Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Κυριακή, 19 Μαΐου

μια κοπελα απο εναν εντελος...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64086 από AggelosTuDromu στις 21 Ιουλίου 2010, 10:55μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
...διαφορετικο κοσμο απο τον δικο μου...θελει μονιμες σχεσεις εγω ελευθερες...δεν θελει με το καλημερα να το κανει με αυτον που θα γνωρισει εγω θελω...αυτη βγαινει σε καφε εγω σε μπαρ...το μονο κοινο που εχουμε ειναι οτι ακουμε το ιδιο ιδος μουσικης...κ ειμαι τρελα καψουρης μαζι της...κ το θεμα ειναι οτι εχω αρκετη εμπιρεια με τις γυναικες αλλα αυτη η συγκεκριμενη με εχει κανει να τα ξεχασω ολα 2 μερες τωρα δεν κοιμαμαι την σκευτομαι ολη την ωρα...κ δεν ξερω πως να της το φερω γτ την πρωτη φορα που ειμουν καψουρης κ μετα απο πολλους μηνες σχεση χορισα με την πρωην μου κ μετα η κατασταση ηταν αφοριτη καπνιζα επεινα δεν μηλαγα σε κανεναν κ δεν θελω να ξαναπερασω τα ιδια τι να κανω? γτ αν φαω χ θα το παρω πλ ασχημα γτ ξερετε πως ειναι η καψουρα....
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #64090 από Amelia στις 21 Ιουλίου 2010, 11:10μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το εχεις ακουσει αυτο που λεμε τα ετερωνυμα ελκονται??? Ειναι κανονας και φυσικα εσυ δεν αποτελεις εξαιρεση...
Δεν μπορω να πω πως την αγαπας, απλα εχεις καψουρευτει οπως ειπες και μονος σου, μαλλον επειδη ειναι πολυ κοντρα στα στανταρ σου.
Θα σου προτεινα να μην δεθεις απολυτα, διοτι εχεις δει και απο την εμπειρια με την πρωην, δεν θα σε βγαλει σε καλο. Θα σου προτεινα ομως να το απολαυσεις.. Το παρελθον και τα λαθη που εκανες σε αυτο δεν πρεπει να σε σταματανε απο το να απολαυσεις τη ζωη σου.. Για αυτο και δωσε μια ευκαιρια και ασε το συναισθημα να σε συνεπαρει... Που ξερεις? Ισως να ναι η φορα που αγαπησες... Αλλα προσεχε, μη δεσμευτεις υπερβολικα και παθεις τα ιδια παλι. Μονο αυτο μπορω να σε συμβουλεψω.

Απολαυσε το ομως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64092 από AggelosTuDromu στις 21 Ιουλίου 2010, 11:26μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
θα κανω μια προσπαθεια κ υστερα βλεπω...καλυτερα να μου δωσει αμεσως χ παρα να φταξουμε κ μετα...θα ειναι χιροτερα πιστευω...ουτε γω ξερω τωρα μ'εχει τρελανει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64094 από Amelia στις 21 Ιουλίου 2010, 11:32μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Μου φαινεται πως φοβασαι να ερωτευτεις... Να σου πω τι σκεφτομαι? Σκεφτομαι πως ισως εχεις σχηματισει μια στρανταρ εικονα του Αγγελου και δεν θελεις να την αλλαξεις ή ποσο μαλλον τη φοβασαι.
-σορρυ για τη κριτικη απλα βλεπεις... κλεινουμε προς τη ψυχολογια χαχαχα-
Εγω παντως προτεινω να δωσεις μια ευκαιρια.. Αμα ειναι να βιωσεις κατι διαφορετικο γιατι να μη το προσπαθησεις? Εμπειρια θα ειναι κι αυτη. Αλλα επειδη εμεις οι κοπελες ευκολα γινομαστε σκυλες, μη σε εκμεταλλευτει... Προσεχε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64096 από AggelosTuDromu στις 21 Ιουλίου 2010, 11:44μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
εγω σκευτομαι αυτο:
1)αν φαω πορτα μετα θα την βλεπω συνεχια κ θα σπαζομαι γτ μενει ακρυβως απεναντι μου...
