Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που τα κανάλια έβαζαν μία (και καλή) Ελληνική ταινία την εβδομάδα. Σπάνιο και χαρμόσυνο γεγονός
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Σημερα το πρωι θα ερθει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80385 από Paidi στις 23 Ιουνίου 2011, 12:13πμ

Paidi

μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Η κολλητη μου σημερα το πρωι θα ερθει και εχει διξει οτι με γουσταρει. Το ιδιο και εγω! Αυριο που θα ερθει πως να κανω κατασταση; Αν προοχορησουμε σε σεξ χωρις προφυλακτικο θα ειναι επικινδυνο; Ευχαριστω!!! 2 ερωτησεις εκανα :p
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #80388 από manolio4 στις 23 Ιουνίου 2011, 12:40πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1.κοίταξε εγώ πως θα το έκανα: θα της μιλούσα αρχικά για γενικά πράγματα και στο τέλος θα έπιανα κουβέντα για τις σχέσεις και το σεξ..αφού αισθανθούμε λίγο πιο άνετα θα έφερνα την κουβέντα σιγά σιγά στο ψητό..θα ρωτούσα αν της αρέσει κάποιος και τι θα ήθελε από αυτόν..σε περίπτωση που δεν της αρέσεις πες της πως νιώθεις εσυ γι'αυτην ή άλλαξε αμέσως κουβέντα αλλιώς σε βλέπω να τρως χυλόπιτα..αν τελικά πετύχεις τότε αρχίστε τα προκαταρκτικά.(από φιλιά μέχρι και στοματικό)

2.φυσικά και είναι επικίνδυνο..πάντα να φοράς το σκουφάκι σου! Αν δεν ξέρεις πως να φορέσεις προφυλακτικό φοβάμαι πως δεν μπορώ να σε βοηθήσω από εδώ αλλά μπορώ να σε παραπέμψω κάπου..γραψε στο youtube: how to put on a condom. Ακόμα και να μην ξέρεις αγγλικά θα καταλάβεις πιστεύω από το βίντεο!
Καλή επιτυχία! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login