Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Δύσκολη ή Ηλίθια ή Τίποτα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83756 από psixakias στις 13 Αυγούστου 2011, 12:22μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω κατα πόσο ο τίτλος μπορεί να είναι σωστός όμως θέλω να μάθω κάτι.. μηλάω με μια κοπέλα η οποία είνα ιστην ηλικία μου. 16 - 17 χρονόν. Μηλάγαμε τελος πάντων αρκετές μέρες κανονικά αλλά τον τελευτέο καιρό έχει αρχίσει να βρείζει λίγο μεσα στην σηζήτηση. δηλαδή εκεί που μιλάμε μπορεί να μου πεί ''Τι κάνεις μωρή?'' (το μωρή σε εμένα που είμαι αγόρι..) επίσης να της λέω παράδειγμα ''ξέρεις τί είναι το τάδε...'' και να μου λέει ''δεν με νιάζει βάλτο στον κω*ο σου...'' (το γράμε που κρίβετε στον αστερίσκο είναι το λ ) . και κάτι τέτια άκυρα όμως μετά απο κάθε τέτια πρόταση μου βάζει μια φατσούλα με χαμόγελο ή που βγάζει έξω την γλώσσα... Άλλες στιγμές που της λέω ''Σταμάτα λίγο να μηλάς έτσι'' μου λέει ''χαχαχα και εγώ σε αγαπάω <3 '' αυτό.... λίγο περίεργο... Έχω ακούσει ότι πολλές κάνουν τέτια και το παίζουν δύσκολες ενό πραματικά σε θέλουν... επίσης σκέφτομε ότι μπορεί να είναι ηλίθια.. ή να είναι τίποτα απο τα 2 και απλά να είναι έτσι ο χαρακτίρας της ομοως δεν νομίζω γιατί όπως σας είπα μηλαγε κανονικά πριν γνωριστούμε καλά. so... Δύσκολη , ηλίθια , με γουστάρει ???

ΥΣΤ: Πριν λίγες μέρες μου έστειλε μια φωτογραφία της και μια φωτογραφία μιας φίλης της για να της πώ εαν είναι όμορφες και πια είναι πιο όμορφη...

ΘΕΝΚΣ εκ τον προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83759 από metal angel στις 13 Αυγούστου 2011, 1:07μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
προσωπικα νομιζω οτι η κοπελια με το να βριζει στν συζητηση οπως μας λες προσπαθει να πουλησει μαγκια η και να το παι3ει δυσκολη οπως λες. απο τν αλλη πιστευω οτι ισως σε γουσταρει οταν σε ρωταει ποια ειναι πιο ομορφη αυτη η η φιλη της, η απλα προσπα8ει να παρει καποια επιβεβαιωση απο καποιο αγορι οτι ειναι ομορφη. εγω 8α σου προτεινα εαν συνεχισει να σε ρωταει τετοιου ειδους ερωτησεις η αν συνεχισει να συμπεριφερεται αναλογα, ρωτα την στα ισα κ αν αυτη νιωθει κατι τοτε θα στ πει! αυτα φαινονται δεν κρυβονται! ρωτα την παντως. και αν πραγματικα σε ενοχλει αυτο που κανει μιλησε της και πες της πως δεν γουσταρεις και δεν αισθανεσαι ομορφα οταν μιλαει με τετοιο τροπο σε εσενα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83760 από psixakias στις 13 Αυγούστου 2011, 1:41μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Χμμμ.. Καλά τα λές.. δεν μπορώ όμως να τις το πώ στα ίσα γιατί δεν έχω πάρει κάπιο άλλο δικαίομα για να της το πώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83762 από Verus στις 13 Αυγούστου 2011, 2:32μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Αφού λες ότι στην αρχή δεν μιλούσε έτσι, ένα πράγμα έχω στο μυαλό μου: Έχει αρχίσει να νιώθει άνετα μαζί σου κι'έτσι ξεδιπλώνει το χαρακτήρα της σταδιακά. Ξέρει πως δεν παρεξηγείς αυτά που λέει (ή έτσι νομίζει τουλάχιστον). Και, ναι, αυτό δείχνει ότι μάλλον σε γουστάρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83763 από metal angel στις 13 Αυγούστου 2011, 2:33μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
χμμ..για αυτο καλυερα περιμενε λιγακι ακομα...που 8α παει κατι αλλο σιγουρα 8α στ δει3ει..περιμενε λιγο κ μην αναφερεις κατι τωρα...αλλα αν δεις οτι συνεχιζει..πες το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83764 από psixakias στις 13 Αυγούστου 2011, 4:29μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Οκ έγινε!! Νάστε καλά όλοι!! Δεν ξέρω σε ποιον να δώσω αποδεκτή γιατί όλοι μου είπατε κάτι άλλο και σωστό.! Εαν θέλει κάποιος κάτι σημπλιρώνει.. THNX!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83856 από sophie19 στις 15 Αυγούστου 2011, 12:53πμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
δε σου μιλαγε ετσι στην αρχη γιατι δε σε ηξερε και δεν ενιωθε ανετα μαζι σου,τωρα που σε εμαθε σου μιλαει με τον τροπο της και μεχρι εδω συμφωνουσα απολυτα με τη Verus ΑΛΛΑ αυτο δε σημαινει τιποτα και σε καμια περιπτωση δε δειχνει πως σε γουσταρει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84003 από lne στις 17 Αυγούστου 2011, 5:46μμ

lne

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
προσπαθεί να πουλήσει μαγκιά
άαααρα
είναι ηλίθια και ανώριμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84004 από Ignorance. στις 17 Αυγούστου 2011, 5:49μμ

Ignorance.

μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
καταρχας μαθε ορθογραφια
2ων προσπαθει να πουλησει μαγκια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login