Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ξανθός, γαλανομάτης Παλαιστίνιος; Αρχηγός θρησκείας. Μαύρος, άσχημος κερατάς; Ο αντίπαλος.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Την ερωτευτηκα!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88195 από Ομηρος στις 30 Οκτωβρίου 2011, 12:11πμ

Ομηρος

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια...!Ειμαι 18 και μπαινω κατευθειαν στο ψητο...Πριν 1 εβδομαδα γνωρισα ενα κοριτσι...Ενοιωσα κατι περιεργο που εχω να το νοιωσω εδω και πολυ καιρο...Ειναι το πιο ομορφο πλασμα που εχω δει και οχι μονο αυτο...Ειναι τοσο εξυπνη τοσο φιλικη με τοσο χιουμορ και καθολου εγωιστρια...Ειναι πραγματικα σπανιο να συνδιαζει καποια αυτα τα χαρακτηριστικα...Την σκεφτομαι συνεχεια...Ο λογος που γραφω δεν ειναι για να σας ζητησω καποια βοηθεια...Απλα ηθελα να το πω καπου,καθως δεν νοιωθω ετοιμος να το πω σε καποιο φιλο ή κοντιμο μου προσωπο...Ξερω οτι δεν προκειται να γινει κατιμεταξυ εμου και εκεινης...Και δεν ξερω ακομα αν θα αντεξω να βγαινω μαζι της χωρις να την εχω(κανουμε αρκετη παρεα)Προς το παρον την θαυμαζω, σε καθε ευκαιρια που μου δινεται,καθως ξεδυπλωνει τα τοσα χαρισματα της...Δεν ξερω αν θα αντεξω να την δω με καποιον αλλο καποια στιγμη...Το μονο που ξερω ειναι πως δεν μπορω να την βγαλω απο το μυαλο μου και πως ειναι το πιο υπεροχο πλασμα που γνωρισα ως τωρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88198 από aswtos στις 30 Οκτωβρίου 2011, 12:41πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
φιλε μου εισαι πραγματικα ο ορισμος του ερωτευμενου! τι μου θυμισες τωρα...! ολοι λιγο πολυ εχουμε περασει μια φαση που καποια κοπελα στα ματια μας συγκεντρωνει ολη αυτη την αψεγαδιαστη τελειοτητα. καποια στιγμη βεβαια οταν θα την γνωρισεις καλυτερα αν σου δωθει η ευκαιρια θα καταλαβεις πως δεν ειναι ολα ετσι ακριβως αλλα δεν πειραζει! αυτη ειναι η ομορφια του ερωτα! κατι τοσο εντονο δεν θα το ζησεις πολλες φορες ακομη στη ζωη σου οποτε οσο το εχεις μεσα σου ασ' το να σε κανει ανω κατω, να σε αναστατωνει! εισαι σε τετοια φαση που κανενος οι συμβουλες και τα λογια δεν θα σε επηρεασουν! ζησε την καθε στιγμη και κανε ο,τι εσυ νομιζεις! οι συμβουλες και οι γνωμες των αλλων μπορει να σου χρειαστουν στο μελλον! οταν ερθει εκεινη η ωρα εδω θα ειμαστε εμεις...! μεχρι τοτε... τις ευχες μου για ο,τι καλυτερο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88199 από Ομηρος στις 30 Οκτωβρίου 2011, 12:52πμ

Ομηρος

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Φιλε ασωτε πραγματικα εδω και 2 χρονια βρισκομουν σε πληρη αναισθησια...οτι εκανα με καποιες το εκανα ετσι για να περασει στο ντουκου...Μεχρι που την ειδα...Αρχιζω παλι να αισθανομαι μια αγωνια περιεργη και ταχυπαλμια...να θελω να ακουω διαφορα τραγουδια ερωτικου περιεχομενου...να θελω να κλαψω χωρις λογο και ωρες ωρες να πιεζομαι μπας και βγει δακρυ...να θελω να πινω στο ακυρο και ας ειναι μεσημερι...Μου εχει λυψει αυτο το πραγμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login