Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Μου αρέσει μια συμμαθήτρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59518 από JoHnMaNiaC στις 21 Μαρτίου 2010, 3:26μμ

JoHnMaNiaC

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τον τελευταίο καιρό γουστάρω μια συμμαθήτρια μου. Δεν τρελένομαι κιόλας αλλά θέλω να κάνω μια γκόμενα μετά απο καιρό που εχω να κανω. Πως να της το πω ή καλύτερα πωςνα της το δείξω? Είμαι 14 και αυτή το ιδιοοποτε στην ηλικια δεν υπάρχει πρόβλημα. Το μόνο που δε θέλω ειναι να το μαθει όλο το γυμνάσιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59828 από Kaaam στις 04 Απριλίου 2010, 2:35μμ

Kaaam

banned
μέλος από: 21/3/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
pragmatika exw akousei ta panta se auto to forum, eisai 14 re file kai exeis polu kairo na kaneis mia gomena? sto dimotiko eixate gomenes eseis re? ti ginetai edw? ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59834 από antreas_14 στις 04 Απριλίου 2010, 8:22μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Διαφωνώ κάθετα με την παρατήρηση σου Kaaam κι εγω τώρα αρχισα και 'κανω' γκομενες που ειμαι 15. Πιο πριν απλα αντιγραφαμε τους μεγαλυτερους ή το κάναμε για να δείξουμε οτι εχουμε κοπελλα και για πολλους αλλους λογους.
Όσο για σένα JohnManiac θα σου πω:
1ον μην της μιλας οπως μιλας σε καποιο φίλο σου, μιλα της πιο 'εξυπνα' (δεν σου λεω να πεξεις τον εξυπνο) απλως να εισαι ο εαυτός σου και να την προσεγγίσεις με ωραίο τροπο
2ον αν θες να της εξομολογηθεις τα συναισθηματα σου οταν είστε μονοι πες της το κει μην αγχοθεις οτι γινει εγινε.. και στο κατω κατω αν πει οχι δεν θα εισαι και ο πρωτος που θα φαει μια μικρη χιλοπιτα.
Ελπιζω να βοήθησα φιλε μου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59960 από anonymus στις 07 Απριλίου 2010, 11:06μμ

anonymus

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Κι εγω οπως τον johnmaniac θελω να κανω μια αρχη με μια συμμαθητρια μου που μου αρεσει ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ! Δεν την εχω προσεγγισει ποτε και δεν ξερω τι της αρεσει. Να της ζητησω να παμε εκτος σχολειου και μετα να της το πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59965 από despoinaki στις 07 Απριλίου 2010, 11:51μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ρε παιδια τι ειναι αυτα που λετε?γιατι δηλ ντρεπεστε κ δν θελετε να μαθευτει?δειξτε με καθε τροπο οσα νιωθετε κ σ καμια κοπελα(οχι γκομενα οπως αποκαλειτε)δν αρεσει να της πουν πσιτ εσυ εισαι να κανουμε κατι κ να το κρατησουμε κρυφο????????????????????ελεος πεσ το κ αν δν σ πει αντε χεσου ρε βλακα θα δεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59967 από despoinaki στις 07 Απριλίου 2010, 11:52μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
περιμενω νεα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login