Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι έχουν φωτογραφική μνήμη αλλά μερικοί δεν έχουν φιλμ.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Με τον αδερφό μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65106 από giannis x7 στις 23 Αυγούστου 2010, 5:01μμ

giannis x7

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τα είχα με μια κοπελα...
περνουσαμε υπεροχα μαζι..
ειχαμε προχωρησει...
ξαφνικα χωριζουμε και μεσα σε 2 βδομαδες τα φταιχνει με εναν καλο μου φιλο...
την αγαπω πολυ ακομα ομως ρε γαμωτο..
πες τε μου τι να κανω??ειμαι πολυ χαλια...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65122 από plhgwmenh στις 23 Αυγούστου 2010, 11:35μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
o titlos poy ebales poy kollaei?ποσο καιρο ησασταν μαζι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65127 από bluebird στις 24 Αυγούστου 2010, 2:36πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
πολυ μαλακας ο φιλος σου! τον λες και αδερφο!... καλα ενταξει οι γυναικες, ατιμες, θα το καταλαβεις στην πορεια..αλλα κι ο "φιλος" σου??!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65163 από giannis x7 στις 24 Αυγούστου 2010, 5:07μμ

giannis x7

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Υποτιθεμενος αδερφος μου....
ετσι με φωναζει ακομα και τωρα...
Ημασταν μαζι 6 μηνες....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65246 από giannis x7 στις 26 Αυγούστου 2010, 2:43πμ

giannis x7

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Μιλησα με την κοπελα και μου ειπε οτι μ'αγαπαει ακομα τρελα..
ομως φοβαται αυτην την σχεση μας..
δεν ξερω τι να πω..
ειμαι μπερδεμενος....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66687 από KatiTetoio στις 27 Σεπτεμβρίου 2010, 9:31μμ

KatiTetoio

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
"Ενταξει κοπελα μου. Αν αυτη η κατασταση σε κανει να νοιωθεις εσενα καλυτερα τοτε ειμαι διατεθημενος να αφησω καθε ειδους επιθυμιες στην ακρη προκειμενου να εισαι καλα εσυ με αυτο που κανεις. Καταλαβαινω πως μπορει να χασω κατι αλλα αυτο που δεν ξερεις εσυ και ισως το καταλαβεις αργοτερα ειναι πως σιγουρα θα χασεις πολλα και μαλιστα με τροπους που ουτε καν σου ειχαν περασει απο το μυαλο. Πολλα φιλια και τα ξαναλεμε :)"

Στειλε(η πες της) αυτο. υπονοει πολλα ;)

1)Της δειχνεις οτι εισαι προθυμος να φυγεις μακρυα της. (αν της δειχνεις πως παντα εισαι προθυμος να τα παρατισεις ολα και να πας αλλου την κανει να "κολλαει" την σκεψη της σε σενα κατα καποιον τροπο. Οπως εκανε και αυτη φυσικα)
2)Της λες πως θα χασει. θα την κανει να σκεφτει πως τελικα μπορει να υπαρχει κατι καλο για εσας τους 2.
3)Δεν ξερει τι θα χασει. Η περιεργεια και μονο λεει πολλα.
4)Της λες πως ολα αυτα θα γινουν προκειμενου να ειναι αυτη καλα. ΜΕ λιγα λογια αν σε χασει θα ειναι δικο της το φταιξιμο.
5)Αν δεν δειξει ενδιαφερον και δεν γυρισει αυτο που γραφεις το κανεις πραξη και προχωρας μπροστα με μια καινουρια κοπελα (απο τις 325425453524565214367652364 κοπελες που διαθετει ο πλανητης :Δ)

Φιλικα, ΚατιΤετοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66893 από jimmas στις 04 Οκτωβρίου 2010, 1:25πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Αν ο φίλος σου σού μίλησε πριν τα φτιάξει μαζί της τότε μπορώ να τον δικαιολογήσω γιατί φέρθηκε έντίμα τουλάχιστον. Αν όλα έγιναν πίσω από την πλάτη σου τότε δίκιο έχουν τα παιδιά από πάνω...

Δεν μπορώ να καταλάβω όμως πως έγινε "ξαφνικά" αυτός ο χωρισμός... Δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα; Δεν κάθισε να σου μιλήσει καν; Και τί σημαίνει ότι σε αγαπάει ακόμα και μάλιστα τρελά αφού δεν είναι μαζί σου αλλά είχε το θράσσος να τα φτιάξει με τον φίλο σου που ίσως να μην αγαπάει;

Μήπως έκανες λάθη ή περιμένε να αλλάξεις κάτι και δεν έγινε ποτέ; Διαφορετικά πως γίνεται να υπάρχει αγάπη και αλλά να φοβάται να τα ξαναφτιάξει μαζί σου;

Αν μπορείς ξεκαθάρισε αυτά τα ερωτήματα και αν δεν μπορείς ούτε εσύ ο ίδιος τότε διέγραψέ την και πήγαινε για άλλα... Η κοπέλα ή θα σε δουλεύει ή θα είναι τόσο ανώριμη και ρηχή που δεν ξέρει να φέρεται και ν'αγαπά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66896 από panagiotiC στις 04 Οκτωβρίου 2010, 2:00μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Λοιπόω εγώ πιστεύω ότι η κοπελιά σε δουλεύει,πάει να βγάλει τις ευθύνες από πάνω της και να τα ρίξει όλα στον "φίλο" σου.Από την άλλη τώρα,κάντην από τον"φίλο" σου γιατί αν έχει τέτοιους φίλους τι τους θέλεις τους εχθρούς.Όσον αφορά αυτήν πες της ότι είχε την ευκαιρία της και την έχασε,τώρα πας για άλλα.Ξεκόλλα από αυτήν,δεν άξιζε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login