Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Έχουμε μεγάλη διαφορά υλικία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74803 από joan_21 στις 31 Μαρτίου 2011, 9:08μμ

joan_21

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 και ειναι 26 μου αρεσει πολυ εκεινου δεν ξερω απο οτι εχω μαθει θελει μονο sex εγω θελω κανονικη σχεση αλλα θελω και sex μαζι του εχω ψιλοκοληση και δεν ξερω τη να κανω help..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74805 από jimmas στις 31 Μαρτίου 2011, 9:36μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Είναι γεγονός πως η διαφορά ηλικίας είναι περισσότερο αισθητή στην δική σας περίπτωση. Με το σχολείο, φροντιστήριο και όποιες δραστηριότητες κάνεις συν την επίβλεψη των γονιών σου δεν θα μπορείς να του αφιερώσεις όσο χρόνο θέλει.

Προφανώς δεν ξέρεις τι τύπος ανθρώπου είναι αλλά αφού έμαθες κάτι τέτοιο, το πιθανότερο είναι να ισχύει. Πόσο μάλλον για εσένα που έχεις "μέλλον" μπροστά σου και δεν ξέρεις κατά πόσο είναι διαθετιμένος να κάνει υπομονή σε μια τέτοια σχέση ή να περάσει απλά καλά.

Με δυο λόγια πρέπει ίσως να αποδεκτείς αυτό το γεγονός. Αν τον θέλεις πραγματικά τότε πήγαινε μαζί του αλλά πρέπει να προσέχεις να μην πληγωθείς μιας που δεν πρόκειται να ζήσεις το ρομαντικό παραμύθι γεμάτο έρωτα, λουλούδια και αγάπη.

--> Αν το κάνεις, σκέψου πως ίσως είναι και ένας τρόπος να πάρεις εμπειρίες και να περάσεις καλά γιατί είσαι μικρή ακόμα και εχεις καιρό για μόνιμες σχέσεις.

--> Αν πάλι είσαι διστακτική τότε σκέψου πως δεν αξίζει αφού δεν υπάρχουν αισθήματα από την πλευρά του. Πως είναι μεγαλύτερος και είναι λογικό να σε γοητεύει αλλά θα ξεκολλήσεις με τον καιρό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74806 από VeTeRaNoS στις 31 Μαρτίου 2011, 9:59μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
ΈΛΕΟΣ μας δουλεύεις;τι ακριβώς θέλεις να κανεις μαζί τού;έχεις φανταστεί πως θα είναι η σχέση σας;εσύ λες να θέλει κάτι παραπάνω εκτος από το σεχ;
Αν σε πλησιάσει θα πρέπει είναι παιδεραστής αν δεν το έχει προσπαθήσει ακόμα δηληδή.Σκέψου τι σου γίνετε και απομακρύνσου από αυτόν.'Αμα θες σώνει και καλά να πηδηχτής από τα δεκατέσσερα βρές ένα αγόρι στην ηλικία σου.Sorry για τον τόνο μπας και πάρεις χαμπάρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74812 από agapoula στις 31 Μαρτίου 2011, 10:38μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
κοπελα μου πραγματικα απογοητευομαι οταν ακουω τετοιες ιστοριες και στο λεω απο εμπειρια μιας και εχω κανει κι εγω τα ιδια και χειροτερα λαθη...δεν εχει νοημα αυτο που πας να κανεις γιατι ειμαι 1000% σιγουρη οτι θα πληγωθεις μετεπειτα οσο σκληρη κι αν γινεις...αν εχεις ψιλοκολλησει τωρα που δεν εχετε τιποτα μεταξυ σας φαντασου πως θα ειναι οταν αποκτησεις κατι κοινο με αυτο το ατομο που εχει τα διπλα/τριπλα χρονια με εσενα...λυπαμαι που σου το λεω και συμφωνω με ολους τους αλλους αλλα καλο θα ηταν να τον διαγραψεις απο το λεξιλογιο σου οσο δυσκολο κι αν ειναι...αν εχεις προχωρημενες σεξουαλικες σχεσεις εστω και ενα κρεβατι να θελει μην του το δωσεις και προσπαθησε να κρατηθεις στο υψος σου...αν ομως δεν εχεις σεξουαλικες σχεσεις ειναι και ο πιο σημαντικος λογος να τον αποφυγεις διοτι αν ειναι ο πρωτος σου και βλεπεις ολα αυτα και δεχτεις να του κατσεις θα σε σημαδεψει για μια ζωη και ειδικα αν δεν ειναι καλη εμπειρια ισως να σου γινει και ψυχολογικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74815 από Pelvic_Thrust στις 31 Μαρτίου 2011, 10:49μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εισαι ΠΑΙΔΙ και αυτος ειναι ολοκληρος αντρας, τι το ψαχνεις ???

