Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εσείς οι άνθρωποι, είστε όλοι ίδιοι.
Σάββατο, 4 Μαΐου

θελω την γνωμη σας....

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56347 από lovelygirl στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 6:40μμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
θελω την γνωμη σας....εχω αρκετο καιρο να δω το αγορι μου και δεν μπορει ουτε αυτος να ερθει ουτε εγω...γ αυτο και σκεφτηκα κατι...οι γονεις μου δεν θα με αφησουν να παω να τον δω γιατι ειναι μακρια και εγω θελω πολυ...τωρα στις διακοπες των χριστουγεννων θελω να κανω κτ αρκετα δυσκολο και επικινδινο....και θελω να μου πειτε την γνωμη σας...λπν ας μπω στ θεμα...!απο το μερος που μενω μεχρι θεσσαλονικι που ειναι το αγορι μου ειναι 3 ωρες...!!θελω να παω με τ λεοφορειο κρυφα απο τσ γονεις μου...να παω το πρωι και να γυρισω τ βραδυ..τα εχω σκεφτει ολα...που θα πω οτι ειμαι στους γονεις μου...τι ωρα θα παω..τι ωρα θα γυρισω..ολα...φοβαμαι ομως μηπως κατι παει στραβα και το μαθουν...θελω οσο τπτ αλλο ομως να τν δω και θα κανω τα παντα...να το κανω??εσεις τι λετε???απαντηστε πλζ..


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56361 από lovelygirl στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 9:33μμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
ας μου απαντησει καποιος:(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56367 από Doctoras στις 11 Δεκεμβρίου 2009, 12:04πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον θα πεις την κλασικη δικιολογια θα παω σηνεμα με την κολιτιμου και θα γυρισω το βραδυ γιατι θα κανουμε κατι στο σπιτι της(εχουν τραπεζι , κατι θα βρεις.Αμα μπορει να ερθει και η κολιτη σου μαζι ακομα καλυτερα αμα οχι θα ξεχασεις και καλα
το κινητο σπιτι σου και λογικα αυτη θα παρουν την φιλη σου.Αυτη θα
τους πει οτι εισε στο μπανιο τα κλασικα.Αν και παλι σου φενεται λιγο δυσκολο και καθολου πιστευτο αμα αυτος εχει καμια φιλη η καμια αδερφη κατι την ωρα που θα εισε σπιτι του πες τους να κανουν λιγο θορυβο η κατι τετιο να φανει σαν φιλικη ατμοσφερα.

Φροντισε και στις δυο περιπτωσεις μην χασεις το λεωφοριο
και οτι την ωρα που θα πεις στους γονεις σου να ερθεις θα πας
για να μην υποψιαστουν τιποτα.
Πιστευω πως το εχεις ειδοπιισει το αγορι σου ετσι?

Λοιπον με συνχωρεις απαντησα παραπανω τζαπα και δεν μου παει η καρδια να σβησω συγνωμη.Λοιπον ειπες οτι τα εχεις ολλα κανονισμενα
οποτε καντο αλλα να εισε συνιδιτοποιημενη και να τα εχεις ολλα κανονισμενα.Τι ωρα αθα πας ,τη ωρα θα φυγεις ,τι ωρα θα τους κανει τηλεφωνο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56375 από lovelygirl στις 11 Δεκεμβρίου 2009, 1:47μμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
ναι....ολα τα εχω σκεφτει και τα εχω κανονισει...!ελπιζω να πετυχει..thnx
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56413 από Seorge στις 12 Δεκεμβρίου 2009, 9:16μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Πωπω ρε lovely...Τι μου θυμησες τωρα ρε......Τ ιδιο ακριβως ομως συμβαινει με εμενα και την κοπελα μου..ειμαι σαλονικη και ειναι 3 ωρες μακρια....δε βρισκομαστε πολυ συχνα...Αλλα αυτο μου ειπε και αυτη να ερθει αυθημερον με τρενο και να γυρισει με λεωφορειο...Και θα σου πω στο περιπου της της ειπα γιατι αυτο ειχα κανει και γω αλλα ανακαλυφθηκα(καααποτε..)......Σκεψου οτι τ αγορι σου θα σε θελει πολυ να πας και θα το εκτιμησει βαθυτατα γιατι αυτο που επροκειτο να κανεις ειναι μια μεγαλη εως παρα πολυ μεγαλη θυσια..Ομως δεν ειναι λαθος να πεις ψεματα στους γονεις σου απο τωρα?γιατι ξερεις τι,πιστευω οτι το ενα φερνει το αλλο και οταν λες καποιο ψεμα μετα ερχεται ενα αλλο πιο σημαντικο κτλ με αποτελεσμα οι γονεις σου να μην μπορουν να σε προστατεψουν οπως πρεπει και ειδικα αν το μαθουν πλεον να μην σε εμπιστευονται...Για αυτο λοιπον θα σ προτεινα να το συζητησεις μαζι τους...Στο κατω κατω ποσες ωρες θα μεινεις με τα αγορι σου?ασε που θα εισαι κουρασμενη και μετα θα σας μεινει μια πολυ πιο πικρη γευση απο οτι γλυκια επειδη θα τον δεις π.χ 6 ωρες αλλα ολα τα Χριστουγεννα θα εισαι μακρια του νοσταλγώντας τον ΑΚΟΜΑ πιο πολυ...Δε θελω να σε επηρεασω αλλα νομιζω οτι αυτο που σκεφτεσαι να κανεις οσο καλα και να το εχεις σχεδιασει δεν ειναι οτι καλυτερο...Συγγνωμη για αυτο ξερω οτι πολλοι θα διαφωνησουν μαζι μου αλλα ειμαι της αποψης του οτι ναι πρεπει να κανεις θυσιες σε μια σχεση αλλα οχι υπερβολες που αντιτίθενται σε σενα(τουλαχιτον τωρα σε μια ηλικια που ακομα δεν υπαρχει ανεξαρτητοποίηση)...Προσπαθησα να στα πω οσο μπορω πιο περιληπτικα και ελπιζω να σ βοήθησα φιλη μ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56420 από lovelygirl στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 1:18πμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
ναι..το ξερω ...και δεν θελω να λεω και ψεματα..αλλα αν δεν τον δω θα σκασω...ευχαριστω παντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56422 από Seorge στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 1:31πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Aντε μωρε σ ευχομαι οτ κι αν κανεις να πετυχει...Και για οτι τελικα κι αν κανεις στο τελος να μην εχεις καμια αμφιβολια...Απλα να χαρεις και να απολαυσεις την καθε στιγμη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56423 από lovelygirl στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 1:37πμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
αχχ...σε ευχαριστω πολυ..ελπιζω να πετυχει γιατι φοβαμαι αρκετα/..!!θα δειξει...να σαι καλα...τλμ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56592 από D.X-Crew στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 6:23πμ

D.X-Crew

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/12/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Α0Χ0ΧΑΧΑ0 ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΤΙΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΘΙΝΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56965 από stefanaras στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 2:45πμ

stefanaras

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

αχ!!!τι μου θύμισες τώρα???
ειμαι φουλ μαζι σου!!!
πηγαινε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login