Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γάτες είναι πιο έξυπνες από τα σκυλιά. Είδατε ποτέ οχτώ γάτες να τραβάνε ένα έλκυθρο στο χιόνι;
Πέμπτη, 16 Μαΐου

ντροπαλός ή απλά δεν με θέλει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77015 από zamanfou στις 15 Μαΐου 2011, 9:21μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Είναι ένα παιδί που μου αρέσει εδώ και κάτι μήνες...Είχε παιχτεί μία φάση και από εκεί και έπειτα τίποτα.Του έστειλα μία-δύο φορές μήνυμα απάντησε και μάλιστα πρόθυμα.Μετά όταν έστειλα ξανά(ακραίο) δεν απάντησε...τώρα δίνουμε εξετάσεις και είμαστε στο ίδιο σχολείο...Νοιώθω το βλέμμα του επάνω μου και όταν κοιτάω γυρίζει...ο κολλητός του κάθε φορά με "περνάει" από ακτινογραφία όταν με βλέπει.Όταν έτυχε να είμαστε στην ίδια τάξη σε ένα μάθημα λες και είχε ψύξη,δεν γύρισε να με κοιτάξει.Τι στο καλό συμβαίνει μέσα στο κεφάλι του??Του αρέσω?Είναι ντροπαλός?Ή απλά απαξιεί να με κοιτάξει???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77023 από sizA στις 15 Μαΐου 2011, 9:54μμ

sizA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
ετσι οπως μας τα περιγραφεις μονο εσυ ξερεις μου φενεται :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77038 από faidra:) στις 15 Μαΐου 2011, 11:47μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Μπορείς να δοκιμάσεις να τον γράψεις λίγο!να σε δει με άλλα αγόρια, για να ξεφύγει απ την ιδέα ότι σ έχει δεδομένη.Κ αυτό στο λέω γιατί με το να του στείλεις 3 μηνύματα χωρίς να σου έχει απαντήσει δείχνεις μάλλον απελπισμένη (δεν στο λέω άσχημα.)Πάρε λίγο χρόνο μακριά κ αν όντως ενδιαφέρεται θα κάνει κίνηση!Μην βασανίζεις το μυαλουδάκι σου, τα πράγματα είναι πιο απλά απ ότι τα βλέπεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77056 από zamanfou στις 16 Μαΐου 2011, 7:20μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Σήμερα με είδε στην τάξη που με πείραζαν δύο αγόρια στην πλάκα,με γαργαλούσαν και έτσι αλλά μόνο κοιτούσε και εγώ ούτε γεια δεν είπα...το ξέρω ότι έδειξα απελπισμένη αλλά ... και να ενδιαφέρεται δεν τον βλέπω να έχει το θάρρος να το πει,να κάνει κίνηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77071 από alpha-gama στις 17 Μαΐου 2011, 12:01μμ

alpha-gama

Εικονίδιο
μέλος από: 17/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
εγω σου λεω να του πεις τι νιωθεις.αυτος ειναι ο ποιο συγουρος τροπος να μαθεις και ακομα και ακυρο να φας δεν νομιζω οτι θα εχεις προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login