Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάνα θα γυρίσω! (Κοσκωτάς)
Σάββατο, 27 Απριλίου

μου αρέσει πολύ αλλα δν ξέρω τι να κάνω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70466 από DeLeouRaS στις 11 Ιανουαρίου 2011, 10:12μμ

DeLeouRaS

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας καταρχάς!!με λένε Γιάννη είμαι 16 χρονών και τον τελευταίο καιρό έχω κολλήσει με μια κοπέλα από το φροντ μ...γενικά δν είμαι ντροπαλός,αλλά με αυτή τν κοπέλα ούτε έχουμε κοινές παρέες ούτε έχουμε μιλήσει ποτέ και γενικά είναι όλη τν ώρα με φίλες τσ και δν ξέρω πως να την πλησιάσω...τι μου προτείνετε να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70467 από DeLeouRaS στις 11 Ιανουαρίου 2011, 10:51μμ

DeLeouRaS

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
κανείς?=/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70698 από Azure Tormenter στις 16 Ιανουαρίου 2011, 1:17μμ

Azure Tormenter

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Αγαπητέ Γιάννη!Λοιπόν...σε μια τετοια περιπτωση το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να πας να συστηθεις μονος σου!!να την ρωτησεις τι ωρα ειναι ή κατι απλο σαν κι αυτο και απλα μετα να τησ πεις ευχαριστω και το ονομα σου.απο τη στιγμη που δεν εχετε κοινες παρεεσ ειναι λιγο δυσκολο να την πλησιασεις...θελει τολμη και θαρρος και θελω να πιστεψω πωσ τα εχεις και τα δυο!πεσ της κατι απλο κανε τησ μια απλη ερωτηση και ελπιζω να φανεις τυχερος!!αλλα μεχρι τοτε παρακολουθησε την λιγο μαθε τι τησ αρεσει στησε λιγο αυτι!απο το τιποτα ξεκινουν τα παντα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #70746 από arxangelos στις 16 Ιανουαρίου 2011, 10:42μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω φιλε Γιαννη πιστευω οτι αρχικα θα πρεπει να παιξεις λιγο με βαθιες καρφωτες ματιες...εκει που καθετε με τις φιλες της αρχισε να την κοιτας καντω για καμια βδομαδα για να καταλαβει εστω και λιγο οτι ενδιαφερεσαι. Μετα ή λες σε καμια φιλη της να σου κανει κονε ή πας και της μιλας στα ισα " θελεις να βγουμε σημερα για κανενα καφε ??"κτλ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70748 από confused στις 16 Ιανουαρίου 2011, 10:52μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες!Η φίλη μου τα έφτιαξε με τον φίλο της στα ξαφνικά,στο φροντ,χωρίς κοινούς φίλους...τίποτα.Αυτή λοιπόν άρχισε να τον κοιτάει κάθε φορά ώσπου μία μέρα μπήκανε μαζί στο ασανσέρ και από τη φράση της (σε ποιόν όροφο πας) αυτός κόλλησε και μετά άρχισε να της μιλά στο Fb...καμιά φορα τα πράγματα είναι πιο εύκολα απο ό,τι νομίζουμε...παίξε με το βλέμμα,ρώτα την ώρα καμία μέρα...όλα μετράνε:)καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70750 από arxangelos στις 16 Ιανουαρίου 2011, 10:58μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Συγνωμη κιολας αλλα με την ωρα θα ριξει γκομενα...Κατ εμε η καλυτερη λυση ειναι ματιες και μετα κονε(αφου δν μπορει να παει μονος του)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70833 από koro21 στις 17 Ιανουαρίου 2011, 9:54μμ

koro21

banned
μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
κοιταξε μην το παιξεις και πολυ φιλικα γιατι μπορει να σε δει σαν φιλο και εκει μαγκα μου την πατησες απλως ρε αρχαγγελε με την ωρα θα της κεντρισει το ενδιαφερον και με την προυποθεση οτι δεν θα μεινει μονο εκει παντως και εγω το ιδιο προβλημα εχω..δεν εχω κολλησει αλλα ενας γνωστος μου την ξερει και δεν της λεει να βγουμε ελεος εχει φαει φαπα αστα να πανε...ααα μαθε και τι της αρεσει εμπα και στο fb της αμα εχει και δες πως ειναι ο χαρακτηρας της και μετα ολα ειναι στρωτα αρκει να κανεις την καταλληλη κινηση την σωστη στιγμη καλη επιτυχια φιλε μου!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login