Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι ένα παιχνίδι. Τα λεφτά είναι το σκορ.
Σάββατο, 4 Μαΐου

χωρισμος-βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90190 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 5:18μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας παδια! πολυ καλο το forum! θελω τη βοηθεια σας! πριν μια βδομαδα χωρισαμε με την κοπελα που τα χα για ενα μηνα και κατι! καναμε καποιες συζητησεις και μου ζητησε χρονο κ ειχαμε μεινει σ αυτο! εχθες ηρθε ξαφνικα με την φιλη της στο διαλειμμα και κατσανε! και εκανε σαν να μην τρεχει τιποτα! μετα μιλαγαμε fb λες κ ηταν ολα κομπλε! σημερα παλι το ιδιο! εγω ημουν νευριασμενος μαζι της αλλα την θελω ακομη! σκεφτετομαι να παω να την πιασω να της μιλισω για το τι θα κανουμε τελικα οπως μ λενε να κανω κ οι φιλοι μ! αλλα συνεχεια σκεφτομαι και ειμαι μπερδεμενος! :/ τι λετε ρε παιδια να κανω?? αυτη μ χε πει οτι δεν θελει να χαθουμε κ ας ημαστε ζευγαρι και ας μην ειμαστε! απλα τωρα ηρθε κ μιλαμε σαν να μην τρεχει τιποτα! αυτο δεν τ μπορω να το ψυχολογησω και θελω βοηθεια! sorry αν σας κουρασα αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενος! :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90192 από kostas90 στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 5:36μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
κλασικό πουτανάκι αδερφέ.. στήλτην στα τσακίδια, είναι φοβερό το θράσος που έχει. Το σωστό θα ήταν να σε αφήσει στην ησυχία σου.. Κάτι τέτοιες βρόμες χαλάνε την πιάτσα και μετά οι γυναίκες ψυξοκλαίνε γιατί τις φερόμαστε άσχημα (γιατί απλώς είναι οι επόμενες μετά απο ΑΥΤΕΣ, και το χειρότερο είναι ότι κάποια στιγμή ήταν και οι ίδιες ΑΥΤΕΣ)..

Δυστιχώς η γυναίκες είναι τελείως καθυστερημένες γιαυτό μην τις πέρνεις και πολύ στα σοβαρά.. Αν το καταφέρεις έχουν πολύ πλάκα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90194 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 5:42μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
κ εγω ωρες ωρες αυτα σκεφτομαι ωρες ωρες το βλεπω εντελως διαφορετικα! αλλα γενικα ειναι πολυ ανωριμο αυτο π εκανε! αυτο που μου ζητησε χρονο μου την εχει σπασει! να παρει χρονο για τι? για να δει αν μ αγαπαει? αν οντως μ αγαπουσε θα το ξερε! δεν θα θελε χρονο! αλλα περναγα καλα ρε γαμωτο! για αυτο θελω να τα ξαναφιαξω μαζι της! :/
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #90202 από kostas90 στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 6:52μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βρες άλλη, όπως βλέπεις δεν αξίζει τον χρόνο να ασχολείσαι.. ειδικά αν είσαι σε μικρή ηλικία δηλαδή 15-19 οι περισσότερες είναι τέτοιου είδους χαζογκόμενες. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρείς την επόμενη με την οποία θα περνάς καλά και όταν και αν κάνει και αυτή τα ίδια την επόμενη κοκ. Και προς θεού μην δίνεις πολύ σημασία στις γκόμενες στο ξαναλέω.. Ούτε οι ίδιες δεν ξέρουν τι τους γίνεται..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90205 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 7:13μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
σαν να χεις δικιο ρε φιλε :Ρ ναι 17.5 ειμαι! κ αυτη ειναι κ 1.5 χρονο μικροτερη ! οποτε μαλλον σιγουρα δεν αξιζει! παμε για αλλα! για καλυτερα! θενκς ρ φιλε! οποια αλλη αποψη δεχτη! ειδικα απο καμια
κοπελα! να μου πειτε πως τ κρινετε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login