Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χασμουρητό είναι μια σιωπηλή κραυγή.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ειναι ομως κ η αποσταση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62410 από ritchie95 στις 07 Ιουνίου 2010, 11:59μμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
πρωτα απο ολα γεια σε ολους...ειμαι λιγο καινουργιος στο φορουμ και θα ηθελα την συμβουλη σας για ενα θεμα...λοιπον καθε καλοκαιρι πηγαινω για διακοπες σε ενα μερος τελος παντων αρκετα μακρια απο αθηνα...εχει η οικογενεια μου κατι φιλους εκει κ πηγαινουμε για διακοπες...τα τελευταια χρονια λοιπον συνιδητοποιησα οτι μου αρεσει μια κοπελα π με περναει 1 χρονο(σ.σ. ειμαι 15)...ειδικα το προηγουμενο καλοκαιρι αν κ δν τν ειδα πολυ κοιταζομασταν λιγο αλλα ο χεστης δεν την πλησιασα γιατι φοβομουν οτι αν της το πω καταμουτρα και φαω χιλοπιτα δεν θα την ξαναδω και τρλενομαι.. ειναι κ το οτι με περναει κ μπορει να παιξει καποιο ρολο δν ειμαι δα και ο κλουνει...μιας που ερχεται το καλοκαιρι δωστε καποια συμβουλη και για το πως να τη προσεγγισω..να της πω να συναντηθουμε καπου οι δυο μας η να της μιλησω καπου ποιοπερα απο την παρεα της(το σπαστικο ειναι οτι δεν εχω πολυ χρονο και δεν εχω αλλη απιλογη αλλα για αυτην μπορει να φανει λιγο παραξενο αν την πιασω απο τα μουτρα μολις φτασω...βεβαια αν αργησω οπως περσι μαλλον θα βρεθω χωρις να το καταλαβω πισω σπιτι μου)
σοσ παιδια βοηθειστε με...
*αν μπορειτε να δωσετε και καμια αλλησυμβουλη σχετικα με το ενδεχομενο να δεχθει δλδ ποσο να το πρωχωρησω κλπ....ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62458 από ritchie95 στις 08 Ιουνίου 2010, 11:02μμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
ρε παιδια σοσ καποια βοηθεια!!!χελπ
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #62462 από Varethika__ στις 08 Ιουνίου 2010, 11:42μμ

Varethika__

μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

βασικα πρεπει να το κανεις να της το πεις δεν εχεις κατι να χασεις ισα ισα μπορει και να καιρδισεις αν μπορουσες να πλησιασεις την παρεα της να γνωριστητε ολοι μια δυο μερες και μετα να πιασεις καπιον και να πεις οτι ενδιαφερεσε,(να προσεξεις ομως ποιον γιατι δεν ειναι και ολοι τελειοι),επεισεις θα μπορουσες να βρεις μια ευκαιρια (εναν τροπο) να την πλησιασεις.Και πανω απ'ολα καρφωσε την με τα ματια!!!!! οσο για μετα θα δεις αν ειναι προχορημενει παιξτω ανετος και ικανοποιησε την αν δεν ειναι μεινε στα φιλια και χουφτωματα.Αλλα μην χασεις την ευκαιρια γιατι αν δεν δοκιμασεις ποτε δεν θα μαθεις τι θα μπορουσε να γινει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62464 από ritchie95 στις 09 Ιουνίου 2010, 1:12πμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω πολυ για τν απαντηση αλλα τι ενοεις να την ικανοποιησω??..........κοιτα την ξερω τη παρεα της απλως δεν ειμααστε και κολητοι...αν της το ελεγα αμεσως θα ξενερωνε αλλα ν μν τησ ελεγα βλακειες??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62479 από trinity στις 09 Ιουνίου 2010, 2:19μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
μεινε στα φιλια παιδακι μου αμαααααααα φτασετε ως εκει
ακου ικανοποιησε την στα 15... ακομη δε της μιλησε


λοιπον... να εισαι κουλ ανετος ριλαξ.. απλα μιλησε της, δε ξερω βρες καποια ευκαιρια να της πιασεις κουβεντα...
ισως εκει στη παραλια..

τι γλυκο παντως.. αυτοι οι παιδικοι ερωτες

παντως κ ν μη τα καταφερεις μην ανησυχεις.. θα την ξεχασεις πολυ ευκολα οσο περναει ο καιρος... (τελος οι ρομαντισμοι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62481 από Varethika__ στις 09 Ιουνίου 2010, 2:32μμ

Varethika__

μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ρε trinity που θες να ξερω εγω τι εχει κανει το παιδι αλλοι στα 15 πηδανε ολοι μερα αλλοι οχι.. οχουυυυυ!! λοιπον αφου τουσ ξερεις κανε παρεα μαζι τουσ και αρχισε να της μιλας,να βρισκεις αστεια,να ανοιξετε καποιο θεμα,Βασικα παιζει ρολο και ο χαρακτηρας της αμα ειναι ανετη πιαστεισ κουβεντα και θα προχωρισει το θεμα,αμα ειναι ντροπαλουλα μην εγκαταληψεις θελει πολυ προσπαθεια,αναλογα πως ειναι .Εσυ απλα να το παιξεις κουλ και να προσεχεις οταν εισαι μαζι της να μην ξενερωσει και να πεις πεις ωραια πραγματα ριξε και λιγο πεσιμο,αμα δεν ενδοση τοτε μην κολλησεις μαζι της...ή σου ειπα μπορεις να πεις σε καποιον απο την παρεα της..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62485 από trinity στις 09 Ιουνίου 2010, 2:44μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
στα 15 πηδανε ολη μερα?

δε μπορει.. ειμαι σιγουρη οτι διαβαζουν... πανε σχολειο... φροντιστηρια.. κανα χομπυ.. μπασκετ φουτμπολ...
αποκλειεται να συμβαινει αυτο που λες... δεν το πιστευω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62487 από Billyboy στις 09 Ιουνίου 2010, 3:13μμ

Billyboy

μέλος από: 15/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(trinity@09 Ιουνίου 2010)
στα 15 πηδανε ολη μερα?

δε μπορει.. ειμαι σιγουρη οτι διαβαζουν... πανε σχολειο... φροντιστηρια.. κανα χομπυ.. μπασκετ φουτμπολ...
αποκλειεται να συμβαινει αυτο που λες... δεν το πιστευω...

αυτη η γενια ειναι γαμιαδες δεν ξερουν απο αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62565 από ritchie95 στις 10 Ιουνίου 2010, 12:50πμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
πραγματικα σας ευχαριστω......απλως δεν ξερω τι να της πω??να τα φτιαξουμε για ενα μηνα?κουλο...να της πω οτι την σκεφτομαι κ θελω ν ειμαστε μαζι??τι ειναι καταληλοτερο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62664 από Andrej στις 12 Ιουνίου 2010, 1:18μμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
@ trinity .. Ειμαι 16 και πηδαω εδω και κανα χρονο τωρα περιπου 3-5 μερες καθε μηνα σχεδον ...και ξερω κι αλλα παιδια που κανουν το ιδιο και ειναι ισα με μενα...δεν ειναι και τιποτα δυσκολο...κανεις μια σχεση με καποια που σου αρεσει ..περιμενεις κανα 3-4 μηνες στην αρχη μεχρι να γινει την πρωτη φορα και μετα γινεται ρουτινα πλεον
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login