι αξίζουν και μία και δύο, ίσως και πολλές περισσότερες ευκαιρίες, πιστεύω ότι αυτό που έχεις να κάνεις είναι να συζητήσεις μαζί της προκειμένου να καταλάβεις τι ήταν αυτό που την οδήγησε στο να αναζητά την αγάπη κάποιου άλλου... Μήπως δεν της δίνεις την απαραίτητη προσοχή???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52230 από ergolavos10 στις 22 Φεβρουαρίου 2009, 11:18πμ

ergolavos10

μέλος από: 22/2/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ειμαι 16 χρονων και μπορει να νομιζεις οτι δεν ειμαι αρκετα ωριμος να κρινω ομως ενα παρομοιο σκηνικο εχει στηθει σπιτι μου.η μανα μου μιλαει με τον νονο μου,(ο κουμπαρος την κουμπαρα που λεμε...),και μια μερα ειχαμε παει στο εξωχικο του νονου μου χωρις τον πατερα μου και ηταν που τα ειδα ολα!(για την ακριβεια τα ακουσα ολα)μετα απο αυτο δεν μπορω να δω την μανα μου με τα ιδια ματια.ξερω οτι μονο με 2 λογια που μπορω να πω ειμαι ικανος να να διαλυσω μια οικογενεια,αλλα αυτο θα ηταν η μεγαλυτερη βλακεια που 8α εκανα ποτε...συμφωνω με τη ΖΩΗ(παραπανω).δεν πρεπει να διαλυσεις τον γαμο σου,τουλαχιστον οχι ακομα.απλως θα την πιασεις και θα της το ξεκαθαρισεις.θα της πεις σε αγαπω και αυτο δν αλλαζει ποτε,ομως θα πρεπει να διαλεξεις αναμεσα σε εμενα και σε αυτον.φυσικα και θα πει εσενα αυτη αλλα επειδη θα στο πει μην αναπαυτεις και νομιζεις οτι ολα τελειωσαν.ειναι προφανες οτι η κοπελα ψαχνεται αλλα μπορει να ειναι και παρεξηγηση...εγω παντως θα τον επαιρνα τηλ(ελπιζω να μπορεις να παρεις τον αριθμο του καπως κριφα απο την "γυναικα σου",χωρις παρεξηγηση για τα "",)και ετσι θα ξεκαθαρισεις με τον τυπο και θα κοιμασαι και για λιγο καιρο ηρεμος.να ξερεις ομως οτι δεν προκειται να γινετε παλι οπως παλια.εχασες την εμπιστοσυνη σου σε αυτη και η εμπιστοσυνη ειναι δυσκολο πραγμα,ιδιαιτερα οταν προσπαθεις να την ξανακερδισεις.απο εδω και περα οτι και αν κανει θα νομιζεις οτι εχει σχεση με αυτον.θα σου λεει παω για καφε θα νομιζεις οτι θα συναντησει αυτον,θα παει τουαλετα θα νομιζεις οτι εχει παρει το κινητο της μαζι και μιλαει μαζι του κτλ...ειναι μεγαλη αμαρτια να χαλασεις τον γαμο σου αλλα ειναι ακομα μεγαλυτερη να σε απατανε.αν δεις οτι δεν βαζει μυαλο τελειωσε το χωρις πολλα πολλα.εσυ την ειχες προειδοποιησει αλλωστε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52293 από louloudenia στις 10 Μαρτίου 2009, 6:05μμ

louloudenia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Εμένα η γνώμη μου αγαπητέ Κώστα είναι ότι κάτι δεεεεν πάει καλά μεταξύ σας... Κάπου έχει κουραστεί όλο το θέμα... Ίσως έχετε σταματήσει να "ζείτε" όπως θα έκαναν δύο ερωτευμένοι άνθρωποι... και αυτό όσο είσαι νέος, είναι κακό(δεν ξέρω βέβαια σε τι ηλικία βρίσκεσαι). Τώρα από τη στιγμή που μία γυναίκα αποφασίζει να μπλέξει σε "περιπετειούλα" έστω και απλά για πλάκα και εξ αποστάσεως, σημαίνει ότι έχει ανάγκη για αλλαγές, σημαίνει ότι θέλει να την φλερτάρουν και ότι θέλει επιβεβαίωση. Θέλει κάτι καινούργιο, κάτι να την ανεβάσει. Και το ότι δεν θέλησε να σου πει τι κάνει, σημαίνει ότι ή απλά ντρεπόταν να σου πει ότι θέλω να "παίξω" με κάποιον, ή ότι θέλει να ζήσει κάτι κρυφά από εσένα. Όσο για το τηλέφωνο, ίσως να λέει την αλήθεια. Αλλά εσύ επειδή μιλάμε για γάμο και όχι για μία απλή σχέση, θα σου έλεγα να την προσέχεις λίγο περισσότερο για κάποιον καιρό. Όχι να γίνεσαι πιεστικός, γιατί αυτό θα έχει αντίθετα αποτελέσματα. Επίσης προσπάθησε να την "ανεβάσεις"! Σκέψου καινούργια πράγματα. Σκέψου ότι είστε δύο απλά ξεχωριστοί άνθρωποι, που απλά έχετε σχέση, και προσπάθησε συνεχώς να την κερδίζεις. Μέρα με τη μέρα. Να μην έχεις τίποτα βέβαιο και τίποτα σίγουρο, γιατί αυτό είναι που σε κάνει και αφήνεις τη σχέση στο "έλεος του Θεού". Το ότι έχετε παντρευτεί δεν λέει τίποτα. Είστε Άνθρωποι και πρέπει να κάνετε και υποχωρήσεις για να μπορέσετε να είστε μαζί. Κάν΄την να σε αγαπήσει ακόμαπερισσότερο από πριν... Συλογίσου τι έκανες λάθος και γίνε καλύτερος. Δώσε ευκαιρία! ;-)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52309 από xaroula21 στις 16 Μαρτίου 2009, 2:30μμ

xaroula21

μέλος από: 16/3/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
αγαπητε μου γεια σου!μην το σκεφτεσαι καθολου!!!!κι εγω το κανω αυτο στο chat και??τι εγινε???τιποτα!μου περναει η ωρα στη δουλεια κ αυτο ειναι ολο!!!τον αντρα μου τον λατρευω και δεν υπαρχει ουδεμια περιπτωση να φυγω μακρια του ουτε κ να τον προδωσω...ησυχασε λοιπον....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login