Μονο εανς ΑΝΩΜΑΛΟΣ θα πηγαινε με παιδι δλδ ελεος δε θελει πολυ μυαλο. Μερικες φορες δεν φταινε μονο οι μεγαλοι φταινε και οι μικροι. Εισαι αρκετα μεγαλη ωστε να μπορεις να σκευτεις λογικα για καποια πραματα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74822 από Doctoras στις 01 Απριλίου 2011, 12:26πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Aυτα που ειπε ο Pelvic_Thrust ειναι ακριβως οτι θα σου ελεγα.Δεν ειναι 20 αντε 21 να πεις ενταξι.Αλλα και εσυ ρε παιδι μου εισε 14 πυθανον να μην εισε και πληρη αναπτυγμενη και θες να πας με 26χρονο?Βρες ενα αγορακι στην υλικια σου να μαθεται ο ενας τον αλλον και μεσα απο μια σχεση να εισπραξεις αυτα που θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74824 από giannisefoa στις 01 Απριλίου 2011, 12:52πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κι εγώ το ίδιο πιστεύω...Δεν είναι δυνατόν να θέλει κατά την δική μου άποψη κάτι άλλο από το σεξ...Και αν τελικά το πάρει και μετά σε αφήσει θα πληγωθείς πιο πολύ.Βρες κάποιον στην ηλικία σου να ανακαλύψετε μεταξύ σας τα σώματά σας και να περνάτε και καλά.Τι κοινό εκτός από το σεξ θα μπορούσες να έχεις με ένα άτομο 26 χρόνων;Είναι μεγάλη διαφορά και δεν είσαι 17-18 αλλά 14...Για μένα όσο δύσκολο κι αν σου φαίνεται απομακρύνσου και κάνε μια κανονική σχέση με συναισθήματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74835 από Άλφα στις 01 Απριλίου 2011, 1:50μμ

Άλφα

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Όσο και να μην το καταλαβαίνεις τώρα είσαι ανώριμη και σωματικά και συνασθηματικά να προχωρήσεις σε κάτι τέτοιο. Δεν έχεις ούτε την εμπειρία ούτε τις γνώσεις να προφυλάξεις τον εαυτό σου σε οποιοδήποτε επίπεδο. Ο άνθρωπος που σε ενδιαφέρει είναι ολόκληρος άνδρας. Εάν δείξει ενδιαφέρον για σένα δεν είναι καλή ένδειξη για την σωματική και συναισθηματική σου ασφάλεια. Θα σε εκμεταλευτεί και μπορεί να σε στιγματίσει για όλη σου τη ζωή. Δεν ξέρεις τι μπορεί να΄ναι αυτός ο άνθρωπος , μπορεί ναι μέχρι και ψυχασθενής ...φαντάζεσαι πόσο θλιβερό θαναι και για σένα και για τους δικούς σου να σου συμβεί κάτι κακό???

Μη βιάζεσαι , είσαι μόλις 14 και φυσιολογικά μπερδεμένη.Χρησιμοποίησε τον ενθουσιασμό σου για τον έρωτα και το σεξ σε συζητήσεις με τους δικούς σου και τους φίλους σου ακόμη και με τους δασκάλους , με ανθρώπους που νιώθεις κοντά σου και διάβασε για αυτό έτσι ώστε όταν έρθει η ώρα να γνωρίζεις πως να προφυλάξεις τον εαυτό σου σε κάθε τομέα.
Ό,τι απορίες έχεις πες μας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #74838 από aLani στις 01 Απριλίου 2011, 2:39μμ

aLani

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πριν 2 χρονια οταν ειμουν 13 τα ειχα με μια κοπελα συνομιλικη μου.. σε καποια φαση της ζητησα να τα χαλασουμε.. μετα απο καποιους μηνες, ενας φιλος μου 3η γυμνασιου και προεδρος του σχολειου την ανεβασε στο μηχανακι και την πηγαν στο εξοχικο του κολλιτου μου ... εκει την πηδηξε καθως οι αλλοι επερναν ματι και λιγο ελιψε για παρτουζα..δεν γνωριζε οτι την εβλεπαν αλλοι απτα παραθυρα.. θελω να καταλιξω στο οτι η κοπελα αυτη ειχε τα ιδια μυαλα με εσενα εισε πολυ μικρη και αυτο το συμβαν μπορει να σου διαλισει ολη σου την ζωη ακομα και αν τωρα δεν το καταλαβαινεις και μας περνας για nerd παρθενους ζηλιαριδες η οτι αλλο. Το κοριτσι αυτο πιστεψε με εχει διαλυθει ... καθως ηταν καλη μαθητρια , τωρα βγαζει 12 και πλαστοπιει βαθμους και δειχνει στην μανα της πως περνει 18 και της δινει 50αρικα .. κανει παρεα με 20χρονους που προφανος δεν μενουν στην παρεα και σιγουρα ολο και κατι θα καπνιζει.. κιταξε δεν ειναι πεξε γελασε αυτα.. και αν δεν το προσεξεις σε αυτην την ευεσθητη ηλικια μπορει να καταστραφεις εντελως..(αυτο το κοριτσι περσι αποπειραθηκε 2 φορες για αυτοκτονια και με σοβαρα πραγματα..) οταν μεγαλωσεις θα καταλαβεςι το λαθος σου και πως κατεστρεψες ολη σου την ζωη ενω θα μπρουρες πολυ ευκολα να το αποφυγεις.. σε παρακαλω για δικο σου καλο μην κανεις κατι τετιο.. εχω εμπειριες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74903 από nikos200 στις 02 Απριλίου 2011, 11:01μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
φιλε μου υπαρχουν πολοι ανωμαλοι τετοιας ηλικιας που πανε με πιτσιρικες της ηλικιας μου..αλλα τα κοριτσια δεν καταλαβαινουν οτι δεν υπαρχει περιπτωση να τις αγαπησει γιατι θελει μονο σεξ και αυτες ειναι ευκολος στοχος..δεν παει σε μια της ηλικιας του γιατι ξερει πως γυμνασιακια-λυκειο ειναι ποιο ευκολα να τα ριξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login