Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η άσπρη σοκολάτα υπάρχει για να λερώνονται και τα μαύρα παιδάκια.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Με κεράτωσε με την κολλητή μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52851 από bina στις 26 Μαΐου 2009, 10:21μμ

bina

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

πραγματικα ειμαι σε μια πολι α8λια κατασταση......τ αγορη μ εδς κ 2 χρονια μ κερατοσε......αλλα δεν φτανει μονο αθτο μ κερατοσε μ τν κολητη μ...δν μπωρω αλλο σκευτομαι οτι δν α3ιζει αλλο η ζωη μ οτι ειχα ιταν αυτοσ
εμε8α επεισης οτι τρ βγενουν κανονικα σαν κανονικο ζευγαρι ετσι οπςσ βγεναμε εμεισ.............¨(((( δν βορω αλλο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53026 από Nattie στις 02 Ιουνίου 2009, 12:33πμ

Nattie

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
με την κολλητη σου κανετε ακομα παρεα;
ποσα χρονια εισασταν φιλες;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53095 από mpoumpou19 στις 06 Ιουνίου 2009, 7:57μμ

mpoumpou19

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
bina μου το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να τουσ ξεγράψεις και τουσ δύο απο την ζωή σου. Δεν αξίζει να ασχολέισαι με τέτοιου είδους άτομα. Η φίλη σου με αύτο που έκανε έδειξε όσο σκληρο και αν ακούγεται ότι δεν σε υπολόγιζε καθόλου και ότι κοιτούσε την πάρτη της. Όσο για το πρώην αγόρι σου φέρθηκε πολύ σκάρτα εφόσον τα έφτιαξε με την "φίλη" σου που μόνο φίλη δεν είναι. Γι'αυτο κοπέλα μου προχώρησε μπροστά και άφησε τα όλα όσα έγιναν πίσω. Και την επόμενη φορά που 8α κάνεις φίλες να είσαι επιφυλακτική γιατι μπορεί να σου τη φέρουν απο κει που δεν το περιμένεις! Αυτα!Ελπίζω να Βοήθησα!! Φιλια πολλά!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53104 από _neraidomania_ στις 07 Ιουνίου 2009, 7:17μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
bina m glikia 3ekolla dn teleionei i zoi se ena gkomeno nta3ei na peis ki autii i kolliti s i k@@@a mono kolliti s dn itan gi ayto tn epomeni fora filage t royxa s gia na xeis t misa

ego stin 8esi s 8a ebgena ga kana potaki me kamia fili m 8a breiska kana gkomenaki kai komple mn skas oloi oi antres gia tn bina :P
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login