Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Τρίτη, 7 Μαΐου

καινουργια αρχη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58810 από dirla στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 12:31μμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
γεια χαρα σε ολους......πριν 2 εβδομαδες γνωρισα μια κοπελα τυχαια στο τρενο ενω πηγαινα κομοτηνη.....με τιν πρωτη ματια ενιοσα σαν να τιν ξερω χρονια...και εκεινη ενιωσε το ιδιο......μολις γυρισα στην αθηνα μιαλγαμε μεσο facebook......της προτεινα να βγαιναμε για ενα καφε...δεχτηκε....δεν εγινε τιποτα εκεινη την ημερα....ηταν τοσο γλυκια και τοσο μα τοσο ηρεμη που δεν ειχα το θαρρος ουτε να της πιασω το χερι.........μολις αρχισαμε να σηζηταμε πιο συγκεκριμενα οσον αναφορα εμας τους δυο μου ειπε οτι δεν ξερει αν ειναι ετοιμη να αρχισει κατι καινουργιο και οτι θα ηθελε να συνεχισουμε να βλεπομαστε και να μηλαμε στο τηλεφωνο...αλλα χωρις να σημαινει κατι παραπανω ολο αυτο.....μου ειπε οτι της αρεσω και εγω...θελει λει να με γνωρισει καλητερα......πως μππορω να την βοηθησω να κανει μια καινουργια αρχη.....????? νομμιζω οτι αρχιζω να την ερωτευομαι.......!!!!!!!!εγω ειμαι 19 και εκεινη 18.....σας ευχαρηστω εκ των προτερων......!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login