Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εγώ και η φύση είμαστε δύο.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Kai twra ti??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55174 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 4:48μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Kalispera se olous...
Parakolouthousa tin istoria tis mariacat kai eida poso ti boithisate...
Eiste poly kalo pareaki...
Mporeitai na boithisete kai emena??Ti lete??






προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55175 από antreas_14 στις 25 Οκτωβρίου 2009, 5:50μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
se ti 8es voithia??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55177 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 6:33μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Loipon autu einai i istoria mou...
Me lene emy kai eimai 19 xronwn..Mexri prin 5 xronia imoun ena koritsi san ola tis ilikeias mou..Eixa tous filous mou, tin oikogeneia mou kai genika osa ithela...Ekei loipon kapou stin triti gymnasiou emfanizetai sti zwi mou o giwrgos...Kathigitis mou sta mathimatika sto frontistirio 27xronwn.Tin patisa mazi tou apo tin prwti stigmi.Iksera oti den mporouse na ginei kati(toulaxiston oxi amesa) giati imoun mono 14 kai den imoun kai i pio koukla tote.Omws irthame poly konta..Milousame, kaname idiaitera kai genika kollousame san atoma.i prwti xronia perase me emena na kremomai apo ta xeili tou (to eixe katalabei alla apla xamogelouse..)To kalokairi ekeino prospathisa na ton bgalw apo to myalo mou..Iksera oti den eixa elpides kai oute tha tolmousa na tou pw kati kataproswpo..
Gia kali i kaki mou tyxi opou kai an eixa mathima eixe stin akribws dipla aithousa..Sta dialeimmata milousame les kai imastan filarakia alla poy kai pou tou petousa kamia mpixti kai autos se mena..
Kapws etsi perase kai i deuteri xronia.... Milousame kai gelousame kai eixa arxisei na pisteuw oti mporei na min itan kai toso apithano telika...Mexri pou irthe to kalokairi.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55178 από Doctoras στις 25 Οκτωβρίου 2009, 6:41μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Mην τα κοβεις πες ολη την ιστορια για να δουμε πως μπορομενα βοηθησουμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55181 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 6:45μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Ekeino to kalokairi dilwsa na kanw kalokairina mono kai mono gia na ton blepw..Omws ekeini tin periodo arrwstise o mpampas mou kai prin teleiwsei to kalokairi ton exasa...Kai mazi tou ton eauto mou...
Tou eixa apisteuti adynamia kai eniwsa pws mazi tou pethana ki egw... Oloi oi dikoi mou epesan panw mou gia na me prosexoun... Eprepe na stathw dynati gia tous allous.Kai stin prospatheia mou auti exasa emena...Itan les kai den eniwtha tpt, den zousa tpt ola mixanika...
Xwris logo arxisa na apomakrynomai apo konta tou..Stamatisa na tou milaw kai opote ton eblepa enstiktodws efeyga...Den kserw giati.. Mporei apo fobo min xasw kai auton an katalabaine pws eniwtha i apo fobo min pligwthw kai katareusw teleiws...i kai ta dyo... Pantws kai autos eixe allaksei apenanti mou...Stis prwtes elaxistes prospatheies na tou milisw itan apomakros kai amixanos...Tpt den itan opws palia alla mono me mena genika itan opws panta gelastos kai eugenikos..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55183 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 6:54μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

