Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτω τα ζήτω - Ζήτω τα κάτω.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Γιατί πρέπει να είσαι δίσκολος/η?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82637 από Ronim στις 28 Ιουλίου 2011, 1:24πμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Καλησπέρα.Έχω την εξής απόρία:

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.
Ας πούμε ότι μου αρέσει ένα κορίτσι και κάπως καταφέρνω και πιάνω κουβεντούλα μαζί της και ας πούμε ότι της αρέσω και εγώ.Γιατί το παίζει δίσκολη,δεν δίνει σημασία κτλ. (τα γνωστά)?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82640 από Doctoras στις 28 Ιουλίου 2011, 1:48πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
1)Διοτι υπαρχει οι πεπιθυση οτι οποια πευτει με τα μουτρα και εκδιλονεται απευθιας θεωρειτε ευκολη στην καλυτερη, πουτα..κι στην χειροτερη.Και κακο ειναι οτι εμεις οι αντρες το καλιεργουμε αυτο.
2)Διοτι καλως η κακως είναι αληθεια οτι φερνουν το αγορι οταν νιωθει οτι κατι δεν παει οπως περιμενε (οχι απαρερητα κακα) σε αμηχανια και τονωνουν το υθικο τους.
3)Είναι στην φυση το θυλικό να το παιζει δυσκολο γενικα στο αρσενικο.
Δεν εχεις δει ντοκειμαντερ?Δεν εχεις δει γατες στον δρομο?Δεν γινεται σφαγη (ειδικα στις γατες) για να γινει το μυραιο?Και οπως και να το κανουμε ο ανθρωπος ζωο ειναι και ειναι φυσικο να εχει εμφυτα καπια ζωώδει εσωτερικα χαρακτηριστικα.Βεβαια τα ζωα κανουν αυτη την φασαρια για το σεξ.Στους ανθρωπους οτι ειναι η διαδικασια για τα ζωα να πεισουν το θυλικο να κανουν σεξ(να αναπαραχθουν πιο σωστα),ειναι η διαδικασια να κανεις σχεση.Μετα το σεξ ειναι πιο ευκολο.
Αυτην ειναι η γνωμη μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82641 από davidvilla στις 28 Ιουλίου 2011, 1:52πμ

davidvilla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
ενα θα σου πω...σκεψου οποια ηθελες και σε ηθελε να γινοταν κατι...χανεται ολο το νοημα...εγω προσωπικα γουσταρω με μια κοπελα να μου παιζει αλλα και να ειναι δυσκολη...ειναι το παιχνιδι πριν γινει οτι γινει...πρεπει να το απολαμβανεις ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82642 από Ronim στις 28 Ιουλίου 2011, 1:53πμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.
Όποιος θέλει,μπορεί να γράψει την δικη του :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82643 από Ronim στις 28 Ιουλίου 2011, 2:01πμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Έγραψε:(davidvilla@28 Ιουλίου 2011)
ενα θα σου πω...σκεψου οποια ηθελες και σε ηθελε να γινοταν κατι...χανεται ολο το νοημα...εγω προσωπικα γουσταρω με μια κοπελα να μου παιζει αλλα και να ειναι δυσκολη...ειναι το παιχνιδι πριν γινει οτι γινει...πρεπει να το απολαμβανεις ;)

Το απολαμβάνεις όμως μετά τρώς φόλα ή από αυτήν ή από τον εαυτό σου γιατί αρχίζεις να ντρέπεσαι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82648 από davidvilla στις 28 Ιουλίου 2011, 3:38πμ

davidvilla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
βρε κανε παιχνιδι με το μωρο τωρα....ακου με που σ λεω...κανε παιχνιδι με τα ματια,με υποννουμενα και μετα απο λιγο καιρο πανε στο ψητο...να μας ψηνουν θελουν...κι εμεις το ιδιο...μονο προσεχε μην την καψεις... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login