Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έξω οι βάσεις από τα μαθήματα!
Σάββατο, 18 Μαΐου

Θέμαααααααα...

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #79025 από m@ria στις 09 Ιουνίου 2011, 10:38πμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Έγραψε:(faidra:)@05 Ιουνίου 2011)
Και ξαναγυρίζω στο θέμα,γιατί πάλι κάτι έγινε και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!Τέλος πάντων εγώ πήγαινα κανονικά για μάθημα, τον έβλεπα αλλά εντάξει τίποτα το σοβαρό.Όμως προχθές εκεί που είχα τελειώσει με το μάθημα αυτός βγήκε από την τάξη και μου είπε να μπω μέσα γιατί θέλει να μου πει κάτι.Μπαίνω λοιπόν (άδεια η τάξη) και μου δίνει ένα βιβλίο που τύχαινε να το έχει γράψει ένας απ τους αγαπημένους μου συγγραφείς.Και του λέω τι είναι αυτό?και μου λέει σκέφτηκα ότι μπορεί να σ αρέσει και στο έφερα για εσένα. Με βαράνε εμένα όπως ήταν φυσικό 5 εγκεφαλικά μαζί, το παίρνω και του λέω ευχαριστώ. Όπως έφευγα απ το μάθημα ήμουνα ήδη στο τέλος του δρόμου για να στρίψω κ αυτός μόλις έβγαινε. Πήγε λοιπόν πιο γρήγορα και με έφτασε και άρχισε να μου πιάνει τη συζήτηση περί βιβλίων, μουσικής (που ακούμε και την ίδια), και μου έλεγε ότι δεν περίμενε να μου αρέσει το βιβλίο γιατί πολλά άτομα στην ηλικία μου ούτε καν διαβάζουν κ μου είπε κ ότι μ έχει παρατηρήσει και πίστευε ότι θα μ αρέσει.Επίσης επειδή έχω προσέξει από ποιο δρόμο γυρνάει σπίτι του, αυτός με ρώτησε προς τα που πάω και άλλαξε το δρόμο του και ήρθε μαζί μου.Στο τέλος μου είπε ότι θα μου δώσει κ άλλα βιβλία και με ρώτησε αν έχω κ άλλο μάθημα για να μου τα δώσει..
Τι γίνεται?!?!

μου θυμίζει την ιστορία με την καραμελίτσα αν την έχεις ακουστά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79026 από faidra:) στις 09 Ιουνίου 2011, 10:49πμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
χμ..δεν την ξέρω αυτή την ιστορία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79033 από Darkfieras στις 09 Ιουνίου 2011, 2:03μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Απαραδεκτο εκμερους του.. Να την πεφτει σε μαθητρια του? Απαπα... Και εσυ κοπελια γιατι να χαραμισεις την εφηβεια σου με εναν 30χρονο? Τι μελον εχεις? κανενα... βρες κανενα αγορι στην ηλικια σου και περνα καλα και ασε τους γερους γιατι θα μπλεξεις και εσυ και αυτος και ποιο χιροτερα αυτος γιατι θα χασει την δουλια του...

Edit: Απλα την αποψη μου και την συμβουλι μου σου εδοσα απο εκει και περα κανεις οτι νομιζεις εσυ ποιο σωστο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79066 από faidra:) στις 09 Ιουνίου 2011, 7:42μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Δεν τίθεται θέμα να χαραμίσω την εφηβεία μου γιατί καταρχάς έχω αγόρι εδώ και πολύ καιρό.Απλά όταν απλά τον κοίταζα γιατί ήταν όμορφος δεν μπορούσα να υποθέσω το μετά.Ξέρεις ούτε που είχαμε μιλήσει. Η συμπεριφορά του με προβλημάτισε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79080 από Darkfieras στις 09 Ιουνίου 2011, 10:48μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Τοτε αφου σε προβληματισε η συμπεριφορα του το καλο που εχεις να κανεις ειναι να του πεις να κοψη να σου την πεφτει (Αμα θες βεβαια) για το καλο το δικο σου και το δικο του... Μη ντραπεις επειδι ειναι καθηγητης σου γιατι ουτε αυτος ντρεπετε που εισαι μαθητρια του... Αμα τον θες ομως επειδι σου αρεσει κανε οτι νομιζεις εσυ σωστο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80405 από m@ria στις 23 Ιουνίου 2011, 1:49μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Έγραψε:(faidra:)@09 Ιουνίου 2011)
χμ..δεν την ξέρω αυτή την ιστορία!

κακώς!έπρεπε να τη διδάσκουν και στα σχολεία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login