Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν κάνει θόρυβο ο δίσκος, κύριε. Η δεσποινίς δίπλα σας έκλασε.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ομορφος για μεγαλυτερες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80942 από dopa1994 στις 29 Ιουνίου 2011, 9:27μμ

dopa1994

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
γεια σας.ειμαι 17 χρονων και αυτο που μου συμβαινει ειναι καπως παραξενο.καποιες φιλες μια ξαδερφης(πανω κατω γυρω στα 22) μου μου λενε οτι ειμαι ωραιος ενω οι συνομιληκες μου δεν θα ελεγα οτι με θεωρουν ασχημο απλα καπως <<δευτερο>> στις επιλογες τους.εγω πιστευω (οπως και πολυ αλλοι μου εχουν πει) οτι αυτο οφειλεται στο οτι ειμαι υπερβολικα ωριμος και στο οτι γενικα μεγαλοδειχνω.εσας ποια ειναι η γνωμη σας;ξερω οτι αυτο δεν ειναι ακριβως προβλημα, αλλα θα ηθελα την αποψη σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80995 από comper στις 30 Ιουνίου 2011, 6:23μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
φιλέ μου εγώ είμαι 16 και οι φιλές τις ξαδερφης μου μου λένε οτι ειμαι ωραιος και οτι οταν μεγαλωσω ακομα θα γινω ωραιοτερος και τετοια δεν επισης τα ιδια μου λενε και οι μικροτερες μου αλλα οι συνομιλικες δεν μπορω να πω οτι λενε τα ιδια χωρις να αποκλειουμε και τισ επιτυχίες
αλλα τεσπα δεν εχεις κανενα προβλημα απλα εκμεταλευσου το και πηγαινε με μεγαλυτερες οπως εκανα και εγω μεχρι τωρα εκτος απο μια φορα :P
οσο για το ωριμος εμενα μου το λενε μονο μεγαλυτερες δεν το εχω ακουσει απο πουθενα αλλου μην ανησυχεις απλα απολαυσε το
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81034 από diamondz στις 01 Ιουλίου 2011, 5:28μμ

diamondz

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
το προβλημα που ειναι????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81037 από comper στις 01 Ιουλίου 2011, 6:41μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
λογικα θελει καμια συνομιλικη ι απλα θελει να αρεσει σε ολες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login