Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Κυριακή, 19 Μαΐου

γνωριμία με κορίτσι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #72257 από partblah1990 στις 10 Φεβρουαρίου 2011, 11:56πμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Τελικά παιδιά άκυρη όλη η story ...έχει ήδη αγόρι..εγώ απλά κατάφερα να κερδίσω μια πάρα πολύ καλή φίλη(ίσως την καλύτερη που έχω γνωρίσει ποτέ στην ζωή μου) και χάρηκα ποοοολύ γι' αυτό !
Αν και γνωριζόμαστε πολύ λίγο καιρό δεν θέλω να τη χάσω ποτέ από τη ζωή μου..πως μπορώ να το κάνω αυτό ? Αυτή είναι από άλλη πόλη αλλά σε είμαστε φοιτητές μαζί ..αλλά έχω περιθώριο 1,5 χρόνο να την μάθω καλύτερα γιατί μετά τελειώνουμε ..Να τις πετάω ατάκες του τύπου "όταν παντρευτείς με το καλό με φωνάζεις κουμπάρο και σου 'ρχομαι" ?

Και κάτι άλλο αυτή είναι 20 ετών και έχει έναν εφηβικό έρωτα .. υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να τον αφήσει ?

(μην με πείτε κακό για την τελευταία ερώτηση)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72278 από jimmas στις 10 Φεβρουαρίου 2011, 10:03μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Χαχαχα από την μία χάρηκες που κέρδισες μια φίλη και από την άλλη άλλα σκέφτεσαι! Φίλοι φίλοι... καριοφίλι! :P

Μην βιάζεσαι να πεις μια τόσο μεγάλη κουβέντα όπως ότι δεν θέλεις να την χάσεις ποτέ... Άλλες παρέες έχεις; Γιατί μπορεί απλά να σου αρέσει αυτό που σου προσφέρει η συγκεκριμένη και όχι αυτή η ίδια. Δηλαδή να είναι περισσότερο ένα φιλαράκι που να σου δίνει χαρά και συντροφιά αυτό που θέλεις παρά η συγκεκριμένη κοπέλα σαν άτομο...

Απλά κάτσε και απόλαυσε κάθε στιγμή που περνάτε μαζί αφού έχεις τόσο δυνατά συναισθήματα και ότι είναι να έρθει θα έρθει. Ο χρόνος θα τα δείξει όλα. Το διάστημα είναι αρκετά μεγάλο, μην αγχώνεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72281 από Seorge στις 10 Φεβρουαρίου 2011, 10:55μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Φιλαράκι μου μπορώ να πως πως ήμουν(και ΙΣΩΣ ειμαι)στην ιδια θεση μαζί σου. Γνωρισα μια κοπελα κτλ κτλ.. Ξέρεις όμως τι αποκομίζεις στο τέλος?Ενα πολυ περίεργο συναίσθημα γιατί προσφέρεις με σκοπό διαφορετικό από αυτόν που πρέπει. Κακά τα ψέματα γυναίκα φίλη και ποσο μαλλον ωραια ειναι δύσκολο να έχεις,σε ό,τι κι αν λέγετε εκτος αν είστε αδερφικοι φίλοι. Διαφορετικά απο το μυαλό σου θα περασει και το "κατι"αλλο... Και εν τέλη,δεν ξέρω κατα πόσο αξίζει τον κόπο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login