Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58084 από Mixos στις 28 Ιανουαρίου 2010, 1:10πμ

Mixos

μέλος από: 28/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι νέος στο foroum...Είμαι 18 στα 19, και ως τώρα δεν έχω καταφέρει να κάνω έστω και μια σχέση..Θέλω πολύ να κάνω μια σχέση,ειδικά τωρα, όχι μόνο για το sex,αλλά για όλο το σκηνικό.. Είμαι 1,90, 87 κιλά.. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει, άπλα πιστεύω οτι δεν εχω τα κότσια να πλησιάσω μια κοπελα, μου λείπει η αυτοπεποίθηση.. Οποιαδήποτε συμβουλή είναι δεχτή.!
Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58087 από dirla στις 28 Ιανουαρίου 2010, 2:03πμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
δεν νομιζω οτι φταιει η εξωτερικη εμφανιση σου...οπως ειπες και εσυ η αυτοπεπηθηση σου ειναι το προβλημα...η ζωη ειναι σαν το ταβλι μπορει να φερεις τρεις φορες συνεχομενα εξαρες η μπορει να κολας συνεχως στο ασοδυο...το θεμα ειναι να πιστεψεις οτι θα φερεις εξαρες και θα τις φερεις αργα η γρηγορα....αυτο να κανεις και εσυ...ειμαι ενα χρονο μεγαλητερος απο εσενα και σε καταλαβαινω...προσπαθησε να πιστεψεις στον εαυτο σου και κυριως να εισαι ο εαυτος σου.......και ποτε μην το βαλεις κατω οχι μονο σε αυτο το θεμα αλλα γενικα στην ζωη σου...οταν θες να πας εκει που κοιτας να κοιτας εκει που θες να πας. να εισαι καλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58198 από bilakos7 στις 31 Ιανουαρίου 2010, 12:26μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
αν εχεις βαλει καποια στο ματι τραυα κ πεσ της το οτι τη γουσταρεις κ θελεις να τα φτιαξετε δεν εχεις τιποτα να χασεις πριν λιγες ευδομαδες ειχα το ιδιο προβλημα κ ξερει τωρα? ειμαι ο πιο ευτιχισμενος ανθρωπος του κοσμου που ειμαι με το μωρακι μου κ ειμαι κ 15 ετων αν ντρεπεσαι η φοβασαι σκεψου το λιγο εισαι 18 τωρα επρεπε να τα ειχεσ με 1000 κοπελες μην ντρεπεσε καθολου να λες απο μεσα σου οτι οτι ολα θα πανε καλα κ δεν εχεις τιποτα να χασεις κ μην τολμισεις να κανεις καμια βλακεια κ να πεις σε φιλους σου να μαθουν και τετοια ουτε απο το τηλεφωνο γιατι ετσι τα κοριτσια δεν τον εκτιμουν πας το λες αν σου πει το ναι καλος αν σου πει οχι περνεις το στυλακι κ ταχα δεν εγινε τιποτα της λες ενα οκ και φευγεις ελπιζω να βοηθισα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login