2)αφου φαω πορτα μετα θα περασω οτι περασα κ ειμουν χιλια κοματια τοτε
κ 3)αν τα φτιαξουμε μετα? εγω ειμαι για ελευθερες δεν τισ μπορω τις αιωνιες δεσμευσεις...μαλον πρεπει να την ξεχασω κ να ειμαστε μονο φιλοι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64100 από Amelia στις 21 Ιουλίου 2010, 11:51μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Δηλαδη εσυ τι ειναι αυτο που θες απο αυτη?
Σ αρεσει η κοντρα που υπαρχει ή τη θες για το κρεβατι επειδη την εχεις δει καπως?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64102 από AggelosTuDromu στις 21 Ιουλίου 2010, 11:56μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ειλικρινα δεν ξερω.μπορει να ειναι αυτο που λες να φοβαμαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64104 από Amelia στις 22 Ιουλίου 2010, 12:00πμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Τοτε γιατι δε το δοκιμαζεις? Φοβασαι τεσπα οτι θα πληγωθεις τοσο ανεπανορθωτα???
Δεν σου λεω να κρεμεσαι απο τα χειλη σου, αλλα απο τη στιγμη που νιωθεις κατι μη το αφησεις να χαθει. Ωρες ωρες ειμαι χαζορομαντικη, αλλα ειλικρινα οταν το νιωσεις ειναι μαγικο.. Κρινε ομως πριν κανεις οτιδηποτε αν και αυτη θελει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64107 από AggelosTuDromu στις 22 Ιουλίου 2010, 12:09πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
γιατι νιοθω πεταλουδες στο στομαχι μου??? OMG ετσι ηταν κ η πρωτη καψουρα
απλα δεν θελω να τα καναπερασω αυτα για αυτο ειμαι για τις ελευθερες σχεσεις οταν χοριζεις δεν σπαζεσε 5 μηνες 7 ωρες το πλ διαρκει αυτη η σχεση κ αντε γεια...οσο για αυτην με εχει τρελανει ο χαρακτιρας της ο στυλ της τα παντα ο τροπος που με κοιταει που μιλαει...δεν ειμαι εγω για αυτα
τι να κανω???
να παω σπιτι της να τις πω πως νιοθω κ οτι γινει γινει
η να το αφησω να περασει...???.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64108 από Amelia στις 22 Ιουλίου 2010, 12:16πμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ, μονο που εγω ημουν η κοπελα -λολ-.
Λοιπον σου προτεινω να μην κανεις τπτ απο τα 2.
Οπως ειπαμε τα ετερωνυμα ελκονται και πολυ πιθανον να νιωθει και αυτη το ιδιο. Αλλα μη τα κανεις ολα τοσο επιπολαια. Προσωπικα νομιζω πως σου αρεσει επειδη εχει αυτο το διαφορετικο απο την οποιαδηποτε της μιας νυχτας.. Αν συμφωνεις με αυτο πρεπει να παραδεχτεις πως θα χρειαστει διαφορετικη αντιμετωπιση.. Με το να της τα πεις ολα φατσα φορα ή που θα λυγισει και θα ειστε μαζι ή που θα σε ξαποστειλει και εσυ θα χασεις τη γη κατω απο τα ποδια σου.
Προσωπικα νομιζω πως πρεπει να τα παρεις λαου λαου τα πραγματα και να γνωριστειτε περισσοτερο. Καταλαβαινω απολυτα οτι εισαι διαφορετικος και θελεις τσακ μπαμ πραγματα, αλλα σκεψου οτι αυτη τη φορα καψουρευτηκες κατι διαφορετικο. Τουλαχιστον προσπαθησε να τη διεκδικησεις -παντα να εισαι ο εαυτος σου- γιατι αυξανονται οι πιθανοτητες σου για αυτη τη σχεση.
Σου μιλαω καθαρα σαν κοπελα και πως θα ηθελα να μου φερθουν εμενα σε αναλογη περιπτωση. Αν παλι νομιζεις πως τη θες επειδη σου τσακιζει τα νευρα με τη διαφορετικοτητα της και θελεις να τη βαλεις κατω και να... αφησε το γιατι θα τη πληγωσεις.. Αν και ειπες πως αγαπας τα παντα πανω της που μαλλον σημαινει οτι νιωθεις περισσοτερα... Πλησιασε τη και προσπαθησε.. Οχι βιαστικα επιπολαια βηματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login