Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

πως να φερθω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74523 από eimaialani7 στις 27 Μαρτίου 2011, 4:49μμ

eimaialani7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/3/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
λοιπον γεια σας ειμαι 13 χρονων παω πρρωτη γυμνασειου ειμαι αλανι λιγο χοντρουλης εμφανισημος κανω ζημιες δν ειμοθν περιση και προπερση καλοσ στα μαθηματα αλλα φετος διαβαζω οι κοπελες δν ξερω αλλα μαλλον δν με θελουν μονο για μια ξερω οτι με γουσταρει αλλα οταν με βλεπουν μεγαλοι με λενε ομορφουλη
το θεμα ειναι οτι κανω ζημιες και μαλακιες αλλα ειμαι καλος χαρακτιρας οταν πειραζουν μικρα παω και τους λεω να μην κανουν μαλακιες τους μεγαλους παπουδες γιαγιαδες σεβομαι και ειμαι καλος φιλος ουτε κοροιδεβω απο το φιμπι μου μιλανε πολλες αλλα δν ξερω πως να φερθω για να με θελουν ειμαι εμφανισημος αρκετα πιχι ειμαι καλο παιδι αλλα κανω καμια μαλακια οπως κουδουνια και τετοια
θελω να μου πειτε πως να φερομαι για να με θελουν τα κοριτσια πολλες μου μιλανε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74531 από faflatas στις 27 Μαρτίου 2011, 6:40μμ

faflatas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Για αρχη μαθε να βαζεις τελειες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74545 από I Am Who I Am στις 27 Μαρτίου 2011, 9:17μμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Μια χαρα εισαι απλα να μην κομπλαρεις.Δεν νομιζω να υπαρχει καμια που να εχει προβλημα με αυτα που κανεις με τα κουδουνια(να μου πεις και εμενα πως να το κανω αυτο!!!)εκτος κι αν ειναι τελειως φυτουκλακι.Αυτη που ξερεις οτι σε γουσταρει και αν σου αρσει και εσενα κανε κανα βημα...Τι εχεις να χασεις???Αντε καλη σου τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74546 από antreeas4 στις 27 Μαρτίου 2011, 9:24μμ

antreeas4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Καταρχην πρεπει να γινεις λιγο μετριοφρων... Και στη συνεχεια αν δεν ξερεις να φερθεις νοικιασε κανενα εργο ρομαντικο εφηβικο θα σε βοηθησει πιστευω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74549 από Doctoras στις 27 Μαρτίου 2011, 10:08μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αφου οπως λες πολλες σου μιλανε συναιχησε να εισε οπως εισε....Αφου σου μιλανε...Μηπως εσυ δεν εισε δεκτικος πολυ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74561 από AN21 στις 28 Μαρτίου 2011, 12:38πμ

AN21

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Δε πας να παίξεις καμια μπάλα, κρυφτό? Είσαι μικρος και για "χειρογλύκανο"...καλοπροαίρετα το λέω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74565 από eimaialani7 στις 28 Μαρτίου 2011, 1:39πμ

eimaialani7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/3/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
κοιταξτε μερικες λενε πως ειμαι χαζος και οτι δν λενε και τα καλητερα για εμενα.Νιοθω οτι μου φερονται μερικες σαν αλιτακι τεσπα ζπουτσαμ α και ο ξαδερφος μου λεει να με παει του χρονου σε μπουρδελο θελω να παω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login