Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Σάββατο, 4 Μαΐου

τι να κανω??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62146 από marina maria στις 02 Ιουνίου 2010, 5:32μμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
παιδια ειμαι σε πολυ χαλια κατασταση....πριν λιγο καιρο χωρισα και ειμαι ακομα κολλημενη μαζι του.....γνωρισα ενα αλλο παιδι το οποιο μου φαιρεται πολυ καλα...ειναι πολυ ωραιος βεβαια...δεν εχω κανει κατι μαζι του...συγχρονως με μενα βγαινει και με μια αλλη κοπελα.....τον εχουν δει πολλοι...δεν εχουμε κατι αλλα εμενα προσωπικα με πειραζει που κυκλοφορει και μαζι μου εξω και με την κοπελα αυτη....ο πρωην μου τον γνωριζει και δεν θελω να λενε ολοι οτι με "πηδαει" η να νιωθω οτι με εχει σαν βιτρινα....μπορει καποιος να μου πει τι να κανω???θελω να ξεπερασω τον πρωην μου και αυτος ειναι ο πιο ευκολος τροπος...αλλα δεν θελω να πληγωθω για αλλη μια φορα..........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62207 από Agapoulinoulaki στις 03 Ιουνίου 2010, 4:23μμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
δειχνεις να μην εισαι ακομα ετοιμη για νεα σχεση και ειδικα με αυτον που εισαι τωρα..απλα κανε υπομονη δεν ταιριαζει σε σενα αυτος ο τροπος να τον ξεπερασεις ισως..ασε να περασει λιγος καιρος ακομα..θα τον ξεπερασεις σιγουρα
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #62404 από Estella στις 07 Ιουνίου 2010, 9:47μμ

Estella

μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίταξε, άποψη μου είναι οτι δεν χρειάζεται να βρισκόμαστε διαρκώς σε μια σχέση, ούτε οτι μια σχέση θα σε βοηθήσει απαραίτητα να ξεπεράσεις την προηγούμενη... Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να αισθανθείς οτι αυτό που μετράει αυτή τη στιγμή ειναι ο εαυτός σου περισσότερο και να φροντίσεις να περνάς καλά με τους φίλους σου.... Όταν είναι να κάνεις σχέση θα κάνεις και δε θα είσαι ούτε η εναλλακτική ούτε η πληγωμένη. Δε σου αξίζει κάτι τέτοιο σωστά; Πάντως, το καλύτερο απο κάθε άποψη είναι ν αφήσεις τον κόσμο να λέει... Ειναι το τελευταίο που θα έπρεπε να σ απασχολεί ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login