O kairos pernouse kai apomakrynomastan olo kai pio poly...Kai egw xanomoun olo kai pio poly ston kosmo mou... Kapoia stigmi se anypopto xrono pesame o enas panw ston allon stis skales (synebaine syxna alla pleon den legame oute geia) omws ekeini ti mera gyrise kai mou eipe "Giati den mou milas?" ta exasa... to mono pou mporesa na pw itan "egw?" "e bebaia esy!poios egw?" mou apantise kathws efeyge....
Den mpoousa na katalabw giati to ekane...Den anteksa omws kai tin epomeni piga stin taksi tou na ton brw..Oute egw iksera ti ithela na kanw.... mono na ton dw...I atmosfaira den tha mporouse na einai pio ileksrismeni...Meta tis typikes erwtiseis to keno....Autos koitouse tin tsanta tou pou itan mprosta tou kai egw ton pinaka..Oti prospatheia ki an kaname na broume ena thema sizitisis itan anousia...Imastan toso amixanoi kai oi dyo..Kai entaskei egw...autos??pote den katalaba...den anteksa poly kai to ebala sta podia....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55184 από Doctoras στις 25 Οκτωβρίου 2009, 6:56μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μαλιστα.Μπορει να εσθανεται οτι εχει κανει κατι και για αυτο να του φερωσουνα ετσι.Πολλα μπορει να παιζουν απο την στιγμη που δεν ειχατε σχεση δεν ειναι και κατι σηγουρο.
Παντος αμα σε εβλεπε μονο σαν φιλη σιγουρα μα σιγουρα θα σε ρωταγε τι εχεις.Οποτε μπορει να να ειχε κατι στο μυαλο του για εσας αλλα δεν ειναι σιγουρο αμα το εχει ακομα.
Αμα τον αγαπας ακομα προσπαθησε να του ξαναμιλισεις οπως του μιλαγες παλια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55185 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 7:09μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Den milousame gia arketes meres...Mexri pou aftase to party tou frontistiriou...Den ithela na paw alla kai mono pou iksera oti tha itan ekei den mporousa na to eleksw...Ntythika loipon stolistika kai piga.Molis eftasa eksw apo to club eida oti ki ekeinos molis eixe ftasei me tin parea tou (oxi kathigites, oloi zeugaria ektos apo auton)... Autos mprosta kai egw me tin ksaderfi mou apo pisw..Den tolmousa na tou milisw...Ftasame eksw apo to club to opoio den eixe anoiksei akoma opote kai eperpe na perimenoume..Logiko itan loipon na me dei..Imoun sigouri oti den tha mou milouse (toso kairo tpt kai tha ekane kati twra? mprosta stous filous tou? meta apo toso ftysimo??giati??)... Ton eblepa me tin akri tou matiou mou oti me koitousa kai eniwtha oti epsaxne eukairia kai mou milisei alla den mporousa na kounithw (kserw mporei na einai bareta ola auta alla thelw na mpite sto klima).. Se kapoia stigmi ton eida na plisiazei..Moun kopikan ta podia..mou kanei "i fili mou i maria tha erthei?" ( mia fili mou pou iksere) kai tou kan "den kserw"... tote gurise i ksaderfi mou kai ton xairetise kai autos tis systithike ws symmathitis mou!!!!! Kai prin to katalabw eixe perasei to xeri tou sti mesi mou kai me eixe parei agkalia!!! Egw pagos!!Den mporousa na kounithw, na skeftw na milisw...Tpt..Autos milouse me tin ksaderfi mou xalara kai tautoxrona me esfigke toso pou nomiza oti tha pethanw eite apo asfiksia eite apo eytyxia...Omws kapou ekei petaxtyke mia alli mathitria tou kai kanei "Elate kyrie min koroideuetai tin kopela" xamogelase amixana eie ena geia kai efyge
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55186 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 7:20μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Otan mpikame sto club ekana oti mporousa gia na eimai pio konta tou...Eytyxws i ksaderfi mou iksere mia kathigitria opote imoun anamesa stous kathigites...Ton eblepa arketes fores na me koitazei....Imoun toooooooooso eytyxismeni..Kapoia stigmi perase mia bolta apo ekei o ksaderfos mou pou einai stin ilikia tou..Otan mas eide na xoreuoume asprise, kokkinise kai den ksekollouse to blemma tou apo emas... Fainotan apo xiliometra oti ton peiraze.... Meta apo ligo omws irthe i kopela tou ksaderfou mou kai afou eide ti ginotan stamatise na koitazei.. To brady ekeino apofasisa oti eprepe na kanw kati kai egw...Eixa ena sabbatokyriako mprosta mou mexri na ton ksanadw alla den me enoiaze....Imoun toso xaroumeni pou den skeftomoun tpt allo...Tin epomeni mera omws to prwi milousa me mia fili mou kai mou elege gia to party ti mou eipe?? oti ton petyxe o kollitos tis na filietai me mia kathigitria...........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55187 από milaki στις 25 Οκτωβρίου 2009, 7:50μμ

milaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Yposxethika sto eauto mou na min tou ksanamilisw kai na proxwrisw sti zwi mou...Ton agapousa oso tpt alla den antexa na ponesw allo...
Stamatisa loipon na tou milaw alla autos den edeixne na enoxleitai me auto..Eidika otan itan kai oi kathigites mprosta fainotan na min ton noiazei katholou (genika itan poly diaforetikos otan milousame monoi apo otan eimastan kai me allous..mprosta se allous itan pio mazemenos kai typikos)...Tote arxisan oi fimes oti ta eixe me ekeini tin kathigitria poy mou eixan pei sto party!!Kai to apokoryfwma?? Oloi erxontousan se emena gia na mathoun an einai alitheia!!!Les kai imoun ti...Les kai egrafa sto koutelo mou kati....
Ta neyra mou krosia kai oi antoxes elaxistes...Eytyxws ekeini tin periodo gnwrisa ena paidi ton petro...Ginamai poly filoi kai ayto giati me ekane na gelaw kai to eixa anagki... O petros omws itan kai mathitis tou opote syntoma katalabe oti kaname poly parea.. Kai syntoma arxisan na lene oti ta exoume..Xwris omws na isxyei..Alla den me enoiaze na pw kai to antitheto...Mexri pou mia mera opws feugame mazi etyxe na pigainei pros to idio meros kai o giwrgos...
Egw ton akousa pou mas fwnakse alla den tou milisa...Kapoia stigmi ton akouse o petros.. kai tote tou kanei "pou pate eseis mazi?.Kala i emy kserw(itan to grafeio tis mamas mou kai pigaina na ti brw na fygoume kai o petros itan sto dromo mas) esy omws?>" kai toy leei "aaaaaaaaaaa egw eimai tis oikogeneias pia!!".Molis to akouse auto eipe geia kai efyge..Ton peirakse alla giati?? afou itan me alli??
Mia api tis epomenes meres etyxe na brethoume me ton petro ekse apo to frontistirio kai mpikame mazi... Pigame na paroume to ansanser alla to perimene idi o giwrgos.. eipame ana geia alla tpt parapanw... egw milousa kai gelousa me ton petro (asxeta pou oute katalabaina ti elega afou to myalo mou itan allou!) kai ekei pou milousame gyrizei me koitazei kai mou kanei "Poly parea den kanete eseis oi dyo??"..Twra ti itan auto???? kai tou lew "Oso xreiazetai" Ma...kia to kserw alla auto mou irthe. den eipe tpt allo
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login