Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί οι γυναίκες δεν μπορούν να βάλουν μάσκαρα με το στόμα κλειστό;
Πέμπτη, 16 Μαΐου

φασωθηκα με την κολλητη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76896 από AggelosTuDromu στις 13 Μαΐου 2011, 3:04μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
φαωθηκα σημερα με την κολλητη μου και μου ειπε πως μονο μια φορα θα γινει αυτο...αυριο ομως θα ερθει σπιτι μου...και επειδη με εχει καρακαυλωσει θελω παλι τι να της πω για να την ξαναπεισω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76922 από R3NiØ tR3l στις 13 Μαΐου 2011, 10:17μμ

R3NiØ tR3l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εσυ θες να τα φτια3εται η να παραμεινετε κολλητοι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76923 από drogbach στις 13 Μαΐου 2011, 11:00μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
1η περίπτωση...Αφού έρχεται σπίτι σου μάλλον θέλει και αυτή(ελπίζω να είναι αυτή γιατί στην δεύτερη...)

2η περίπτωση...Ο ρε φίλε την έχεις πηδήξει ετοιμάσου τα νεύρα σου να γίνουν μπουρλότο!!!Γιατι???Γιατί πολλύ απλά η γκόμενα μυρίστηκε την καύλα σου για αυτή και θα σου κουνιέται αλλά αύριο απλά θα σου ψήνει όλη την μέρα το ψάρι στα χείλη!!!!!!!!

Λογικά οι περιπτώσεις χωρίζονται ανά εμπειρία!!Δηλαδή αν δεν είχε πολλούς πρώην αύριο θα ενδώσει εύκολα!!Αν είχε όμως πολλές σχέσεις τότε φίλε μου μάλλον την ψηλοπούτσισες!!

Σκέψη μου!:Μάλλον σε γουστάρει αλλά πρώτα θα σε κάνει σκυλάκι της και μετά θα κάνει κάτι μαζί σου

Συμβουλή μου:Αύριο μην ορμήξεις!!Παίξτο ψώφιος κοριός σε ότι και αν σου κάνει!!!Και όταν τα πράγματα θα είναι τελείως ουδέτερα (δηλαδή θα πίστεψει ότι δεν πρόκειται να γίνει τίποτα-θα αργήσει αυτή η στιγμή στο λέω από τώρα 8α υποφέρεις το πουλί σου θα φτάσει τα αυτιά!!! :P) τότε κάνε κίνηση να την φασώσεις!!!Παίξε εσύ μαζί της!!!!

Τώρα αν ανήκεις στην πρώτη περίπτωση όλα είναι κομπλέ!!Αλλά όπως και να το κάνουμε το ότι έρχεται σπίτι σου μία μέρα αφότου φασωθήκατε σημαίνει ότι μάλλον ενδιαφέρεται να προχωρήσετε από το φιλικό ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76926 από AggelosTuDromu στις 13 Μαΐου 2011, 11:44μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
μια φαση μονο...
βασικα συναιχια ερχετε σπιτι μου αρραζουμε μιλαμε παμε βολτες ξερεις οπως κανουν οι φιλοι και σε καποια φαση της κανω θες να φασωθουμε οκ μου λεει
αλλα μονο μια φορα θα γινει (βασικα δεν φασωθηκαμε καν αλλα γλωσσωφιλο δωσαμε) και αυριο που θα ρθει σπιτι μου θελω να το προχορησουμε λιγακι...εμπειριες δεν ειχε πολλες αλλα πανω κατω ξερει τι να κανει γιατι φιλουσε και γαμω..και δεν προκιτε να παιξει μαζι μου γιατι γουσταρει και αλλον και εγω ξερω πολλα παραπανω απ αυτην γιατι εμενα ρωταει το τι να κανει τι να πει κτλπ...το μονο που θελω ειναι να την ψησω να παιξει κατι και αυριο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login