Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Χρυσοντυμένος δεσπότης να κηρύσσει ταπείνωση.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Δυσκολο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85894 από Reaction στις 15 Σεπτεμβρίου 2011, 5:54μμ

Reaction

μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Πριν 1 περιπου εβδομαδα αρχισε το σχολειο( Πηγα πρωτη λυκειου).Στην ταξη μου να 'μαστε καλα ετυχα με πολλεσ εως παρα πολλες ωραιες κοπελες.Απο την δευτερα εχω κολλησει με μια συγκεκρυμενη την οποια την σκεφτομαι ολη μερα ασταματητα.Ειναι αρκετα ομορφη οποτε την κυνηγουν και οι μεγαλυτεροι του σχολειου που εχουν και περισσοτερες ελπιδες απο καποιον συνομηλικο της κοπελας(Η αληθεια ειναι οτι σε σχεση με αλλους συμμαθητες μου εχω ερθει περισσοτερο κοντα σ'αυτη).Τελος δεν σκεφτομαι να κανω βιαστηκες κινησεις επειδη δεν την ξερω πανω απο εβδομαδα οποτε θα φαω Χ.Απο την αλλη αν περιμενω τη δευτερα παρουσια θα εχουν κανει πιστευω την κινηση καποιοι μεγαλυτεροι.Επισης ειναι στο ιδιο τμημα με εμενα οποτε δεν θα ειναι και το πιο βολικο πραγμα.
Τι μου προτεινετε να κανω?


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85903 από dark4 στις 15 Σεπτεμβρίου 2011, 10:29μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Αν περιμένεις θα πετάξει το πουλάκι. Άσε που μπορεί να σε δει και πιο φιλικά. Όρμα τώρα που δεν έχει πολλές γνωριμίες και είναι ευκαιρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85916 από Reaction στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 3:30μμ

Reaction

μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Οταν λες ορμα? Ετσι στο ντουκου θα παω μια ωραια πρωια ? :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85925 από dark4 στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 5:39μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Πες της να βγειτε για καφε. Εκει θα μιλατε πιο ανετα και θα μπορεσεις να της πεις αυτα που θελεις. Στο κατω κατω τι ειχες τι εχασες κι αν φας χυλοπιτα; Απλα θα πας παρακατω και με την συγκεκριμενη κοπελα μπορει να μεινετε φιλοι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85933 από Reaction στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 8:24μμ

Reaction

μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Οκ της λεω να παμε για καφε.Τι θα λεμε? Εννοω δεν την ξερω απο εχθες για να ξερω τι κανει ετσι ωστε να της ανοιξω κουβεντα :p
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #85949 από M1k3y στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 2:42πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν, εφόσον δεν την ξέρεις καθόλου, ίσως δε θα πρέπει να της τα ζητήσεις από το πρώτο ραντεβού, ΕΚΤΟΣ κι αν σου δείξει ότι ενδιαφέρεται για σένα εμφανώς (σε αυτή την περίπτωση, απλά φίλα την, και για τα υπόλοιπα μη σε νοιάζει). Βγείτε μια πρώτη φορά, να μιλήσετε, να γνωριστείτε, ρώτα την για τα ενδιαφέροντά της, τι μουσική ακούει, πώς τα πάει στο σχολείο κλπ. Όλο και κάτι κοινό θα βρείτε. Άμα το πράγμα δείξει να προχωράει, της ζητάς ένα δεύτερο ραντεβού, και εκεί κάνεις την κίνησή σου. Φτάσε μέχρι εδώ, και άμα σου κάνει κόνξες μετά βλέπουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login